Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen jsem nahlédl a docela se pobavil těmi rozhorlenými reakcemi. Mně je jedno koho má Novotný v oblibě a celý Novotný mi může být ukradený, toho jsem nikdy v oblibě neměl. KSČ(m) je pohrobek zločinné KSČ (máme na to i zákon!) a divím se Filipovi, že se něčemu tak zrůdnému jako je komunismus hlásí. Při minulých Moravcových hovorech vystupoval Filip slušně a kultivovaně. Naproti John se jevil jako samolibý hádavý strejc v hospodě, který nevidí a neslyší a jenom vnucuje svou "pravdu". Typický komunistický demagog. Filip toho vlastně ani moc neřekl, protože ho John nepustil ke slovu.
    • Běž už do řiti ty antilevicový demagogu!!!!!!!!!!! Tvoje myšlení je tak bolševické,ale jen tvá omezená mysl o tom neví!!!! Nebudu na tebe reagovat,protože na rozdíl od tebe jdu do práce a ne pro sociální dávky a navíc s demagogem to nemá smysl. Měj se Gejzo!!!
      • oto, proč tedy na mě reaguješ?! *1*
  • Komedian a vyžírka, co od něho je možné čekat, stejnej xindl jako ostatní komedianti.
  • ...... souhlas,Novotný byl vždycky jenom pouťový bavič a vyčůraný vyžírka.
  • máš nešťastný vkus Filip je hezčí
  • Novotný je člověk zadarmo drahej. Je to pouze vyžírka. Před převratem volil KSČ, ať nekecá , že ne. Později ODS , ovšem všechny jeho styky a soudruzi přešli do ODS. Ten by potřeboval fyzickou práci jako sůl, mohl by vzít sebou zbitek rodinky. To je taky pěkná pakáš.
  • To je ale upocenej blb.At si Kalouse nafotí a pověsí nad postel i s tou slavnou ODS.Nikdo není na jeho myšlenky zvědavej.Bodejd by nevolil ODSáky vrána k vráně sedá.
  • Kolik jsi dostal půjčeno na turistiku po Praze od Okamury a Bérové, ty šašku počmáranej? Ať ti půjčí Dalík s Topolánkem, když je volíš.
    Ty umíš jenom vyžírat v Thajsku provize od toho estébáka z Tábora, s kterým tam pravidelně jezdíš.
    • A doufám, že si to přečteš, když jsi tak zběhlý v IT technologiích.
  • Tenhle trapný šašek, který natočil podvodnou reklamu na hubnutí, aby ze hned nato přežrával (potají) v Thajsku, tenhle vzhledem i duševní ovar, který na vystoupení fešáků v roce 1991 sliboval, že všichni budeme akcionáři a vyděláme na privatizaci, tahle lemra, co vymýšlí stupidní hovadiny na úrovni dalšího blbce Mládka, tenhle neschopný chudák, žebrající o miliony v pořadu ČT na jakousi lodní tůristiku po Praze, ať radši už někam zaleze. Ten jeho chlapeček je dementní po něm. (_I_)
  • Ač komunisty nemám v lásce, tak musím konstatovat, že s tak ubohou propagandou proti komunistům s cílem poškodit je jsem se ještě nesetkal a Novotný, ten v sobě nemá kapku důstojnosti, měla by mu být hamba k něčemu takovému se propůjčit. *10*
  • trapný Novotný, hloupé pořady, potřebuje se zviditelnit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit