Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, já nevím jak vy, ale třeba mne ty ojetiny nějak zvlášť nevadí... Ono je to takové docela dost ošemetné, ale když člověk ví jak na to, tak to není zase až tak hrozné... Je třeba super si ale na takové auta aspoň pořizovat originální díly... Já si je pořizuji z této stránky zde.

  • Také jsme se rozhodovali nad tím jestli si pořizovat auto nové nebo jeté a nakonec jsme se rozhodli pro auto jeté, protože to bylo levnější... Jenže u tohoto pak vzniká takový ten problém, jménem kupní smlouva a to když nevíte jak sepsat, tak to může být docela problém... Naštěstí existují stránky jako je třeba tato, kde to můžete snadno vyčíst a zjistit :) Mějte se krásně a přeji krásný zbytek dne.

  • ivannavratil386

    Já si myslím, že celkem užitečné rady. Můj starší syn si nedávno udělal řidičský průkaz, takže teď také vybíráme nějaké auto pro něj. On sám by chtěl nějaké levné a hlavně aby mělo nízké náklady na provoz, protože jako student nemá peněz nazbyt. Další věc, na které ještě může ušetřit je ale třeba i povinné ručení.

  • Přijde doba, kdy budou studenti demonstovat proti školnému ve svých vlastních vozech. Po studiích budou demonstrovat za zvýšení platů, posléze důchodů a zavedení pohřebného. A pak se budou smažit v pekle!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit