Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • byť nedokonalá je aspoň nějakým pokusem o spojování. Sekta Modrých rabovačů je ukázkovým příkladem rozdělování na Československo---česko a slovensko či SVOBODNÍ OBČANÉ----okradení zmanipulovaní nevolníci a okrádající manipulující korupčníci. Chápu že se to některým parazitujícím mocenským goauldům nemusí líbit, avšak toť jsou holá fakta
  • Pro Jájá.Všechno souvisí se vším.To tvoje troubovitá hlava nepochopila.
    • Ty nechápeš naprosto nic , ... *2*
  • To je velký omyl.Když někdo zachraňoval mír, tak jedině Američané
    • Američané? *1* To myslíš tu naplaveninu zlodějů, lupičů, vrahů, prostitutek a dalších hrdelních zločinců z celé Evropy? To myslíš tu bandu ožralů, kteří v dějinách lidstva provedli jednu z největších, pokud přímo ne tu největší, genocidu původního indiánského obyvatelstva, když tam přivezli neštovice, syfylis a alkohol? *11* Ti jsou zachránci míru, zárukou svobody a ochránci lidských práv? *16* To mně pak řekni ještě pár vtipů, abych se zasmál !!! Tohle zrovna k smíchu nebylo. *13*
      Nás zblblí Amíci vyzývají, abychom se vypořádali s naší minulostí, ale o své minulosti vůbec nemluví, aby se k ní nemuseli přiznat. Je mně jasné, že z minulostise zpátky nic vzít nedá. Ale měli by se se svojí krutou a nelidskou minulostí vypořádat tím, že ji přiznají a omluví se. Německo se o to snaží alespoň tím, že jejich diplomaté a státní činitelé přijedou do Lidic a vyjádří politování.
      Pro mě z toho je závěr, že Německý národ je kulturně a společensky na mnohem vyšší úrovni, než tupí a zaslepení Američané. *5*
      • Soudruhu, nebýt USA, tak by tady neplácal do pc, ale seděl by někde v zemljance na Sibiři a učil se nazpaměť Leninovy cintáty.
        a co mají jako Američani dělat? Minulost související s osidlováním nezapírají, potomci Indiánů mají občanství USA a mohou žít v reservacích, kde jsou zachovány podmínky pro život podle jejich tradičních zvyklostí. Ostatně co prováděli Španělé a Portugalci v jižní Americe...
        Zajímavé, že "tu naplaveninu zlodějů, lupičů, vrahů, prostitutek a dalších hrdelních zločinců" je ve vědě a technice proti ostatnímu světu napřed nejméně o deset let. Ale to těžko pochopí ten kdo v dutině lebeční rudé sedimenty a jinak prázdno. *1*
    • ano, ano, ve Vietnamu, na Granadě, v Panamě,celkem v celé jižní Americe, v Iráku, ... prostě kam oko dohlédne, tam Amerika zachraňovala mír, až nebylo mrtvé kam dávat
  • Wenzl Kikina Klaus Pružinskij z Haliče by měl být rád, že ČR není právní stát. Jinak by za svou vlastizrádnou činnost ve prospěch Kremlu, poškozování a pomlouvání ČR v zahraničí i za bezuzdnou krádež v Chile neseděl na pražském hradě, ale na hradě Mírov. Anebo na pražském hradě, ale v Daliborce, kde by si hrou na housle vydělával na chleba.
    • ve cvokhausu je dnes vycházka?
    • Nikdo už tady nepochybuje, že reakce tohoto typu jsou buď placené zájmovými skupinami, anebo jdou levněji zařídit tak, že lidem, kterým svědomí umožňuje kolaborovat, stačí jen málo pohrozit a oni se podělají docela. Prostá hloupost taky může leccos vysvětlit, ale toto spíš ne, toto vypadá na zlomený charakter.
    • Velmi primitivni a hloupy prispevek.
  • jo,jo...zdá se, že svět se řítí do ďáblovy řiti...kdyby ti švédští soudruzi dotahli to udělování do konce, pak by místo blbé EU ocenili ještě blbjejší úsilí soudruha Kikiny Pruszinského z Haliče...a to nikoliv jedním titulem....
    1... cenou za literaturu za jeho knihu s názvem: Obhajoba zapomenutých myšlének....neboť doposud každý nejen-spisovatel...si v hlavě nejprve tříbí svoje abstraktní myšlénky...které teprve pak formuluje a psaním reálně vyjadřuje na papíře...avšak ta naše směšná figura česká (doma i ve světě)...zvolila zcela origoš postup...neboť ta myšlénky prý sice měla a zapomněla, ale pak je teda asi hledala škrábáním po papíře v touze je objeviti??...tedy dasi podobně jako: Obhajoba stavby sněhuláka v létě???
    2... cenou za společenskou vědu....za článek s titulem: Společnost bez regulace a pravidel MFD)...což lze též pokládat za origoš ne-inteligentní demenci, neboť v reálném prostoru a čase je tomu přesně obráceně....neboť společnost se právě definuje regulací a různými pravidly...avšak podle naší Kikiny jde asi o ...sněhuláka bez sněhu...
    3....cenou za vyjímečnou politickou osobnost...respektive až ne-lidskou blbost..., neboť protřelý politik, který krade pero před spuštěnou kamerou do světa...je přeci vyjímečný politický blbec a nikoliv chytrý člověk...atd a pod...dle mého názoru...
    Řekl bych, že není divu, že i ti pitomci v EU takového asi lidského blba zcela lidsky a konkurenčně vybučeli za jeho sebestředné šarády....dle mého názoru...
    • To f.kolman: 1* *1* *1* *1*
    • jestli se ukájíte urážkami významných a známých osobností, neměl byste to probrat se svým sexuologem? Vsadím se, že v práci chodíte před nadřízenými v předklonu a nosíte jim drobné dárky, kdybyste nebyl duše ubohá a ponížená, nemusel byste se snažit jiné ponižovat
      • Kikina a významná a známá osobnost. Známý to jo, ale významná osobnost, chi, chi chi. *1* *1* *1*
  • a proto komunistům, nostalgicky oplakávajícím CCCP a tupcům vadí existence EU, budoucích United States of Eufope. Čím dřív se EU přemění na USE, tím lépe.
    • probuďte se, je ráno, je i v Eufope (to je ale hezké jméno), vzhledem k tomu, že VB je nakročena to se spojenou Evropou vzdát, tak nevím nevím, zda jednací jazyk bude právě ta angličtina., Nakonec v USA ještě za života dnešní generace pomaličku přeřadí na španělštinu, angličtina je ústupu, přátelé, USA budou nejprve dvojjazyčné a poté jen španělsky mluvící
    • jako vždy jsi zcela mimo mísu dění. Ta tvoje slavná EU je před krachem století a hrdé USA drží při životě půjčky z made in CHina. Mimochodem existuje studie z 50 let zpracovaná experty USA ve které se praví že China pro USA nikdy nebude představovat hrozbu pro její vůdčí postavení a to ani ekonomicky ani vojensky. No a dnes je komunistická země hlavním sponzorem těch tvých USA a půlky světa. *1*
      • Čína má komunistická jenom v názvu, řídí to tam generálové a podnikatelé ...
        • Také se domnívám, že Čína se pozvolna rozvíjí a postupně se zbavuje komunismu, Možná ji čeká nějaká forma japonské cesty po WW2, i když to nebude zcela totožné.
          • čína nikdy nemohla být opravdu komunistická, protože je to odjakživa společnost třídní s mnohými vrstvami, ke komunismu patří vědomí rovnosti vědomí toho, že já jsem stejně cenný jako ty a to v Číně tradičně neplatí, takže komunismus tam nikdy nebyl a hned tak nebude, nicméně stát byl je a bude řízen centrálně, má to tam tradici
        • Hm jako USA tam také vládne vojenskoprůmyslový komplex. Takže vlastně bratři né ? *1* *2*
        • Hm jako USA tam také vládne vojenskoprůmyslový komplex. Takže vlastně bratři né ? *1* *2*
          • Martine, nesmíš věřit všemu co vám říkají soudruzi na stranické schůzi. To víš, komunismus potřebuje strašit imperialismem, aby se sám mohl chovat imperialisticky.
          • ano tak ..ale i tam se to už mění !
  • Soudruzi, jdeme volit. Zas to nepopleťte volíme nás!!!
    • Máte-li na mysli zvolení DSSS pak tedy ano. Ale vy dle Vašeho jména z této volby radost asi nemáte, že? A vidíte, přesně proto je jdeme s celou rodinou volit. Podporujeme občany Varnsdorfu a Šluknova. Ba i jinde tuto volbu uvítají. Vandasovi zdar. *1* *1* *1* *1* *1*
      • Myslíš, že má Žiga strach, že by musel do práce? :-D
  • Jedinej chytrej jsem tady já, takže mám pravdu, pitomci!!!
    • Co takhle K.H.Borovský Ti říká:
      "Kdo si myslí, že se učí,
      bude vlasti chlouba.
      Kdo si myslí, že dost umí,
      začíná být trouba." ............... sbírka epibramů z Básnického díla K.H.B. *5*
    • To sem nepsala já! Zas nějakej pravičák!
      • A psalas to ty!
        • Psala to, protože já to nepsala!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit