Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jj - omlouvám se za překlep...

  • mun.go

    Zakleknutím, Koloběžko ... zakleknutí provedlo Ministerstvo vnitra, potažmo Celní správa.

    Na konci srpna roku 2017 se objevila nahrávka, ve které bývalý ministr financí a šéf ANO a nynější premiér Andrej Babiš hovoří o tom, že na firmu „ti naši klekli“ - viz "Firma FAU a Andrej Babiš". Že by své podřízené orgány úkoloval, Babiš následně odmítl. 

    Od té doby se dostal termín "zakleknutí" do slovníků antibabišistů.

     

  • mun.go

    To je zabezpečení Cloudflare. Musíte si přečíst hlášku a pak zaškrtnout, že nejste robot ...

  • Alkohol podávaný v  malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství...🙂

  • vanhorne

    CBS article on...... Clicking on that shortcut, I was rerouted to this address:

    "https://twitchy.com" needs to review the security of your connection before proceeding. That's it that's all. Nobody gives a hoot about grammar anymore. Stare psy novym kouskum nenaucis a mlade psy nenaucis starym kouskum. 😒

  • Gorobilypes

    Ano jdi je vidět že ti to svědčí s zabíjí i ty poslední mozkové buňky🤣🤣

  • Kolem sebe kopeš ty, KIMCIDE...

    Já jsem v klidu a těším se na 🍺 s kamarády v naší oblíbené hospůdce, kam za chvíli vyrážím...

  • Gorobilypes

    Já soudím podle bláznů jako jsi ty.

    A podle toho jak kopeš kolem sebe jsem se trefil 🤣

  • mun.go

    Chybám se nevyhne ani CBS ...

    CBS article on illiteracy riddled with spelling errors, punctuation mistakes / Článek CBS o negramotnosti plný pravopisných a interpunkčních chyb


    Bohužel s pravopisem si ani dnešní mladí příliš hlavu nelámou - natož ti, jimž není čeština mateřským jazykem..


  • Hele KIMCIDE - bílý hafane - nesuď mě podle sebe...

    I když vím, že je to tvá oblíbená disciplína...

    Ale pokaždé jsi zcela mimo...

  • vanhorne

     Tu novou planetu "Slunce" objevil amatersky astronom Bures, ze sve observatore na Capim Hnizde. Pred ni uz objevil nejake "motyle", mozna je to nejake nove souhvezdi? Bures je vyborny amateur a cestovatel po hvezdach, ktery se vyzna i v kravskem zaludku.💥

  • vanhorne

     Jeden znaly pomeru v CR na diskuzi napsal: "Za vlády pana Babiše se nestalo, že by nebyli léky na sražení horečky".  Dalsi znalec pomeru v CR objevil novou planetu a pojmenoval ji "Slunce".

    Pro cloveka neznaleho pomeru v CR a Ceskeho jazyka, to neni tak spatny vykon, ne? Ten Cesky jazik, ten dovede zamotat hlavu i tomu "motyle".😃

  • Gorobilypes

    Babiš sice nadlimitně zbohatl jako mnozí jiní velmožové u nás v době, kdy bylo právně zhasnuto , ale celá fraška s Čapím hnízdem je jenom směšná a trapná, protože pokud by Babíš nešel do politiky , žádné Čapí hnízdo by se prostě nekonalo. Nikdo nebyl poškozen, vše je vyrovnáno , ale pod "justicí" je stále přikládáno pod kotlem, aby se stále "ohřívala" kauza Babiš , která nemá žádné opodstatnění, mimo politického klacku na Babiše. Dovolím si prohlásit velkou kacířskou myšlenku , že je mně úplně jedno, kdo bude prezidentem , na politice a poměrech u nás se nic podstatného nezmění. Jsme již ekonomicky 17. státem Německa a to bude v budoucnu hrát roli a nějaký český prezident je kašpárek ve stále stejné loutkohře. Teď je u nás u vlády spolek hňupů a neumětelů , ale to se také změní , ale volba prezidenta je divadlo pro občany, kteří si stále ještě myslí, že se volbami něco závratného změní. Pokud se nepostavíme jako občané za svoje práva, jako to umí Němci a jiné státy v EU , tak se budeme pouze utápět ve žvanění a vše bude při starém..

  • Gorobilypes

    Už ho předběhl Fiala s Jurečkuou

  • Babiš je největší lhář pod planetou Slunce

  • Gorobilypes

    Ale jsi 🤣🤣

  • Jak jsem již jednou napsala - on lže permanentně...

    A nejenže svým lžím věří, ale je jich tolik, že na ně zapomíná...

    Jj - Mírov by byl dobrý...

  • KIMCIDE - já tam, na rozdíl od tebe, nejsem neb koblihářovi nevěřím ani Ň...


  • mun.go

    Pro neznalé poměrů v ČR:

    Pražský hrad je jen jeden a pokud se napíše pouze Hrad s velkým H, jde o ten Pražský. Ostaní hrady se nepíší s velkým H.

  • vanhorne

     👍 Na kterem hrade? Nabizi se tri velmi zname. Nejproslulejsi z nich, je Hrad Leopoldov, kde mel kdysi domov i jeho krajan a spolustranik Husak. Pak je tady hrad Spilberk v Brne a k mani je i pobyt na hrade Mirov. Pobyt na Prazskem hrade podle Buresova prohlaseni, vubec neprichazi v uvahu. Jestli mu nejake telesne organy slouzi stejne jako jeho pamet, tak je na tom ten feshak dost bidne.

    „Ubezpečuji @ErikBest, že nikdy nebudu kandidovat na prezidenta. Náplň jeho práce by mě nikdy nebavila ani na ni nemám předpoklady.“ — Andrej Babiš na svém twitterovém účtu dne 6. 11. 2014.

    https://citaty.net/citaty/284728-andrej-babis-ubezpecuji-erikbest-ze-nikdy-nebudu-kandidovat-n/ si-dela-z-huby-pjdel? 😃

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit