Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nás totálně rozložil fašismus ve formě CCCP!
    • ale di ty milionářu *15*
  • S varovným příkladem starého Říma by se měli seznámit merkelovci a další neinformovaní lidé, kteří nekriticky obdivují bruselské eurohujery Juncker, Tusk a spol. pod vedením šílené Angely.
  • A už je tady blijec pitomeček, další blb z redakce Tiscali. Ty blbe pitomečku, na mě nemáš s tebou si dělám co chci. A nyní jsem zvědav, co tu vybliješ.
    • ... pěkně točím primitiva, to nemá chybu, máš ještě něco, tupane?
      • ...jo a ještě jsem zapomněl dát to dohromady, jsi primitivní tupan, tak to jsem to myslel a točit tě budu jak čamburinu, há :)))
  • Ano!
  • Obama a Merklová to a tak to zinscenovali.
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vymente-Merkelovou-jinak-nas-nic-dobreho-neceka-EU-si-za-to-muze-sama-Ilona-Svihlikova-ukazuje-na-vec-o-ktere-se-u-nas-nemluvi-435782
  • Čím víc budete někomu pomáhat, o někoho se víc starat, tím víc budou stoupat jeho nároky a klesat jeho vděčnost.

    Zkuste si vybrat nějakého bezdomovce a dávejte mu denně desetikorunu. Nejdřív se bude divit a bude hrozně děkovat. Po nějaké době to začne přijímat se samozřejmostí a pokud mu po devadesáté páté tu desetikorunu nedáte, bude se ptát, jestli jste na něj nezapomněli. Pokud mu řeknete, že ne. Že mu už prostě nic dávat nebudete, tak se nedočkáte vděčnosti za těch předchozích 94 desetikorun a ti ostatní, kteří mu nic nedali se nedočkají nadávek. Možná dostenete vynadáno vy, protože už nechcete dávat. :o))))
    • ... kolik desetikorun jsi vyloudil?
      • a už je tu diplomovanej .....co úder do makovice už byl ?....
      • ... konečně ses ukázal degene :)))
        • ... zklamu tě, se*u na tebe, ubožáku :)))
          • ).(
  • Pokud se jedná o "římskou říši" - EU, potom nic nenamítám. Ta ať skončí v pekle!
    • ... hluboká myšlenka, čéče :)))
  • Článek pořád dobrý, ale na konci jsem měl pocit, že jsem ho vlastně nečetl, když vidím:
    \
    "Existují jen dva způsoby, jak na ni reagovat: dialogem a integrací, nebo bezcitným chováním a odporem. Za koncem říše, nebo alespoň prohranou bitvou u Adrianopole, stál ten druhý. "

    Integrace? U muslimů? Jak?!. Oni se nechtějí integrovat, oni chtějí, aby se jim přizpůsobili ostatní. To jsou fakt jetě lidé, kterí to nechápou? Jde jen a jen o jejich množství, o jejich hustotu, poměr vůči ostatním. A od toho se bude odvíje vše ostatní.
    • ... nesmysl, nic není černobílé :)))
      • ...každý náboženský fanatismus bohužel černobílý je.
        • ... nic jsi nepochopil, ale to ani nešlo neočekávat :)))
  • článek má chybný závěr. autor předpokládá dialog a pomoc nebo agresivní chování proti těm co už přišli na území státu. Co ale nepředpokládá je varianta vůbec je nevpustit. Kdyby Římané Ghotům nedovolili usadit se na jejich území a pokaždé je vyhnali nikdy by se nestalo, že na nich někdo zkusí parazitovat a tedy nikdy by se Ghotové nevzbouřili. Zrovna tak i dnes, když jim nedovolíme usadit se zde nebude riziko vzniku extrémních skupin proti migrantům, stát nebude obírat vlastní lidi ve prospěch cizinců a rovněž nebude mít výdaje s "bojem" proti extrémismu. Je potřeba si uvědomit, že žijeme na dluh a ten si sami prohlubujeme tím, že chceme živit někoho naprosto neužitečného a nevyužitelného.
    Charita lze dělat až když na to budeme mít, a jen do té výše aby to neohrozilo naši vlastní existenci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit