Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou opravdu takové paradoxy dnešní doby kdy nám tady může trestně stíhaný estébák kázat z premiérského křesla co je a není fér , bože kam až tahle republika může ještě klesnout ….
  • Zloději a vrazi co tu řádili 40let nechali nás okupovat rusy a zničili bezdůvodně tisícům lidí život a jsou pro vás zlatí ???? to myslíte vážně nebo jste snad taky jeden z těch estébáků co nám teď vládnou ???
  • Je to patrně vzájemné nepochopení, ale nestojí za to to zde rozebírat.

  • Nohu zpět nevysoudíte ale slušné odškodnění se vysoudit dá. Pokud je vám ale milejší Boží spravedlnost a soudy považujete za zbytečné, je to vaše věc.

  • Sice správné rozhodnutí bolševika Bureše, ale co ten nevětší haj.. , co sedí na Hradě, za co mu Šlouf platil kampaň? Dnes dělá, že o ničem neví. Už aby skončil v penálu.
  • Kdyby byl Bureš takový lidumil, za kterého se vydává, tak koupí každému z těch okradených nový domek nebo by za ně zaplatil ten dluh. Nahrabáno , potažmo naloupeno, má dost a žádný rubáš nemá kapsy, takže až zajede do vozovny bude mu ten lup stejně k ničemu a v pekle koruny neberou.
  • Děkuji. Jste si jist, že jste text v poskytnutém odkaze četl?

    Skutečně je v poskytnutém textu něco o tom, že "domoci se spravedlnosti" znamená dostat zpět nohu, kterou vám rozdrtil nezodpovědný řidič a odseděl si za to dva roky? (Drastický, ale snad právě proto pochopitelný příklad.)


  • http://obcanska-nauka.studentske.cz/2008/06/funkce-sttu.html

  • Je fér, že dopadení vrazi a zloději jsou potrestáni, kdežto ti nedopadení potrestáni nejsou? Je to éf vůči těm dopadeným?

  • No vidíte, bankovním lotrům jste zaplatil a ti rozhodně o nic nepřišli. Zato jednotlivci ani ťuk ?  A to je podle vás spravedlivé ? 😍

  • Myslím si, že kdyby se vzal majetek těm , kteří ho v divokých 90tkách rozkradli, bylo by na odškodnění všech, kterým bylo ublíženo. Tento pán by z toho svého mohl přispět podstatnou částkou. 😍

  • Ač nerad musím v tomto dát tomu STB-ckému konfidentovi  Babišovi za pravdu.

    A neoslovujte ho příště "pan" uričtě by se mu to jako příslušníkovi zločinecké smečky, jakou KSČ nepochybně je nelíbilo, to jsou přece soudruzi.

  • Zcela logický krok. Žádný úředník ani nemá legální páky, jak ty lidi odškodnit. Již dříve soud nějak rozhodl, ale bývalí klienti H systému vzali tzv. spravedlnost do vlastních rukou a investovali do majetku, který jim prostě nepatřil. Mohu s nimi mít soucit, že se stali terčem podvodníka, ale současné potíže si zavinili zcela sami s tím, že se to později "nějak" vyřeší. Soud nemohl rozhodnout jinak a stát nemá právo je vyplácet za vlasní hloupost. Správné rozhodnutí pana premiéra.

  • Státní úředník nikoho před zlodějem nebo podvodníkem neuchrání, jak vás něco takového mohlo napadnout? Dokáže pouze zloděje nebo podvodníka na čas internovat a tím přerušit jeho činnost.

    Kde je sto tisíc, za které jsem si před dvaceti lety koupil motocykl?

    Ti, co dostavěli domky v Horoměřicích, vložili, údajně přes varování správce, prostředky do cizího majetku v dobré víře, že čas vše srovná. 


  • Co míníte svým "domoci se spravedlnosti"? Smetka byl odsouzen, jeho společníci presidentem omilostněni.

    "Domoci se spravedlnosti" bohužel neznamená získat zpět ukradenou věc, zdraví nebo dokonce život - zajistit něco takového není v lidské moci, proto byla zavedena Nejvyšší spravedlnost a spuštěny Boží mlýny.


  • Snad se najde snajpr,který Babišovi uleví,že koblihy.

  • Když jsou lidi debilové ať platí, ale ze svýho!

  • josef.chmela

    Nemíním platit, už mám toho dost. Já tu vaši zkur... demokracii nechtěl. Ti, co takto finančně podpořili H-Systém, demokracii určitě chtěli (blbí jsou na to dost), tak ať platí. Zlatí komunisti, zlatý socík.

  • Jak měli ti lidé poznat, že jde o podvod? Možná to na začátku myslel dobře i ten Smetka. Vážený pane, za něčí blbost platíte stále! Copak je normální, aby se někdo soudil 20 let? Vždyť tady jde o selhání jedné ze základních funkcí státu - domoci se spravedlnosti. Mě spíš vadí, že si platíme neschopné a možná zkorumpované státní úředníky.


  • josef.chmela

    Opět má pan Babiš pravdu. Klienti H-systému si to zavinili sami. Proč já bych měl platit za jejich blbost. Už dost mě stála na daních v minulosti sanace dluhů vytunelovaných bank.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit