Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta striga si nedá a nedá pokoj! Ona si snad opravdu myslí, že se jí tyto volby nějak týkají!?
    Ať už s tím zbytkem modrých strak odletí někam do neznáma, třeba na smetiště dějin! (K u r v a, ta mě s e r e, že musím bejt sprostej.. Pardon!)
  • Paní Němcová, Vy mažte do propadliště dějin.
  • Mám nas*áno v palici, proto volím pravici.
    • Chci mít důchod mizící, proto volím pravici !!
    • To první ti věřím.
  • Němcová a z ODS? Kdo a co to je? *11* *11* *11*
    • Kdyby opravdu hloupost nadnášela, tak je Mirka už někde za oběžnou drahou Jupitera!! Arogance, nenávist, podrazy - to je dnešní torzo ODS.
      • Jakepak dnesni?
        To je od jejiho zalozeni slovakem Pruzinskym.
        Jeste jednou pripominam-SLOVAKEM!
  • Nové volby už se Vás paní Němcová doufám nebudou týkat !!!(a Marečka Bendy)
    • trochu to připomíná onu reklamu na nejmenovanou nátěrovou hmotu...
  • Neboj se Mirko služební auto rodině rozdávající Dušínová. Vláda bude ale vaše ODS
    v ní nebude. Z toho máte přímo hrůzu korýtkáři. *1* *1* *1*
  • Ta samice od býka doufá, že se bez ní a nich nikdo neobejde. To si jenom myslí. AŤ táhne ODS, TOP 09 s KDÚ-ČSL do zádele !!!!! Musel jsem opravit zakázané slov.
    • vybechal jso spolupracovníkovo ANO a Okamuru...
  • Jen zbožné přání této blbky - knihkupkyně. Ti ODSáci si pro svou namyšlenost nevidí ani na špičku nosu.
  • Teď mají všichni plno řečí, s kým ano a s kým ne do koalice. Vsadím boty, že po volbách bude všechno jinak. Zkrátka, opěr se dostaví, u politiků "oblíbená", ztráta paměti... :-)
  • Ta Němcová je ale krá................................................................. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit