Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....Za spojence ODS označila politička TOP 09 a lidovce .... jistě i sociální demokraty, vždyť se jim pospolu tak kráááásně plundrovalo a rozkrádalo ...
  • Má úplně zbytečné obavy.Ona sa stejně do vlády a potažmo do parlamentu už nedostane.Zbudou ji jen oči pro pláč a prodej beletrie. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Bohatý levičák je rozmar,chudý pravičák je hlupák!
  • Oprava - slepice, které se vždy jistému kohoutovi podřizovaly.
  • Doufejme, že ODS se do parlamentu vůbec nedostane , protože si to plně zaslouží za těch dvacet let, ale se sestavováním vlády bude asi opravdu velký problém. Je tam příliš mnoho kohoutů a málo slepic, které se vždy jistému kohoutovi podřiozovali. To bude nenávratně pryč. Bude z toho velký třesk. .
  • ODS zůstane před vchodem do PS: A Okamura není snad takový diletant, aby ze sebe udělal toaletní papír na jedno použití jako jeho guru a centrální bezmozek šmírák všech šmíráků Bárta, co se k němu s prosíkem natlačil do jeho hnutí po tom českém tsunami. A protože Babiš a Kalousek by byli dva kohouti na jednom smetišti, tak ten kohoutí zápas by vyhrál Babiš a to by Kalousek těžko přežil. Babiš je těžká váha proti muší Bártově. Jde zcela o jinou situaci , řádově na mnohem vyšší úrovni.
  • Mně se zase líbí nejvíc SPOZ, jsou tam chytří lidé!!
  • Tak to je směšná cena, přidej nuly jako Dalík s Topolánkem , tak to říkal Babiš. Tak se Jane H. nepodceňuj. Přepočítej to .
  • Piráty volit sice nebudu, ale jejich lídr je opravdu chytrý , má exaktní, analytické a koncepční myšlení a vypadá to, že zatím i rovnou páteř. Působil opravdu dobře a , to, že mají ve straně Michálka je jejich plus. Rozhodně mnohonásobně lepší, než volit ODS a TOP.
  • Jakepak dnesni?
    To je od jejiho zalozeni slovakem Pruzinskym.
    Jeste jednou pripominam-SLOVAKEM!
  • Kdyby opravdu hloupost nadnášela, tak je Mirka už někde za oběžnou drahou Jupitera!! Arogance, nenávist, podrazy - to je dnešní torzo ODS.
  • Prisli mi konecne volebni listky-a ODS jsem zaroven s ANO,CSSD,KSC(m) a SPOZ roztrhal jako prvni.Ihned nasledovalo TOP'09,takze me zbyli jen 4,z kterych si doufam vyberu.
    Zatim mirne vedou Pirati.Docela se mi libila ta debata z Prahy,kde jednoznacne ten jejich vedouci kraloval.
  • Chci mít důchod mizící, proto volím pravici !!
  • Pravicoví jsou už předem mrtvoly!!! *2*
  • Němcová a z ODS? Kdo a co to je? *11* *11* *11*
  • No flecku nevím, nevím. Ono tak maximálně 7% pro topku a 12% pro ANO ani dohromady nedá to, co dosáhnou komunisté sami. A mediální masáži nevěř.
  • ODS zřejmě nebude ani v opozici, jelikož nebude ani ve sněmovně. Proto je směšné, že se Němcovou stále snaží představovat jako premiérku pro rozbouřené časy. A že jsou odeesáci hlupáci potvrzují navíc i tím, jak stále považují Kalouskovce za své spojence. Přitom Kalousek obratně schodil všechny průšvihy minulé vlády právě na ODS a kopnul si do ní, kdykoli mohl. Pro ODS již dnes není záchrana !
  • To první ti věřím.
  • Mám nas*áno v palici, proto volím pravici.
  • Paní Němcová,pokud chcete být u koryta tak vám dám hlas za 1000000 Kč ať jsem taky.Měla jste zkusit štěstí ve Žďáru a ne v Praze.Již vás bylo dost a navíc Prahu znáte jen z vládní limuziny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit