Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejsilnější pas měl obelix
    • a vychlastanec Zeman *15*
      • a nejmenšího coconuts měl Háclav Vavel i kalhoty měl krátké....a jak!.....jak kaubój *15*
  • Německý národ ať si jezdí kam mu je libo. Do Evropy si jezdí muslimové jako do samoobsluhy a nepotřebují ani peníze natož nějaký pas, vízum a pod. Já bych se chtěl narodit jako bohatý muslim.
    • to bych tě neměl rád
      • Dal jsem ti svůj hlas, já bych tě taky neměl rád.
        Já když jsem chodil do školy, tak nám soudružky a soudruzi vtloukaly do hlavy jak je kapitalizmus špatný, jak nás kapitalisti vykořisťují, jak nás vojensky ohrožují atd. Západní Německo jak nás vojensky ohrožuje. Dneska mam s toho v hlavě guláš a nevím komu mam věřit. Když vidím Němce, tak bych ho nejraději zastřelil, protože komunisti nám tloukly do hlavy, jací jsou to zlí lidé. Naopak různé finanční sbírky každý měsíc se dělaly do islámských států, kde jsem musel nepovinně odvádět 100 Kč. to bylo cca. 5% s platu. Tak kde je pravda soudruzi?
  • ať žije Zeman, budoucí prezident Novočeska
  • Dávejte v Turecku uprchlíkům rovnou německé pasy ať mohou rovnou od tam na dovolenku do USA,do jediné svobodné a demokratické země *15*
    • ahoj zlej trolle *3* na pracáku zase nic ?? *13*
      • nesvěřuj se,já bych tě také nezaměstnal.....narodil jsi se jako blb a jako blb i spočneš,smiř se s tím a hlavu vzhůru-bude líp *15* Inkluze *15*
  • Prosim vas co je to za plky...jaky "nejsilnejsi" pas....??? Hlavne u nemcu mi to prijde vtipne......Maji "nejsilnejsi" pas, ale jejich uzemi je de facto i de jure FIRMA.....a ma nazev FINANZ AGENTUR BUNDES REPUBLIK DEUTSCHLAND GmBH.!!!!! Kdyz se podivate na jejich "obcanky", tak hned na obalu si muzete precist "Personal ausweiss" ,namisto "Personen ausweiss" , tudiz kazdy "obcan" BRD je vlastne, zamestnanec, ci personal....!!!!
    A pokud se podivate do jejich Zakladniho zakona (Grundgesetzt) tak se tam mimo jine doctete......,ze kancler stanovuje OBCHODNI politiku,vlada ustanovuje Obchodni politiku......., a dalsi , a dalsi.....
    Tato firma byla do roku 1990 akciovou spolecnosti (AG), ale po slouceni s NDR(coz take nebyl stat, ale byl to tzv. KOMBINAT, pod vedenim SSSR), se preorganizovala na s.r.o(GmBH). Overte si to,... tato firma "BRD" je zanesena u obchodniho soudu tusim v Koline nad Rynem.....!!!! A kdo firmu vlastni...???? Jako vlastnik je uveden Velka Britanie a USA.....Tak jaky pak nejsilnejsi pas?????? Jeste ze namaji na hranicich "pichacky"...... *1* , zato vime, proc jdou USA a Britanii na ruku........ *3*
  • konečně někteří sluníčkáři dostávjí rozum,než ten rozum dostanou všichni havloidi a lumpenkavárníci může být pozdě
    http://magazin.aktualne.cz/sibik-uprchlicka-krize-rozhoduje-i-o-nasi-svobode-cestovat-v/r~c47630acdfc611e5a6b7002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-1
  • Zajímavé. To my to v tomto ohledu bohužel máme složitější. Naštěstí vyřídit si vízum je často poměrně jednoduchý proces. Ačkoliv v některých případech to může být zdlouhavé. Sama jsem to dělala už několikrát. To bylo ještě v době, kdy to nešlo udělat snadno elektronicky, takže jsem kvůli tomu byla nucená obcházet ambasády

  • AŤ se nadále chrchel Háclav Vavel smaží v pekle za potlesk a humanitární bombardování Jugoslávie *15*
    • miluji tě *14*
  • tak už se prašivá teroristická EU ukázala,terorizovat a vydírat státy,kteří s nimi nesouhlasí,já vám říkám,že naše vláda sklopí ocas a odsouhlasí všechno,co tito fašisti z EU po nás budou chtít,přijmout miliony uprchlíků
    http://www.novinky.cz/diskuse?id=435413&articleId=/zahranicni/evropa/396536-pustime-migranty-do-britanie-hrozi-francie-v-pripade-brexitu.html§ionId=742
    • doufám,že má británie připravené letectvo a ponorky a bude se bránit tak zuřivě jako proti hitlerovi
  • Milan.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit