Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste tady komouši? Je dobré mít vás pod kontrolou!
  • Tato vláda je suverénně nejlepší od r.1918!!!
  • Tato vláda je suveréně nejhorší od r. 1918. Uskupení srač-ek. Neuvěřitelné.....
  • Ještě jsem nikde neviděl, aby se fungující měnilo za nefunkční a pomalejší a dávalo se tomu tři týdny na rozběhnutí *16* *16* *16* .
    Pokud takto fungují i reformy, které naše vláda schválila, amen s náma obyčejnýma lidma *16*
  • To se dalo čekat.Jo kerejtko je korejtko.Třeba by hoši přišli o brebendy..tunel je tunel
  • Necas je opravdu neuveritelnej pytel sra.cek...
  • Ony už se nad všemi stejně stahují husté mraky. *1* *16*
    • Ovšem to jenom tvé zbožné přání viď?
      • přání nesplnitelné bohužel 85 % národa
  • Nic jiného jsem nečekal. *12*
  • Nečas cuvnul plive si sám sobě do obličeje.Nečasi už dlouho ti nevěřím a co řekneš sama lež.Kašlete na občany jen co je pravda.Tvoje slovo premiera nestojí za nic v tom případě si kašpárek v loutkovém divadle.
    • Slovo pana premiéra nestojí za nic? OMYL. Stojí za hoovno. Pardon. Pro Kalouska příliš jemné slovo.
  • Takže jsem se nemýlil. Nečas Dobeše neodvolá, ostatně to ani netvrdil, jenom že "očekává" jeho rezignacii. Registr "funguje" protože není úřední den a nikdo s ním stejně nepracuje, asi si tam jen zkouší, jestli to bude fungovat v pondělí. Proč by jinak dával Nečas termín mimo úřední den !!! A v pondělí už to nějak okecá, když se podaří zaregistrovat za celý den dva auťáky, tak to už se přece považuje za funkční, alespoň potenciálně... Nečasovi je vidět až do žaludku. Bohužel většina absolventů našich škol už to neumí - mají už vymyté motky a lebky vypláchnuté dezinfekčním roztokem. Tak budou gratulovat Nečasovi... Nač sestavovat roboty, když se dají udělat rovnou ze živých lidí...
    • Ono sice oficiální úřední den není, ale mnoho větších měst mělo otevřeno. Nicméne ta zátěž byla ještě menší než ve čtvrtek.
      A pro jistotu když to od 8:00 běželo, tak to v 11:00 centrálně vypnuli. Co kdyby se to náhodou začalo sekat, že ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit