Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je můj prezident!.
  • V poslední době se PN tváří že mu uletěly včely.Ale kvůli občanům se opravdu
    nemusí tolik namáhat.At´ toho nechá,já tu obět´po něm nechci.Je však zajímavé,
    jde to televize a najednou ožije,šermuje rukama asi po dávce něčeho povzbuzujícího.
    A ten obsah!Skutečně nám toto vládne?Styd´te se!
  • Němcová "t a k y" rozdává trafiky????? No jasně. Loď jde ke dnu, potřebujete být všichni zajištění. Modrá banda, už aby byly volby. Už se hádá i Němcová s Nečasem. Falešná Mirka. Když byl Topolánek, lezla mu do zadku, pořád si na empajru špitala s jeho konkubínou. Když jeho hvězda padla, zase jako blecha skočila na Nečase. Fůůůůůůůůůj, je mi ze všech na zvracení. *16*
    • To bude řev, až je z těch trafik budou vyhazovat *1*
  • jsu to sv,ne všichni politici.........od leva do prava....
  • Táhni už do háje Péťo, nikdo už na tebe není zvědavej, už jste nevolitelná strana, uvidíš, jak se ti ta asociální strana(viz změna zákona o poskytování dávek postiženým osobám-to opravdu přehnali-prasárna) rozpadne pod rukama.
  • Němcová,Nečas,vy jste stejný dobytek a konečně by vas měl Český národ vykopat a poslat pořádně makat,už jste nás ožebračili až,až
  • Lžou,podvádějí a kradou všichni!!! *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • ODS už skutečně mele z posledního. Už i její vedení kydá špínu jeden na druhého. Trochu mně to připomíná Norimberský proces, kdy nacističtí pohlaváři sváděli všechno na fírera.
  • Už si začínají na sebe kydat hnůj co kdo má a co kdo nemá jestli ten pisálek psal pravdu co je psáno a nebo bylo řečeno tak tohleten článek by měl být napsán jako memento!!!!!!!!!!! A jen tak dál už začíná ta ŠPÍNA vylézat ven .Víte politikem bych nechtěla být ani zadarmo protože jak říká České přísloví čí chleba jíš toho písen zpívej a nebo když chceš s vlky žíti musíš také s něma výti,,,jináč si na tebe něco vymyslí a nebo to třeba udělají tak jako s Ráthem Davidem.A jste namydlení a nepomůže Vám ani svěcená voda jak se říká.A média to tak rozvíří že lidi v tom mají zmatek a pak to tak dopadá .
  • Dostali trafiky, aby umožnili ODS za pomoci odsouzenců prosazovat omezení valorizace důchodců, Drábkovy machinace, amnestii (jak to ten Pitr tušil, že má přijet). O policejním prezidentu a Lidem nemluvě.

    Jirka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit