Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když jsou naši změdělští prvovýrobci z 80% zlikvidováni, tak kdo diktuje ceny ?????
  • Vy taky věříte na Boží mlýny ????, ty teď jsou asi v restituci
  • Nedivím se že ho opustila manželka před kterou lidé plivali, už toho měla dost, je to rozumná ženská!!
  • Nový zákon, který navrhnou Věci veřejné, se bude vztahovat na všechny subjekty na trhu a bude chránit malé a střední dodavatele před vertikálními monopoly. Každý obchodní vztah bude zkoumán individuálně, aby se zjistila skutečná vyjednávací síla obou stran. Novela jednoznačně definuje malého dodavatele, a to obratem do 200 mil. Kč, čímž přispěje k ochraně malých a středních českých dodavatelů a v konečném důsledku povede k rovnému postavení velkých dodavatelů a obchodních řetězců.
  • Cena potravin je citlivé téma, které se dotýká každého z nás. Proto Věci veřejné opakovaně upozorňují na jejich vysokou cenu, které navíc od ledna zvýšením DPH ještě vzrostla. Drahota je zapříčiněna pokřivením tržního prostředí, za které může špatný zákon o významné tržní síle. Ten jde na ruku velkododavatelům jako je Andrej Babiš nebo Plzeňský Prazdroj.
    Pravidelně, co měsíc, děláme srovnávací nákupy v Německu, abychom ukázali lidem, že nákup základních potravin, bez nichž se neobjede skoro žádná domácnost, vyjde o čtvrtinu levněji. Situace je pro občany ČR o to horší, že průměrná německá mzda je skoro 4x vyšší než ta česká.
  • Pionýr pucflek co je tu přesčas se chová jako by prezident už šel sedět. Nečas špatně skončí jako celá vládnoucí verbež...
  • Jak je možné, že jsou ceny základních potravin v Německu a Polsku mnohdy nižší než u nás??? Zvláště v Německu, kde jsou platy v průměru 4x vyšší..?Je zajímavé, že dokud na toto téma neupozornily VĚCI VEŘEJNÉ, tak to nikdo neřešil. A nyní všichni poukazují na to, jak je to zvláštní..Co VŠE se musí stát, aby se věci pohly kupředu? Každopádně jedno velké díky VV!!!!
  • O tobě si není třeba nic myslet. Jsi jasný.
  • Tak jsem si myslel, že ta Němcová je přece jen slušnější. A ona se jde s tou kreaturou loučit.
  • Ten chlap bude po zkončení všech funkcí chodit kanálama, to jsem si jist.
  • Plnil předmanželské povinnosti, dřel jak kůň!
  • Škoda, že Klause nenapadlo, že by všechny ódesáky, včetně Nečase, na tu svoji slávu, nechal předvést vojenskou policií. Jako vrchního velitele by ho MP musela poslechnout a jak známo, Klaus když mu něco ústava výslovně nezakazuje, tak to klidně udělá *1*
  • Myslím,že Klaus takového prolhance a neumětela ani nepostrádal.I když dle toho,co toho oba nalhali Čechům,by si mohli tykat.
  • Nikde nejsou příslušná sdělení a podání, která by dokazovala, kdy Nečas amnestii podepsal. Proto ta mlžení a neochota, cokoli objasnit ohledně vzniku a náležitostí amnestie, možná je ten akt zcela neplatný. Je dost možné, že Nečas amnestii vůbec kdy vyděl, před vyhlášením 2.1.2013. Proto ta neúčast Nečase při děkovačce, protože mu dochází, že si z něj Klaus udělal slouhu. Ovšem gesta Nečase, která činí, jej nezprošťují od spoluviny.
  • Kluse nechame...
  • To jsem psal už před týdnem,kdo by měl být hlavním viníkem.Jsem rád ,že můj názor sdílí ostatní.Členové vlády u podpisu být nemusí.
  • ne,že by mě to nějak trhalo srdce kdo kam dorazí,ale u Nečase typicky podlé chování jako vžycky
  • Nečas podepsal bez členů vlády, zneužil pravomoce a měl by být trestán. Odpovídá za amnestii. Nečas je vlastizrádce.
  • se radují. Nečas slibuje a sliby neplní. To je známý.
  • Dnes by měl senát projednávat místo Klausovy velezrady Nečasovu vlastizradu za jeho přípitky se sudweťáka a protiprávně narychlo podepsané tzv. církevní restituce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit