Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Americký plyn je nejlepčí. *15*
    • Podobné nesmysly piště laskavě pod vaším jménem.

      Simona
      která v Plzni nikdy nebyla
      • Oponente můj, nevím, proč by to měl být nesmysl - když píšu, že americký plyn je nejlepčí. Že by zase typická reakce nějakého zatvrzelého rusofila, propagujícího pouze ruský plyn, či co? *13* Jaký nick si vyberu je moje věc, stejně jako tvůj výběr je tvoje věc . Nikdo tady pod "vlastním jménem" přece nediskutuje, ani ty ne, tak se laskavě starej o svoje. *9*
        • Už měsíce tu vedete špinavou zákeřnou kampaň.

          Napsala jsem pro vaše Rusko nepohodlná fakta. Kradete jméno.
          Z holky děláte kluka a celou debatu věnujete osobnímu napadání.

          Jak už psal nezůčastněný je zvláštní že vám to redakce toleruje.
          Trestají pouze ty co na vaše sprostoty reagují. Kabelka v článku o KLDR opět
          použil sprosté slovo a nic se neděje. Takže pro Ruské přispěvatele pravidla neplatí.
          • Neví, proč se rozčiluješ Simono, když tečka z Plzně píše, že americký plyn je nejlepčí. Ty s tím snad nesouhlasíš?
            • Simči TY upozorňuješ na gramtické chyby - to se mi snad zdá
            • Každý nejsme stejný, někdo napíše gramatickou chybu, ale význam byl jasný. Nikdo nejsme dokonalý a snad každý občas udělá gramatickou chybu. Já tady s tebou souzním, odvádím pozornost zlých rusofilů na sebe a ty se mi takto odvděčíš... *8*
            • Jistě. S gramatickou chybou a s tím že z holky uděláte kluka.

              Pořád stejná snaha zesměšnit a zdiskreditovat názorovou odpůrkyni.
              Osobní napadání na debatu nepatří. Je zvláštní že vám ho redakce toleruje.
  • jj přestaňme odebírat ruský plyn, taky dobry po ránu:)) Tak aby bylo jasno. To zdražování pohonných hmot, co se teď děje, je právě kvůli tomu, že Evropa nemá peníze a všechny rafinerské společnosti dodávají produkty práě do Ameriky, která je skupuje falešnými natisknutými dolary. Je to něco neskutečného, co společnost dovolila. Takže na jedné straně nám tu Amerika machruje s břidlicovým plynem a na druhé straně si nechá tiše dovážet od nás, a proto produkty pro Evropu zdražují. V podstatě Amerika přes nás kupuje ruskou ropu atd.. . Nějak mi to nesedí s tou USA soběstačností.
    • Amíci jsou s celou svojí ekonomikou v lamprdonu,tak chtějí v Evropě vyvolat konflikt,aby se mohli zase napakovat za prodej kvérů a munice jako po dvou světových válkách.Lidi jsou o 70 let starší a snad taky moudřejší,takže tyto americké hrátky s Ukrajinou tak lehce nepolknou.Ukrajina není ani v EU, ani v NATO.Polovina Ukrajinců je Ruské národnosti.Vlastně celý východ.Do problémů s Ruskem jim nepleťme,protože jim nerozumíme.Sami musí vědět co vlastně chtějí a demokraticky si zvolit cestu k vytčenému cíli.
    • Taomak.Osobo vy jste tak chytrá kdo by to do vás řekl a hlanně jste nezapoměl do toho namontovat USA to se cení že mě by ale zajímalo co máte v té hlavě piliny nebo seno noboť na takovou hovadinu nemůže přijít ani žák 1 tř.zaklad.školy na co jste přišel vy se svoji vydundanou hlavou
  • Říkejte si co chcete, ale stejně je jediná možnost pro Evropu a tou jsou jaderné elektrárny.
    • Žádné mínus?!
      Hmm, asi stárnu..... *9*
      • Už jo. No proto! *1*
  • Čím dříve přestane Evropa odebírat plyn z CCCP, tím lépe. Není dobré být v čemkoli závislý na fašistickém režimu!
    • a proto blíž k Rusku, dál od USA *15* *15* *15*
    • Máš absolutní pravdu. Fašisty je nutno izolovat!
      • S tím zcela jistě souhlasím. A proto je nurné posílit ostrahu hranic s Ukrajinou a přerušit s ní veškeré diplomatické styky.
        • Komunistické zločince z Kremlu je třeba také izolovat od civilizovaného světa.

          Jinak Kreml podporuje neonacisty v EU.

          Kremlu totiž silná EUropa překáží v kradení sousedních území.
        • to nás a hlavně Slováky asi čekat bude...
    • A odkud by tedy EU měla odebírat plyn,aby nahradila ten ruský? Dávno už EU odebírá plyn i z jiných zdrojů a ne jen z Ruska.
      • ano, překupuje z ciziny ten ruský....
    • Husare, zaspal jsi dobu CCCP již dávno neexistuje a když existoval, tak ani tam fašistický režim nebyl. Mimochodem, odkud bys chtěl tedy odebírat plyn, když ne z Ruska? Nebo topíš plastovými lahvemi?
  • Rusko tak vytváří i tlak na TTIP.Transatlantické obchodní a investiční partnerství (TTIP) mezi USA a EU se hovoří jako o trojském koni nadnárodních korporací. Ve skutečnosti však nejde jen o obchod a investice, o odstranění netarifních bariér, o další prohloubení volnosti trhu na severních březích Atlantiku. Ve skutečnosti je její smysl daleko širší. Kráčí o geopolitický víceúčelový nástroj s dopady na ideologii, politiku,ekonomiku, ekologii, právo, sociální sféru, veřejný prostor, občanská práva a svobody. Není to jen trojský kůň, je to hned celá trojská zoo velkých nadnárodních korporací, přesněji jejich majitelů a manažerů, a jejich politických vyslanců podporovaná spřízněnými mediálními a odbornými kruhy.TTIP je rovněž krokem k dělení světa: Má odtrhnout Evropskou unii od Ruska a Číny. Zejména od Ruska, které je pro průmyslově vyspělou Evropu, její zpracovatelská odvětví a pro zajištění energetických potřeb hlavním dodavatelem surovin. Bez nich, resp. bez dodávek uzavřených ve výhodné partnerské atmosféře, bude oslabena pozice EU a evropských výrobců – a to především vůči konkurenci firem řízených z USA. Proto je zde krize na Ukrajině, kdy její počátky jasně ukazují,kde hledat její autory, a dlouhodobá protiruská hysterie jednak zveličující podíl Ruska na konfliktu a jednak dezinterpretující historické vztahy Ruska a Evropy. Třetím faktorem, který politika USA sleduje, je záchrana dolaru jako světové rezervní měny,resp. prodloužení agónie této role, která dovoluje USA vykořisťovat ostatní státy odkláněním jejich prostředků přes tiskárny dolarů a FED pod kontrolu amerických hospodářských a politických kruhů.
    • A nevypadlo vám z textu vojenské obsazení Krymu rusem?
      Nebo to je nepodstatný detail, o kterém není třeba hovořit?
      • jakým rusem? Rusové na Krymu tvoří, tvořili a tvořit budoui většinu obyvatel a ke komu se přidali je jen a jen jejich věc
      • Promiň Jirko, ale jakou má souvislost smlouva TTIP s Krymem?
    • Ano, napsal jste to dobře. Byť ti placení trollové, kteří vám dávají mínusy, to stejně nechápou.
      • Jejich rolí není chápat, diskutovat, oni musí splnit zadání, která jim zadal jejich najímatel a počet příspěvků, jinak by si nic nevydělali. *12* *16* *12*
  • Putlerův plyn vůbec nepotřebujeme. Ať s ním nakrmí svoje hladomorem trpící stádo ovcí!
    • bóže, po Kakovi tenhle chyběl
    • chudáčku *4*
  • Já bych nazval článek nebezpečná hra EU vůči Rusku.Jsem až zděšen do jaké EU tento stát díky chátře vlezl.Je to logické,protože západní Evropa byla poškozena válkou a bylo tam kulové.USA pozlátko nejdříve rozbilo Německo a omylem okolní státy s 200 km rozptylem a pak mohutně investovalo a průmysl USA jel naplno.Tato praktika asi fungovala ve 20 stol.,ale v 21 stol.ani náhodou.Evropa se z války poučila a již žádnou nechce.Je to evidentně vidět na Německu a bude průšvih,když by největší přispívatelé peněz do EU skončili.Bylo by načase říci dost,protože 25 leté lavírování pod taktovkou USA a EU začíná mít špatné scénáře do budoucna.Již Čelakovský psal ...přiviň k tomu tam se dubisku.A já dodávám Rusko nezahyne,ale my ano.Export Bruselu v blbostech je opravdu katastrofální...pomazánkové máslo ,tuzemský rum ,banány rovné či zakřivené opravdu důležité věci.Bylo by asi lepší do Bruselu vůbec od nich nic nechtít a nic nepřispívat.Je vidět,že turecké hospodářství není tak turecké jako hospodářství EU a USA.
    • No, fakt ti přijde Putin normálnější, než EU? :o)))
      A tím se nechci zastávat evropských magorů

      " Pamatujete si jeho polonahé rybaření, vystopování tygra ussurijského, pózování s polárním medvědem či objevení podmořského pokladu? Další působivý kousek učinil Putin ve středu, když se proletěl v motorovém rogalu společně s migrujícími jeřáby. Video už se samozřejmě rozšířilo po celém Rusku."
      • a? to je zcela nepodstatné PR, podstatné je, jakou dělá politiku a ta je úžasná pro Rusko a výborná i pro zbytek Evropy, i když ta si to nemůže přiznat. Pán to nedovolí.
      • Jirko,odpovím politika je a byla vždy svinstvo,ale obchod je obchod a ten s politikou by neměl mít shodu,ale vidíme,že má.Já neberu ani Putina ani EU.Pracoval jsem v průmyslu a vím co tento stát dokázal ve světě a dnes jsou to již pověsti.Byl jsem vždy hrdý na to,že jsem z Československa a dnes se stydím.Jako obchodník budu vždy brát energetické zdroje z co nejkratší vzdálenosti a i cenově nejvýhodnější.Já pamatuji benzin za 2,10 a ne za 32,90 a více a el., plyn za 0,30 a 0,40 halířů.A být tam Brežněv tak je tady máme zase s plnou parádou.
      • Přesně tak - má chování Führera/Duceho/Diktátora. Silný, zdravý a agresivní vůdce, který sám rozhoduje o všem (slyšel někdo, že by v Rusku o něčem rozhodl i někdo jiný?), to je rozpoznávací znak fašistické diktatury.

        PS.: mnoha místním ovcím (občanům co potřebují být součástí stáda ovládaného neomylným géniem) to ohromně imponuje, zvlášť když na každý regionální i planetární problém má Putin jednoduché a snadné řešení ...
        • třeba jako jiným ukradené heslo (heslo Afrického národního kongresu) Pravda a láska zvítězí....?
  • nakonec to dospěje tak daleko, že to, co za plyn zaplatíme navíc oproti dnešku (doprava z Turecka k nám...) půjde pěkně hned těm úchylným islámistům na další výboje... to je výsledem západní idiocké politiky všude nejen k Rusku.
  • ....jen blázen si může přát zhroucení Ruska..a neodebírání plynu...a kde je jako vezmeme...my všichni nejen ČR co jej odebíráme...asi si budem kupopvat břidlicový plyn od USA ne -(((..možná že tak by to Amíkum vyhovovalo ne...ale nám ne !!!
    ...je ubohé jak některé osobnosti dříve uvážlivé a prozíravé( za vlády komunistu ) dne s si nevidí ani na špičku nosu a poklonkují EU a Amíkům...škoda ...KOCÁBE a spol..už se vzpamatujte a zjistěte si informace o fašizující Ukrajině po puči na mejdanu...kde jsou vaše protesty za zavražděné opoziční politiky a noviníře na Ukrajině , proč nechcete hnát před soudy fašisty co uplaovali a vraždili v Oděse...vzpmatujte se pane KOCÁBE,KALOUSKU,SCHVARZENBERKU a vy paní huso NĚMCOVÁ

    Raději budu mít pravdu s RUSKEM, nežli se mýĺit s EUUSA !!!
  • Nu redaktorko, jak jste si mohla v dnešní době dovolit použít slova "nespolehlivá a problematická Ukrajina", když je to dne takový náš spojenec kráčející mílovými kroky k té evropské demokracii. Asi to nezůstane bez následků, že? EU opět doplatila na svoji váhavost a byrokracii. Turecko se jen chopilo šance a v konečném důsledku bude ono rozhodovat, jestli kohoutky s plynem do EU přivře nebo otevře. Kupodivu nikdo neřve, že Turecko je členem NATO a mělo by se tak, jako spojenec, přidat s protiruským sankcím. To když jede Zeman do Moskvy na oslavu konce 2. světové války, to je jinačího křiku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit