Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiradore logikou se neoháněj. ta tvoje kulhá na obě nohy.

    Na počítači A jsem spáchala přestupek. Ten byl zablokován.
    Takže počítač B který nic nespáchal trestat jaksi nemůžeš. Nelze dvakrát trestat
    jeden přestupek.
    I když Ruské straně zde sprostá slova procházejí bez blokací.

    Je to stejné jako kdyby byla k soudu donesena vražedná zbraň v podobě nože
    ale ty jsi nesmyslně požadoval trest i pro druhý nůž který byl v době zločinu v šupleti.
    *15*
    • Jenže, ty logiku, tu kudlu, která spáchala zločin, jsi držela v ruce právě ty. Ta kudla sama o sobě nikoho nezabije!
      Jsi out, beznadějně out!

      A k Turecku, ruská nabídka stavby náhradního Streamu, je pro ně výhodná a přinese jim peníze. Takže nafrněnci z EU nakonec přilezou s prosíkem a budou žebrat o trochu toho ruského plynu. *8*
      • Out jsi ty jako usvědčený lhář!
  • Přstaňme odebírat Ruský plyn ať se rusko definitivně ekonomicky zhroutí.
    • Simčo ,číst tvé bláboly je nad mojí silnou osobnost.Máš vůbec představu jak je Rusko bohaté? Já tam byl 3x a viděl jsem to na vlastní oči.Říká vám něco Kamaz?To dokázala naše dříve vlast dodat technologii a ten podnik se jmenoval ZEZ a kde je ho dnes konec?Byl ohromnou konkurencí Západu,který si ani neškrtl.Ono je složité uřídit tak velkou zemi,když vidím jak střídající vlády u nás toto prdítko nejsou schopni a propadáme se ke dnu za halasného žvanění a diktátorství ne od Ruska ,ale EU.
      • Po ekonomické stránce je Rusko oproti EU i USA trpaslík.
        Pokud to popíráš tak neznáš ekonomická čísla.
    • ferda
      Můžeš pouštět duchy do roury .Rada Simonovi.
      • jsem holka takže Simona
    • no, zkusme to, pak, ze svých zemních děr, kde budeme chtít přežít aspoň ještě tuhle zimu, můžeme sledovat bohatnutí Ruska.
    • Tak prď do trubek a nebude potřeba ruskej plyn,nebo se už probuď ze šoku *1*
  • Nemám rád Simonu protože jsem Gay.
    Ona je holka a má hezčí kalhotky než já. Proto ji nenávidím.
  • Turecko se musí rozhodnout zda bude půjde s prosperující EU
    nebo s krachujícím Ruskem. Nelze sedět na dvou záchodech.
    • no, naštěstí  toto dilema mu osud nepředložil, otázkou spíše je, zda půjde s Ruskem a Čínou, zeměmi, které jsou na vzestupu nebo s EU, které  je stále ještě jen slouhou USA

    • S tou krachující EU asi nepůjde. Tam má jeden stát větší dluhy než druhý a USA jsou na 1. místě.
    • zloději nicků maž někam
  • Turci jsou odjakživa šmejdi a teď, když nemohou bojovat, tak dělají svinstva proti partnerům z EU. Odkud brali Turci plyn doposud? To nemohli lépe načasovat, než při vyostřené situaci EU-USA/Rusko? Tím nechci říct, že nemáme odebírat ruský plyn. A toto vydírání, když někdo má přírodní bohatství, které nevyrobil a vydírá s tím státy, které jsou proti režimu nebo názorům, tak to je hrůza. Měli by si uvědomit, že jsou na Zemi pouze na návštěvě.
    • Zkuste jít do obchodu a říci prodavači, ať Vám prodá chleba za 5 kč, když stojí 20 kč. Uvidíte sám jestli Vám ten chleba prodá, nebo ne.
    • takže Rusko má dodávat za ceny, které jiní určí? nebo dokonce dát své přírodní bohatství v plen? *8* *8* *8*
  • Putlerův plyn vůbec nepotřebujeme. Ať s ním nakrmí svoje hladomorem trpící stádo ovcí!
    • bóže, po Kakovi tenhle chyběl
    • chudáčku *4*
  • Tak, kejklíř s IP adresami je odhalen.

    Ale, i přes dnešní zablokování nicku Simča, si tento "diskutér" vesele trolluje dál, nyní jako američanka. Simona. A ještě si chce na admina tiscali "stěžovat". Úsměvné.

    Jsem tomu docela rád, že si sám udělal takovou ostudu. Byl chycen při činu za ruku. Jako zloděj, křičící "chyťte zloděje"! *14*

    Simono, jsi totálně, navždy, out! *16*
    • Lžeš! Pořídila jsem si 2 počítač.

      Ty jsi out jako největší ulhanec na Tiscali.
  • Čím dříve přestane Evropa odebírat plyn z CCCP, tím lépe. Není dobré být v čemkoli závislý na fašistickém režimu!
    • a proto blíž k Rusku, dál od USA *15* *15* *15*
    • Máš absolutní pravdu. Fašisty je nutno izolovat!
      • S tím zcela jistě souhlasím. A proto je nurné posílit ostrahu hranic s Ukrajinou a přerušit s ní veškeré diplomatické styky.
        • Komunistické zločince z Kremlu je třeba také izolovat od civilizovaného světa.

          Jinak Kreml podporuje neonacisty v EU.

          Kremlu totiž silná EUropa překáží v kradení sousedních území.
        • to nás a hlavně Slováky asi čekat bude...
    • A odkud by tedy EU měla odebírat plyn,aby nahradila ten ruský? Dávno už EU odebírá plyn i z jiných zdrojů a ne jen z Ruska.
      • ano, překupuje z ciziny ten ruský....
    • Husare, zaspal jsi dobu CCCP již dávno neexistuje a když existoval, tak ani tam fašistický režim nebyl. Mimochodem, odkud bys chtěl tedy odebírat plyn, když ne z Ruska? Nebo topíš plastovými lahvemi?
  • Tiscali je zjevně proruský Web!
  • Jiříku to co tu předvádíte je ubohost.

    Jsem holka takže Simona. Vy však chcete za každou cenu pomlouvat a špinit.
    • Ale houbeles holčičko,houbeles *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit