Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám doma tři PC , wifinu a jednu jedinou společnou IP adresu. To bude nějaká diskriminace, ne? *14*
    • Diskriminujete se sám. Dejte si na každý počítač jinou adresu. Výhoda je ta, že když se to dá na trvalé přihlášení, tak se to nepoplete. Já mám jenom jeden, nevím, proč jich mít více. Až se mi pokazí, koupím si modernější.
  • Já zase vždycky při projevu soudruha Zemana dostanu orgasmus. *8*
    • když zemana vidím a slyším bliju *15*
      • Na mne zase tak působí Babiš.
    • Simone nekraď, už jsi tím trapný a stejně to každý pozná. Normálně diskutovat asi neumíš, co?
      • To psal Tirador. Nauč se konečně číst.

        Simona
  • Poslechla jsem našeho předsedu Putina.

    Říkal že máme tlačit na EU. Tlačila jsem tlačila až jsem to hnědé nadělení
    pustila do vlastníxch rudých trenek. *8* *8*
    • ukradl jsi jen nick, nic více jsi nedokázal.

  • Tirador byl zase odhalen jako lhář!

    Po jeho stížnosti jsem byla zablokována za neúplné sprosté slovo.
    Zatímco sprostá slova proruských přispěvatelů zůstávají i přes nahlášení nepotrestána.

    Pořídila jsem si 2 počítač a na ten se trest na + počítač nevztahuje.
    Nejsem kejklířka s IP adresou soudruhu ulhánku Tiradore.
    • Já bych toto nechal na případném vyjádření admina.

      Když jsem udělal přešlap já a admin mne bloknul, nelíbilo se mi to. Ale, stanovenou dobu jsem si "odpykal" a zapojil se až po uplynutí blokace. Mohl jsem to obejít, ale neobešel. Píšu z jedné IP adresy stále. Mohu si použít X nicků, to si klidně přiznám, ale za každý přešlap dostanu férově blok vždy na jedné, stejné IP adrese. Ať píšu z kolika PC chci. Takže, kavalír, když "prohraje", tak platí!

      Ty na to kašleš a drze se zapojíš do diskuse, protože prý máš dva počítače a dvě IP adresy. Úsměvné, to nebudu ani komentovat.
      A zkus jít někdy trošku do sebe a zanech ty urážky na soudruhy, proruské apod.



      *16*
      • Ona si asi na tom druhém asi vymyslela jiné nacionále. Jinak by jí to nebylo nic platné.
      • Já jsem tu urážena neustále.

        Vaše taktika je pořád stejná. Urážíte provokujete a když vám to druhá strana pouze
        oplatí je ihned zablokovaná.
  • Tiscali je zjevně proruský Web!
  • Tak, kejklíř s IP adresami je odhalen.

    Ale, i přes dnešní zablokování nicku Simča, si tento "diskutér" vesele trolluje dál, nyní jako američanka. Simona. A ještě si chce na admina tiscali "stěžovat". Úsměvné.

    Jsem tomu docela rád, že si sám udělal takovou ostudu. Byl chycen při činu za ruku. Jako zloděj, křičící "chyťte zloděje"! *14*

    Simono, jsi totálně, navždy, out! *16*
    • Lžeš! Pořídila jsem si 2 počítač.

      Ty jsi out jako největší ulhanec na Tiscali.
  • Napsala jsem neúplné sprosté slovo a po Tiradorově udání jsem byla ihned bloknuta.

    Nahlásila jsem úplná sprostá slova soudruhů Jury i Kabelky a .. nejsou bloknuti dodnes.

    Takže pravidla Tiscali je třeba rozšířit o 2 body!

    1. Sprostá slova může proruská strana vesele používat. Neruská za ně bude trestána.
    2. Hlášení Tiradorů jsou okamžitě brány v potaz. Hlášení Neruské strany se hází do koše.

    Korupce a dvojí metr vládne nejen ve fotbale.
    • Nevím, zda se admin bude chtít vyjádřit. A jen tak mimochodem, na tu dnešní vulgaritu, za kterou jsi byl oprávněně a konečně bloknut, jsem nijak nereagoval.

      Tvé urážky i v tomto "příspěvků, na "soudruhy" Juru a kabelku jsou pouhým tvým typickým urážlivým oslovením. Ti druzí "udávají", ty "nahlašuješ". Pomatenost v termínech "proruská-protiruská" nemá smysl komentovat. A tirador s emblémem tiscali je tady jen jeden, takže "hlášení Tiradorů" je zase lež. *16*
      • Jsem holka. Ty však pokračuješ v oslovování v mužském rodě - chceš jen pomlouvat
        a špinit názorovou odpůrkyni. Na debatě nemáš co dělat.
    • A že si toho nikdo nevšiml, žes byla bloknutá. Vždyť tu svými hloupými příspěvky kazíš diskusi slušným lidem každý den, 24 hodin denně.
  • Nevážená redakce Tiscali, máte tu hodně zvláštní metr. Zdejší přítel Ruska má, zdá se, povoleno osobně napadat jiné přispěvatele, krást jim jména a používat sprostá slova. Není to tak dávno, co použil výraz "zkurvený Američan" a přestože byl nahlášen, nebyl ani smazán ani zablokován. Jak to, že neproruští přispěvatelé jsou za své příspěvky postihováni.

    Používáte dvojí metr a koledujete si v lepším případě o odliv soudných návštěvníků vašich zpráv a v tom horším žalobu.
    • musím souhlasi s tlusťochem...

    • Nebude to tím, že u Američana to není sprosté slovo, ale konstatování skutečnosti?
    • Jako pozorovatele mne, nicku "Nezúčastněný" udivuje, že nepoužiješ svůj oblíbený nick. Jasně, máš jich hodně...a také, proč nenapíšeš, kdo tě, který nick, takto "oslovil".

      Skromně jsi zapomněl na svou častou nabídku nechutných sexuálních služeb...a o dalších perlách ani nemluvě.




      *8*
      • Tiradore jsi směšný!

        Já jsem to nepsala. Neboj. Admin má IP adresy a ví to moc dobře.
        Proruští přispěvatelé nejsou za sprostá slova blokováni. To je fakt.

        Nezůčastněný napsal pravdu a ta ti jako vždy vadí!
        • Simčo, pravopis... vezmi si domácí učitelku...
        • Proč, milý Simone, stále používáš výraz "proruští přispěvatelé" u autorů příspěvků, které mají hlavu a patu, které píší k tématu a které používají logické argumenty (na rozdíl od tvých). Máš to nařízeno?
          • Jsem holka. Přestaň pomlouvat a špinit!

            Vy tu používáte osobní napadání. Jen proto že jsem uvedla pro vaše Rusko nepohodlná fakta.

            Simona
            • Jsem holka. Tak si to oslovování v mužském rodě schovej pro své kumpány
              v hospodě.
            • Tak máš to nařízeno? Neodpověděl jsi mně.
        • Hm, ale já nikoho nejmenoval. To, že to vztahuješ na sebe, je co? Přiznání? *14*

          Chceš, abych ti napsal z jiné IP adresy? Každý si je může vyrobit, kolik se mu zachce. Jsou na to programy. Nehraj si tady na světici, když si její pravý opak.
          • Jsi směšný konspirátor. Za delší komentář nestojíš.
            • Nezáleží na tom, co já, bloknul tě admin, za nevhodné termíny. A ty na to "píp" a drze tady provokuješ dál pod jinou IP adresou a novým nickem. Víš co jsi? Víš! *16*
            • Lžeš! Zase lžeš jak Rudé Právo pod vedením KSČ:

              Koupila jsem si 2 počítač. A 2 IP adresu nemůžeš trestat za prohřešek té 1:
            • Výše v rámci vlákna jsem tě usvědčil ze lži. Používáš více IP adres a nicků a když tě admin tiscali oprávněně stopne, tak si přehodíš nový nick, s novou IP adresou!!! Opravdu jak demokratické, američanko.Simono! Ale takovou podvodnou demokracii snad v Americe nemají?! *16* *12* *16*
    • Máte pravdu! Rusofilové si tu sprostá slova vesele používají a nic se neděje.
      Tirador věnuje celou debatu osobnímu napadání.
      Soudruh Kabelka v debatě o KLDR zase použil sprosté slovo a neděje se vůůůůbec nic.

      Já si registrovala nicky soudružka Pusinka a Američanka Simona. Pak Simča.
      Každý z nich byl pravidelně kraden a nic se neděje.
      • Simčo, pěkně si sama se sebou povídáš, ale musíš si připustit, že tvé sprostoty vůči Rusku, panu prezidentu Putinovi a panu prezidentu Zemanovi, tvé přiblblé poznámky o sobě samé a tvém trávení volného času a jiné blbosti nikdy a nijak sankcionovány nebyly, nikdy ti nebyl zamezen vstup na diskuze, tak s ptám - čím to?
        • Já jsem to nepsala. Tak tu trapně neslučuj nicky.

          Také jsem položila otázku. Jak to že proruští přispěvatelé mohou rasisticky
          urážet Amerického prezidenta a používat sprostá slova.

          Neruští přispěvatelé a přispěvatelky jsou za sprostá slova ihned blokovaní.
          • U jiného článku je tvůj příspěvek zablokován, jak jsi mne krásně nadávala, a ty máš stop na jeden den. Potom je divné, že tady ještě jsi. Podvod s falešnými IP adresami?! Nic jiného!

            tirador tiscali.cz 0 souhlasí, 6 nesouhlasí
            Není nad teplé hřejivé slovo demokraticky založeného čestného a úpřímného kamaráda.
            před 4 hod. upravit nahlásit vlákno reagovat
            Simča(inkognito) 1 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Tento příspěvek byl zablokován administrátorem, protože porušoval pravidla pro slušnou diskusi.
            Každý zablokovaný příspěvek za poslední měsíc znamená zákaz psaní do diskusí na +1 den!
            Opakované porušování pravidel může mít za následek trvalé zablokování účtu a IP adresy.
            • Zase lžeš!

              Byla jsem zablokovaná. Pořídila jsem si však 2 počítač.
              A 2 IP adresu nemůžeš trestat za prohřešek té 1.

              Stále je tu však otázka - nahlásila jsem proruské přispěvatele kteří sprostá slova běžně
              používají a nejsou zablokovaní. Já byla zablokována do minuty.

              Tak co je to metr! Je to diskriminace!
            • ale, ale, to je opravdu zajímavé zjištění, co, Simčo
  • Co vám zdejší Putinem placení pohádkáři neřeknou.

    Putinova mafie každým rokem rozkrade až polovinu státního rozpočtu.

    Právník Magnitskij odhalil daňový únik za 230 milionu dolarů. Zločin spáchal přední
    člen FSB - nástupce KGB: Jak to dopadlo?
    Magnitskij byl vržen do vazby a v ní brutálně zavražděn.

    španělský prokurátor konstatoval že Gazprom je v rukou zločinců a dodal.
    Rusko je mafiánský stát kde je vláda propojena s organizovaným zločinem.
    • Simono,vy opravdu nebudete normální.Ty žvásty co tady popisujete snad nemyslíte ,,jestli vůbec myslíte, vážně..Tady jsou taky bulvární časopisy,ale zprávy v nich člověk nemůže brát vážně.
    • Simčo, kluku, podívej se, bez důkazů osočuješ, žvatláš nesmysly - a kde je zákaz?
      • Jsem holka.

        Ty jsi tu psala že jsi četl. Takže když jsi četl tak jsi kluk ty.

        Simona
        • Chápu Simone, že když se denně díváš na toho svého mikropindíka, tak si říkáš, "jsem holka" "jsem holka". Fakt, cítím s tebou a pokud ti to opravdu pomůže, budu tě oslovovat Simono.
          • Takže toto nechutné sprosté napadání ze strany Bohouška cenzorům na
            Tiscali nevadí. Podivný metr.

            Jsem holka. Pokud s tím máš problém vyhledej psychiatra.

            Simona
            • Jsem holka. Máš s tím problém? Pak jsi nemocný.
            • Co je na tom nechutné a sprosté? Mikropenis je odborný lékařský termín. To snad víš, když ho vlastníš.
        • Mínusujte. Ona psala že četl tak je to kluk.
    • Milý Simone, u nás je ohadovaný daňový únik ročně cca 100 milard korun a dalších 300 miliard je vyvedeno do daňových rájů. A to jsme proti Rusku drobečci jak v rozloze, tak v počtu obyvatel. To jen, aby sis rozšířil obzory.
      • Jsem holka. Jenom napadáte a špiníte.

        Simona
        • A já jsem tebou Američanko Simono oslovován jako: dědek, socka, soudruh, rusofil, bolševik, prozemanovské prase.., a dalšími "jemnými" demokratickými termíny. *16*
          • Jak do lesa voláš tak ti z něho Simona odpovídá.
        • Simone, nebo Simono (nikdo není dokonalý), když už se hlásíš k Američanům, tak asi bude zajímavé pro Tebe i následující.
          '''JorieGrahamová(*1950) americká básnířka a vysokoškolská pedagožka. Jako první
          žena v historii školy je profesorkou rétoriky na Harvardské univerzitě při své návštěvě Francie řekla novinářům:"Stačí porovnat americký a evropský vzdělávací systém na druhém stupni.
          Evropské děti se toho učí dvakrát tolik než americké. V Americe nemají druhý jazyk, žádnou latinu ani zeměpis, jen málo přírodních věd, žádné dějiny světa. Lidé přitom mají obrovskou duševní kapacitu. Děti se mohou klidně naučit deset jazyků. Jenže když máte vzdělávací systém, který využívá jen tak málo z lidských schopností, nepoužívané mozky začínají zakrňovat.Když jste Evropan, nevidíte jen sebe. Vidíte Čínu a Indii, vidíte tři tisícelet dějin, vidíte prolitou krev, vidíte chyby, jichž se lidstvo dopustilo.Pro spoustu Američanů je zbytek světa prakticky neviditelný. Vezměte si, že jen sedmnáct procent Američanů vlastní pas. Ostatní v životě necestovali do zahraničí. Takové lidi lze přesvědčit, že nějaké marginální téma je tak mimořádně závažné, že otřese celou společností. Jako třeba práva gayů (nebo
          nyní nově zdravotní pojištění)."Pokud chceme zlepšit výuku následně i znalosti dětí a studentů je třeba okamžitě přestat s koketováním se systémem amerického školství a to na
          všech stupních.Vždyť USA "skromně" přiznávají,že jen 70% studentů dokončí střední školu!
          • Pozor Lery, aby tě Simon (Simona) neobvinil z proruské propagandy. Víš že už je z toho Ruska tak vystrašený/á, že ani neví, jestli je kluk nebo holka.
            • Jsem holka. Bohouš kdyby jeden den nepomlouval a nešpinil tak onemocní.
  • Hoří vůbec ten plyn z CCCP?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit