Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uizená brokolice...úchylný člen TOP09...chce se mi zvracet

    • uizená brokolice..

      Co to jako prosim pekne ? Madarsky nebo jak to je ?? 

    • Kdybyste tohle napsal na Seznam.cz, tak dostanete jako já měsíc stopku. A to jsem jen napsal, že takový Fin má divné zvyky.

      A médium TOP09 zareagovalo agresivně a rychle. Šašci. 

  • Tento mulat, nebo co to je, je středem pozornosti. Pro politiku nic neudělal, akorát tahal svojí "zbraň" z kalhot. Asi má něco většího, že mu ženy nastavují, nebo je nahání.  Možná je lepší šoupač než vláda, která  rozjebala celou společnost a nic se neděje. Příště ať Fery kouká do koho "cajk" zasouvá, protože závist v tomto státě nezná mezí. Že si nestěžují paničky politiků, když nemají ty žvanili celou dobu  doma!!

  • hie he politic ted na vsechny politici co nikoho zajimaji a brebenti si stejne pojedou do hor jet na kopec je to vsem fuk at je polidik treba za tu stranu je kalosek a knize a ta pani s pisklacvym hlasem treba se ted obesi a bude dobrej beckhend pro vsechny media treba hlavne cesko televizi uz se tesim jak to bude pokracovat a ksdy sem vrhnou muslimi !!!!!!

    nakonec pak zustane jesn zbytak a ten je ve vsech ochodech sezene a bude zase vevrope klid a slunicko a stastne stromeckey !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit