Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zloději nicku, máš to nějaké pomotané. Že by viróza?

    Ach SYNKU, SYNKU, doma-li jsi... *3*
  • Tak nečetl jsem celý článek, ale ten nadpis mne nadzvednul. Je to důkaz totálního blba, který mele nesmysly. Náš stát obchoduje zejména se Západem. Miloš Zeman chtěl jenom trochu vyvážit tu naši orientaci na Západ obchodem taky s Čínou. Pokud ten mudrlant Hynek neví, tak dříve před Zemanem se tam jezdilo častěji. A za druhé, asi si nevšimnul nebo v době jeho blábolení nebylo známo, že francouzský prezident jel do Číny udělat obchod století. Je zajímavé, že sluníčkáři a naše hlavní média, jako je zaprodaná ČT o tom mlčí.
    Každý rozumně uvažující obchodník chce obchodovat. Jenom pan Hynek chce politikařit. Takže už jenom tímto by byl z mého pohledu totálně škodlivým pro rozvoj našeho státu. Ten by ještě více vlezl do zadku Západu, podepsal by hned dohodu TTIP a není schopen bránit naše národní zájmy před nenažranými nadnárodními firmami, zejména ze Západu.
    Je to opravdu smutné, jak mohou být dnes lidi zaslepeni a oblbnuti mediální masáží. Ale bohužel není to masáž z Ruska nebo z Číny. To už jenom podel toho, kolik je věnováno času v televizi a v rádiu pritiruské nebo protiamerické propagandě. A zahraniční zpravodajové v Číně nebo v USA? To je další důkaz. Šámalová z Číny se jenom naváží do Číňanů, vše, co dělají Číňané, je podle ní špatné. Na druhé straně Řezníček z USA žvaní o ruské hrozbě, o tom, jak je Hillary Clintonová poškozena, a podobně. V USA jsem nebyl, ale do Číny jezdím často už od roku 1990. A vím, že je vše dosti odlišné od toho, co nám tady žvaní většina politiků včetně tohoto mudrlanta Hynka
  • xxx
  • xxx
  • Jiří Hynek je důvěryhodný.
  • Ano už ho stejně otravují němci a teď francouzi.To musí čínu přímo otravovat *1* *1* *1* *1*
  • *1* *1* *1*
    Takový clown se málokdy vidí.
  • Já si myslím, že když tam přijede zeman, tak tam musí být z něj pořádná sranda *14* *14* *14*
  • Ach Hynku Hynku
    doma-li jsi?
    Ach Hynku Hynku
    doma-li jsi?
    tatíček se ptá oral-li jsi ,
    tatíček se ptá oral-li jsi.
  • A co teprve Becherovičovi partneŽi v CCCP jak jim tam Becherovič se svou skvadrou stále leze. *15*
  • Hynek ještě řekl a naši partneři z USA mají už vytahaný řitní věnec, jak tam pořád lezeme
  • Jen bych doplnila - ... a jeden PAN prezident Zeman, pa Simča.
  • letošní volby se jmenují 8 šašků a jeden prezident Zeman
  • Obcan.Havel
    Trapák a ještě k tomu Hynek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit