Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Becherovič prohlásil, že je mu jedno, když mu ve sněmovně nadávají, jsem hluchej jak poleno tvrdí a navíc se musí starat o náplň svých plenek!
  • Zloděj nicku (Ovčák?) zjevně přebral Becherovky. *1*
  • Becherovič se musel Becherovky vzdát, protože by jí přivedl ke krachu, je úplně blbej, prej kníže!
  • Vidím, že jeden gauner se mne zde snaží diskreditovat tím, že pod mně ukradeným nickem píše propagandistické bláboly, které mu určí zprostředkovaně přes jeho řídící orgán Becherovič nebo přímo FSB-KGB. Ty jeho kecy silně páchnou východní stepí. Možná také trpí duševním onemocněním z přílišného fetování vodky a komunismu a není vyloučeno že má také syfilis jako jeho vzor vrah carských dětí Uljanov. Může to ovšem být i vrozený handicap.

    V každém případě svým úsilím o diskreditaci jen dokazuje, že se nemýlím.
  • Kdysi jsem četl, že v jednom městě v USA přijel vlak s minutovým nebo dokonce s půlminutovým zpožděním. U východu stál personál a každému dal milión dolarů, auto a dům! Prostě země neomezených možností!
  • vanhorne
    Ceske drahy by se v prve rade mely starat o to, aby ty jejich krcalky jezdily nacas.
    • Kdysi jsem četl, že v jednom městě v Japonsku přijel vlak se šestiminutovým nebo dokonce se čtyřminutovým zpožděním. U východu stál personál a vracel cestujícím rychlíkový příplatek....
  • Nezapomínejte přitom ale na fakt, že nádraží jsou celosvětově oblíbenými shromaždišti nejrůznější spodiny a ksindlu, takže riziko okradení, napadení či jiného incidentu je zde větší než obvyklé jinde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit