Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Typický česká přezdívka, typicky české URÁŽKY.
  • Říkal to i velkomožný pán profesor při zkoušce z volného obchodu před rokem.
  • Postoj některých známých "tajtrlíků" je znám. Jdou proti všemu co prospívá ČR. Co dodat love jsou love ( tedy prachy jsou až to nejdůležitější ).
  • K tomu včerejšímu Albertovu.
    To muselo stát neurčenou ambasádu a Práglkavcl těžké prachy. Pro demonstranta příspěvek na výlohy 10 USD. No a študáci měli navíc od některých prófů zápich. Od kterých to je jasné.
  • je to nejlepší prezident po roce 1989 a par podplacených křiklounů ušišlaným knížetem to nemůže zvratit.Studenti,co ti ubožáci chtěli 17 listopadu slavit,že se dodtali k moci Topolánková,Nečasové,Havlové,Klauzové Kalouskové,Bendové a jejich lezdořitci,kteří tuto zemi rozkradli,rozprodali a podvedli lid.Tito studenti by se měli národu omluvit za to co tou jejich sametovou revoluci natropili a ne ji slavit.Mrzí mě,že jim nebylo chváleno školné,aby na to komu pomohli k moci měli vzpomínky.
  • Plíšek je korunovaný v.l. Omlouvám se, ale to se nedá slušně napsat. A pane Plíšek jste to co je na začátku.
  • .....říkal to pan profesor na přednášce!
  • No, každý udělá sem tam chybu. Je zajímavé jak se nad pseudonovinářem rozplývá určitá skupina taky nofinárzů píšících pro Brusel a jednu americkou mocnost. Co asi budou psát, když se president Zeman zmíní negativně o rezavých mravencích. To bude na pokyn páníčků z Bruselu a Fašingtonu randál.
  • Upozorňujeme PT přispivatele, že za příspěvek proti současnému presidentu dostávají od redakce automaticky +15 kliknutí.
  • Já a Já záměrně píšeš nepravdy.
    Krycí jméno Já a Já
    Příjmení Dinsber Jméno Juraj r. narození 1969, USA
    Svazek založen 1992 cestou CIA
    Občan nejmenovaného státu v severní Americe
    stále aktivní
    Charakteristika : multikulturní fanatik protičeského raženíí. Příkazy amb. vykonává ochotně a iniciativně.
    Pokračovat v zadávání úkolů.
  • Důkazy - idiotenfest. Spíše to vypadá tak, že EU, včetně českého protektorátu je prolezlá agenty CIA a dalších pseudodemokratických států podporujících neofašizmus které nehledí na mínění vlastních obyvatel. Příkladem je "přítel" čechů a moraváků jež si říká ...důkazy....
  • už jsme doma! Prý Ava!
  • varovné náznaky , že Miloš Zeman je slouha Moskvy

    Kolem Zemana se už léta motají “divní” lidé z východu. Třeba bývalý komunistický rozvědčík Igor Střelec, dnes napojený na ruského oligarchu Olega Bojka nebo metropolita pravoslavné církve otec Kryštof (občanským jménem Radim Pulec, evidovaný agent Státní bezpečnosti pod jménem Dalimil)

    Před několika dny se Zeman na ostrově Rhodu zúčastnil kongresu Dialog civilizací pořádaného Světovým veřejným fórem. Za tím stojí bývalý důstojník KGB a současný ruský ministr dopravy Vladimir Jakunin, přítel Vladimira Putina. Světové veřejné fórum podle analytiků založily ruské tajné služby.
  • Pan prezident Miloš Zeman není panáček Západu. A toho si cením.
  • Opět -Nomen Omen- Germania...
  • Děláte si srandu? Pracující Mgr.? U kterého pásu "hákuje"?
    Ne že bych Zemana nějak miloval, ale to jsem znal jednoho, který nic nechtěl...
    Á pán je lékař! Promptně určil diagnosu! A dokonce i neurolog-
  • http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2079-vystrely-z-parizske-aurory-startuji-beh-o-zivot-stanne-pravo-ve-francii-povinne-ubytovani-a-sluzba-migrantum-v-nemecku-sobotka-a-chovanec-u-nas-mezitim-potichu-pripravuji-totez-zbyva-obcansky-odpor-a-milos-zeman.htm

    http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/nyt-ustredni-veleni-armady-usa-zamerne-lhalo-o-sile-is/

    http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/basta-nastal-cas-zuctovani-a-zapad-bude-platit-za-stare-hrichy/

    *13*
  • Vy také lezete do oněch míst - ale do Ruských.

    Pokud věříte tomu že všichni občané ČR kteří nemají rádi hulváta a lháře Zemana
    jsou agenti CIA tak jste zralý na psychiatrické vyšetření vadis. *15* *15* *15*
  • http://www.youtube.com/watch?v=gAmsgyh2WB8
  • Oba dva - ble, ble atd. Ostatně ostudu děláte vy co lezete USA ambasádě a Bruselu do kamsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit