Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Necancej nesmysly a vzdej hold panu prezidentu Zemanovi, už odevzdal kus dobré práce, jelikož se mne zase budeš ptát jaké, hned ti předem odpovím, poslal do pr...le celou minulou zlodějskou vládu,Nečase, konkubínu Naygyovou, Kalouska i Kcharla, což byl velmi záslužný čin, za který bys mu měl děkovat vkleče se sepnutýma rukama, kapišto Pišto?? *3*
  • Jak známo, velký nos velkého ducha značí
    Radši bez velkých komentářů ale představte si,že při konfliktu je vrchní velitel president !?!?
    Ale na druhou stranu,když mohl být ministr obrany Kalousek nebo Parkanová /bejvalá barová zpěvačka/!? CHudák Neruda by se divil,když psal:"My nevíme co budouctnost nám chová ale ještě žije českých bitev bůh a pro vítězství veliká a nová je dosud širý dost ten český luh. On ani ten český luh už není vlastně český tak "Vo co jde!"
  • Chvilka s poezií

    Báseň o myslivečkovi

    Švarný mysliveček
    Přišel o věneček
    Ach ouvej jak to bolí
    Už se mi řiť
    Nikdy nezahojí
    • No, vidíš to, švarný myslivečku, chtěl jsi vyzkoušet neřest, teď nenaříkej.
  • Pro Annu. Kdyby nebyl dobrý herec jistě by nemohl dělat politiku. Podle jakého autora ze svých rolí ale bude nyní hrát. Pokud chce být herec politikem, nevidí si do vlastní huby. To jsme přeci zažili s jeho kolegy z branže.
    • No právě. Ožran Zeman je výborný klaun a kam až to dotáhl.
  • Podle toho,jak bylo vidět ze záběru ,v televizních novinách,se jeví,že byl dnes budoucí ministr přepitý a přejásaný.Asi měl také virózu.
    • Nejen virózu, ale i "homímo".
  • Tečko pan Zeman je tvůj prezident a podle toho se chovej, nikdo s tebou krávy nepásl, zvláště ne pan prezident!!
    • To je fakt, já jsem krávy nikdy nepásl. Na rozdíl od Zemana. který je podle tvého sdělení zjevně pásl. Pro doplnění dodávám, že jsem s ním ani nikdy nechlastal, protože na rozdíl od něho nejsem závislák. A že si ho necelých 30% ťulpasů zvolilo ještě neznamená, že by to musel být MŮJ president. Já žádné presidenta nemám a nepotřebuji.
    • Máš v hlavě rudé lejno, vypatlanej komunisto! A toho ožralce si pověs do chlívka nad postel.
      • Nejde o ožralce, jde o kvalitu jako takovou, protože bez té to tu nikdy ke zlepšení nepovede, ovšem to ty nikdy nepochopíš, na to je tvoje mozková kapacita naprosto nedostatečná.
  • Ty bys měl být tečko dávno v kriminále, jak tady uvádějí byl jsi konfident STB, tak co tady děláš, myslíš že se psaním protikomunistických blafů očistíš, kdepak půjdeš do tepláků, už brzy!!
    • Seš zdejší rekordman, co se blbosti týká. U vás se to jistě dědí.
      • Je to zdejší vyhlášenej imbecil, chudáček...
        • Anna T., to je ta nadržená hajzlbába.
  • Strouchnivělický je naše živá loutka-Pinokio
  • Topfer si oddech´ , bude hrát Sheilocka ! Z bláta do louže !
  • Zeman zastupuje zájmy státu Izrael. Z těch nenávistných výpadů usuzuji, že tady mají setkání samí antisemité. Tečka.
    • Já jsem Tečka, ty bolševický zloději nicků!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit