Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tebou je opravdu sranda jak na schůzi KSČ(m)(agoři). *1* *1* *1*
  • No vidíš, pan Zeman i když chlastá, hulí, klátí, se a padá ze schodů to dotáhl na prezidenta a hlavu státu, kdežto ty jsi jen prachsprostá zamindrákovaná nula, úplné nanicovaté nic NIC, ty bys mu mohl utírat zadek po velké, že je to tak! *3* *3*
  • Toho Tečku znám. Je to skalní komunista placený Ransdorfem, aby tady propagoval komunismus. Proto Ransdorf nemůže vyjít s platem europoslance, protože Tečka má vysoké finanční nároky. Takže je to klasickej bolševik, kterého ostatní dva zdejší komouší maskují tím, že se do něj naoko navážejí.
  • To je fakt, já jsem krávy nikdy nepásl. Na rozdíl od Zemana. který je podle tvého sdělení zjevně pásl. Pro doplnění dodávám, že jsem s ním ani nikdy nechlastal, protože na rozdíl od něho nejsem závislák. A že si ho necelých 30% ťulpasů zvolilo ještě neznamená, že by to musel být MŮJ president. Já žádné presidenta nemám a nepotřebuji.
  • Nejde o ožralce, jde o kvalitu jako takovou, protože bez té to tu nikdy ke zlepšení nepovede, ovšem to ty nikdy nepochopíš, na to je tvoje mozková kapacita naprosto nedostatečná.
  • Je to zdejší vyhlášenej imbecil, chudáček...
  • Seš zdejší rekordman, co se blbosti týká. U vás se to jistě dědí.
  • Snad jsi chtěl napsat probildergergovskou, protrilaterální , pro Římskou , pro FEDovskou, pro Wall Streetskou, pro Sorosovskou, pro Goldman Sachsovskou. Udělej si v tom prosím tě konečně pořáděk.
  • Ty bys měl být tečko dávno v kriminále, jak tady uvádějí byl jsi konfident STB, tak co tady děláš, myslíš že se psaním protikomunistických blafů očistíš, kdepak půjdeš do tepláků, už brzy!!
  • Máš v hlavě rudé lejno, vypatlanej komunisto! A toho ožralce si pověs do chlívka nad postel.
  • Tečko pan Zeman je tvůj prezident a podle toho se chovej, nikdo s tebou krávy nepásl, zvláště ne pan prezident!!
  • Jak dobrým bude ministrem, když tu celá ta leta podporoval ty, co to tu rozkrádli a rozkládali a nyní nastalo obrácení Ferdiše Pištory o 180 stupňů. Na prknech, co znamenají svět, si to prostě již mnohokrát odzkoušel - komedie pro lidi. Prostě ryzí charakter. Navíc z rodiny prominentní, proto studoval v kapitalistické cizině. Kdo z vás to za toho totáče měl? Tak jací bolševici jsou proti němu - bolševikovi z bolševické rodiny nyní přebarvené? Tečka má v hlavě totální bahno a hnůj. Pláčeš sice tečko hezky, ale na úplně cizím hrobě.
  • Ty máš psa ? Pokud vím tak tečka má jen kozu, kterou píchá a řičí u toho rozkoší.
  • Projevy tohoto nedomrlého blbečka vypadají opravdu jako by je psal chovanec ústavu, nebo 12 letý kluk, prostě IQ tykve.
  • Na tu jeho zubatou starou by nevlazl ani Zeman!
  • TO není žádýí cikán tečka, ale placený pracovník církve a s nimi spojených stran - Lidovců a TOP. Sedí tu od vidím do nevidím, včetně svátků a je za to slušně placený.
  • Nestraš tady svojí manželkou, před ní prý prchá i starosta vaší osady.
  • Tobě budou blbečku tečko cvakat zuby až na tebe poleze zubatá.
  • A jako Zemanův hemeroidolezec nás tady budeš za odměnu bavit. To co píšeš sice není veselé, ale aspoň mám důkaz, že existuje hloupější "člověk", než je můj pes.
  • Nicky tady mění a krade převážně pouze jeden pomatený komunista s StBácko-bachařskou mentalitou, který se tak snaží ukájet svůj vyhasínající pohlavní pud.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit