Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nebojte se, ještě si černých hub užijete, až vám vymlátí okna kamením a vybílí obydlí... možná se k vám i nastěhují... jen za znásilnění jim jakožto stará komunistka asi nebudete stát... *1*
  • No to asi ne, proptože takového zlého troubu převyšuje skutečně kde kdo... *15* *15* *15*
  • a prozraď, jaké máš IQ ... ne raději neprozrazuj, odhadnu - 70? *15* *15* *15* *15* *15*
  • blbci mne nerozzlobí, je mi jich jen líto...
  • Jakých lidí?? Vždyť to byli černoši!!! *1* *1* *1* *1* (musím si rýpnout, to zas pusinka pukne vzteky) *1* *1* *1* *1* *14*
  • ... já bych řekl, že nick pusinka taky nesahá Václavu Havlovi ani po paty - a heleme se, plive jak rozzuřená lama *1* *1* *1*
  • Svatá pravda. A dlužno říci, že to nakonec bylo ke škodě této společnosti - velmi by jí prospěla "debolševizace", stejně jako v Německu proběhla po r. 1945 "denacifikace". Pak bychom zde neměli různé bolševické "pusinky". Pusinko, prozraď nám, kolik Ti je let?
  • ta děti, které ta dáma, unášela z otroctví na svobodu, usínaly spokojeně
  • ta zase naprosto neznalý blbec vyblil své pitomosti do klávesnice
  • budeš-li se snažit, dožiješ se ještě Putinovy třídy... Pionýrské a ulice pionýrů normálně jsouz i ta organizace stále prosperuje....jen z toho Havlova letiště mají lidi srandu *3* *3* *3*

    a ty nám nevyprávěj pohádky pro zlobivé děti *2* *2* *2*
  • dokázala tolik, kolik ty ne ... a o chlastání mezi náročnými profesemi je lépe nemluvit....
  • a já o zdegenerovaném hlupákovi, který díky penicilinu syfla přestál ...havlovi
  • oslice, USA jsou vpředu jen tam, kde si mohlo nakoupit cizí mozky... jinak je v no tam co ty se svou argumentací *15* *15* *15* *15*
  • asi jste v pomocné ještě nebrali dokonavý a nedokonavý vid... s tím se dá žít *15* *15* *15* *15*
  • a vy jste blbec,ta žena projevila tolik odvahy zachránila tolik lidí, že se vám o tom ani nesnilo a vysoce takové ovado jako jste vy převyšuje
  • Píšou žena a na fotce je opice.
  • Ta kouká jak sedm čertů. Desetidolarovka bude dobrá, aby děcka nechodily na cukr. *15*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Na Rublu muze byt nakreslena treba hrouda zlata ale stejne to bude porad jen BEZCENY SAJRAT!!! *15*
  • To si zase nějaká feministická k.áva stěžovala, že na dolarových bankovkách není 50% obrázků žen. Tak se jí nějaký vtipálek pomstil a dal tam tuhletu příšeru. *1* *1* *1*
  • Co to meleš, nerozumíš psanému textu megablbe? To je ale tvůj problém ujchyle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit