Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kolik takových a podobných vyžírků je tam uvedeno.Všichni si hrají na hradní agendu.Když tam pošlete podnět tak vám odpoví na úrovni žáka 9 třídy ZDŠ.Totiž žádní myslitelé tam nesedí.Hlavně se vždy vyhnout problému.Cvičení šimpanzi by vyšli výrazně levněji.A Mynář?Myslím že má pěkně zaděláno.Bere plnou mzdu za neúplnou práci.Nemá prověrku takže některé věci nemůže dělat.Musí to za něj dělat někdo jiný.Pochybuji, že mu poskytuje za takové dodělávky část své odměny.A pak se stane , že někoho kvalitně tady tento tipek naštve.A ten jej za tento rozpor mzdy a odvedené práce zažaluje.A hradní frajer bude vracet.Takže už aby to bylo!
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Je to neco jako udavac Filip-Falmer!!! Plnou hubu kecu o zvysovani duchodu a socialnich jistotach a sam si vozi svuj vypaseny zadek v aute za tricvrte MILIONU!!! *12* *11*
  • Měli by zase pokračovat se zastaveným zveřenování platů - vlády a obou sněmoven. jp a taky platy našich/jejich dle objednané EU chvalozprávy "špičkových" zaněstnanců česjé televize. Výmluva že je to tajné neobstojí .- jsou placeni z našich penez a máme právo vědět to.
  • To já mám jinou starost.Včera jsem jel po D1,za kterou platím 1500 Kč ročně a ničím si auto vč.komponentů tlumiče apod.Vstupem do EU se zvýšila zátěž na tuto silnici a tady stačila pí.Havránková,aby deklasovala několik vlád svým postojem k paralelní silnici na Moravu celá desetiletí.Jaká je tady rovnost občanů?Nám bylo ukradeno vše co šlo za 0,40 hal.m2 vyvlastněním tehdy to byl jeden rohlík.A tak jsem přemýšlel,kterou stranu sponzorovala z těch peněz,protože nevěřím,že by jí to nebylo rovněž již dávno vyvlastněno.Je to bída kam se člověk podívá jak se dá demontovat prosperující stát za 25 let.
    • Za dálnici platíte mnohem více než 1 500 Kč ročně...
  • No a co - teď bude chleba levnější, nebo vlaky zadarmo? K čemu taková informace je????!!!!. *13*
    • Chleba levnější nebude.

      Jde o to že každý kdo platí daně má právo vědět jaký plat a odměnu bere
      veřejný činitel který žije z našich peněz.
  • Myslím,že podprůměrná sněmovna bere podstatně víc a také za nic neručí.Je to bída v tomto absurdistánu.Pokud tady nebude zákon vlčí směčky tak se nic nezmění.
  • Za co ???
  • Jako se ho vůbec nezastávám naopak jen chci říct,že jich je daleko daleko víc !!!
    Znova připomenu vtip,který se vyprávěl když se začala vyrábět Tatra 603.No a tenkrát se říkalo,že ta značka znamená,že je pro šest lidí ta nula,že kteří h-v-o dělají no a ta trojka,že berou tři tisíce !!! Tenkrát byl průměrný plat někde kole 1500-1800kčs !!!
  • on je prezidentovo zlaté prasátko.
  • Koneckonců vidí někdo důvod, pro který by neměly být dostupné platy všech státních zaměstnanců?

    Pozn. O odpověď prosím všechny kromě státních zaměstnanců, tzn. ty, z jejichž daní jsou ti státní zaměstnanci placeni :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit