Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman už je zase (nebo ještě) ožralej, jak jeho vypatlaní voliči. Lékařské koncilium nad jeho postelí bezradně kroutí hlavama. Soudruh se sice ještě neprobral, zato velkou potřebu vykonal již dvakrát. Čest!
    • Ser......,co ma spolecneho p.Zeman s takovym Troubelinem?On mu naridil delat
      takove extempore¨?!
    • Vtipné, bohužel ale pravdivé.
    • a pan Kníže na Orlíku,nasral vzteky bábě do vajec,když ho nikdo nevolil.DEMENTA. *14*
      • Někdo má rád konfidenty StB, někdo šlechtice. Nic proti gustu.
  • Tak mám rozporuplné pocity,jako kdyby se mě zabila tchyně v mém novém autě.Proč si neopsali espézetku a museli ho hnát s prostřeleným krkem, až do Plzně?Policajti jsou nevyspitatelní a hlavně maj v mozku zmačkanou služební košili. *14*
    • Další genius se ozval.
    • Mildo ,oni kosili vyzehli ,ale ty uz nedozenes,co jsi na prvnim stupni zakladni skoly zameskal.
    • Mildo, nemáš úctu k lidem! Psát o zabitém příbuzném, navíc matce své ženy. Ale ve tvém autě! To je drsné. Navíc o zmačkané košili v mozku by se dalo mluvit v tvém případě. Mladík by se docela úspěšně mohl vymlouvat, že neřídil on. Svým cestováním by mohl ohrozit jiného řidiče či chodce. Třeba i tvé nové auto. A kdybys četl pořádně, věděl bys, že do Plzně uháněl synek bez řidičáku. A když už, máš tam 3 pravopisné chyby. Takže ti policisté mají nad tebou navrch. V mnohém. *15*
      • Nenen tak to není mámo...fandím tomu klukovi bez řidičáku,jsem komunistickej desperát,proto ti poldové jsou gauneři co ohrožují ostatní řidiče při honičkách,že za každou cenu ho musej dostat.Prominte mi tu češtinu,neb už dlouho žiji ve Švédsku,kde by se to nemohlo stát... *14*
      • Milda ,Ser...,ti se musi stat obeti techto Capku.Pak urcite nebudou tak citlive reagovat.
    • Ujížděl, tak mohl mít kradené auto nebo falešnou SPZ pak by ho těžko dohledali.........
  • Škoda že ho netrefily dřív a nadobro někde kde nebyl hustý provoz, bez řidičáku nemá na silnici co dělat... *16*
    • to by museli postřílet půlku černejch... *14*
  • ty smradlavy zase nenapravitelny kozo nemůluv cape tady tady nemlov mikdy v zavreny pisni na te to vidi a nedela sse blazenost jsi nic nic nebudes vhoven do leta v poslední fazi kde se stara a nebudes proste vhoden jen v keri zejicim na slad a kásku krave k vranam zvestovatelkam pak zris krev a bel a kridla jasne?
    • Not CSSD,perfektni vyjadreni,gratuluji.
    • Co to psal za blbec?! Nauč se česky, když tu chceš vegetit a machrovat !
    • Ty bít dobrí češťyna, každému je hned jasné, jaký prorok promluvil. *15*
    • Co sis šlehnul?
    • Not cssd, moooooooc hezky jsi to napsal, díky.
  • viděl sem to na vlastní oči,bylo to jak ze špatného filmu.na D5 denně postává několik zuřivých Passatů a jiných policejnich aut.dnes tam nějak chyběli a tak se jak blbečkové všichni hnali za újíždějícím autem.celých sto kilometrů a svou šílenou jízdou ohrozili stovky řidičů.díky za vysílání nejmenovaného rádia,kde o tom řidiči informovali.ke všemu ho ještě nechali jet celou Plzní až na Lochotín.opravdu klobouk dolu před spoluprácí našich orgánů,co umí jen stát u silnic a otravovat a pokutovat.to se zase ty pijavice našich daní vyznamenali.dobře že jim zvýšili platy,aspoň mají na benzín z Prahy až do Plzně.
    • souhlas
      viděl jsem ukázky "akce"a potvrzuji tento názor. Ohrožovat ostatní účastníky provozu kvůli jednomu lumpovi mi příjde jako reálná ukázka úrovně policie tohoto zdegenerovaného státečku.
    • Nediv se, že jsou najednou policajti opatrní. Po střelbě ze samopalu AK-47 v Odrách na policejní hlídku jsou naši neohrožení příslušníci z lumpů k smrti vystrašeni. Co kdyby pronásledovaný řidič Mazdy měl také kalacha a začal po nich pálit.
  • Zmrda měli zhasnout.Čím dřív tím líp.Co nevidět se z toho vyhrabe.Bude chtít soud spravedlivý trest lidská práva.To je právě to co se tady šmejdů netýká.Navíc to budeme muset platit my všichni.Pokud by někoho cestou ožebračil co si na něm kdo vezme.Má baťůžek a občanku.A právě takovým co rozehrávají tak vysokou hru je nejlépe pod kytičkama.Pořád si myslí že jim všechno proleze.Vsadím se že to byl podle auta jugoš z Rakouska.
    • Takový debílky s tímto názorem by fakt měli zavírat do blázince,pan spravedlivej jeden z Nečasů? *14*
  • nechápu manévry policajtů a vrtulníků,stačí mobil(vysílačka) dát avizo kolegům naproti v určitém úseku zastavit provoz na silnici a natáhnout hroty a nemusí docházet ke škodám aut a ohrožení života ostatních a vůbec proč nestřílí do pneumatik,ale do oblasti hlavy,Nejsme v snad Americe,aby někdo kdo jede bez řidičáku byl třeba zastřelen....
    • Kdo nemá řidičák, nemá co dělat v jedoucím autě jako řidič. Jinak bys mluvil a psal, kdyby ohrozil, zmrzačil či zabil někoho z tvých blízkých. Uvažuj!
    • Když jsou naše zákony tak bezzubé, že si ani s ženskou, která má 18 zákazů řízení nedovedou poradit, tak by asi ten americký model byl efektivnější...
      • Nelíbí se mi tento názor. Dle sdělení médií zmíněná žena není psychicky v pořádku. Tady by měli nastoupit lékaři.
    • Zastřelený by nebyl kdyby zastavil....v takové rychlosti je zázrak,že nikoho nezabil,já takové manévry chápu,protože na silnicích jezdí i moje děti ....
      • chápu je taky,ale jsou bezpečnější způsoby zastavit vozidlo,stačí prostřelit pneu,než odprásknout řidiče,protože ten setrvačností pokračuje v jízdě a může někoho nevinného zabít
        • Ve 200 km/h je umění se trefit přesně. Navíc kolem fůra aut. Matky je mi líto, ale musel synek vědět, že něco lidem neprochází. Třeba jízda v kradeném autě, či amatér za volantem. Věřím, že inspekce toto uzavře jako nutný zásah. Fandím jim a děkuji všem, kteří se nás sněží chránit. *4*
        • Asi ho tak dlouho nehonili jen tak ,ale právě mohli počkat na tu chvíli,kdy tam bylo bezpečno pro ostatní.......
    • Lepší zastřelenej debil, než na přechodu rozmašírovaní lidé, nedejbože přecházající útvar dětí z mateřské školky.
      • Tak by musel pustit stěrače...to dá rozum magore. *14*
  • Byl jsem svědkem řešní přestupku policisty s řidičem (debilem), který uvedl policistům, že je pojištěn proti finančním postihům za přestupky v blokovém řízení. Policista se jej zeptal, zda se pojištění vztahuje i na přestupky způsobené v zahraničí a na to řidič neznal odpověď. Policista vypsal písemnost k předání do správního řízení, zároveň zjistil, že řidič v minulosti měl problém s fety a upozornil jej, že bude o této skutečnosti informovat kolegy v Rakousku a Německu, neboť se jednalo o policistu cizinecké policie. Nezávidím řidiči možnou kontrolu v uvedených státech, zřejmě mu tam bude vozidlo rozebráno do posledního šroubku a jeho jméno v databázích sousedních republik jentak nikdo nevymaže. Tomu se říká na s r a t si do vlastního hnízda. Pojistit se proti přestupkům jde jen v tomto sametovém státě.
    • Tady byl za debila polda...hahaha když někdo nemá na pojištění je to blbé.že si pokuty musí sám cvakat,ale vztahují se pouze na špatné parkování,mírné překročení rychlosti v obci.Každopádně se nevztahuje pojištění na alkohol a drogu ani na znásilnění,protože autora této pitomosi asi někdo stejného pohlaví přefik..jinak to není možné. *14*
  • Špatná práce jako s Hanušou, pekelnou jízdu měl ukončit pašík v pekle. Myslím, že by vše vyřešila brokovnice správně zamířená na čelní sklo a zábrana s hroty na vozovce.
    • Svatá pravda. Co by se bylo jen ušetřilo času a práce našim soudům se šmejdem a jeho synem.
    • pozn. Hanuša - jeboš (jugoš Kosovák), který zastřelil policistu u Plzně.
  • U citlivých a mentálně jednoduchých jedinců,adrenalin zcela ovládne chování,v jejich mozečcích vzniká endorfin,je to podobné jako by si šlehli pořádnou dávku drogy.Mělo by se to brát jako polehčující okolnost.Prodávat silně vozy jedině na průkaz podobně jako zbraně.
    • Chomacku,to myslite vazne?!Doufam ,ze vas smete nekdo ,nadopovany a bude se hajit tim ,ze si SLEHL.Hodne uspechu u soudu-pro vas.Vice neni treba komentovat.Pak Psychitra
      budete potrebovat OBA.
    • Je velmi zajmavé,takový poloblbové berou peníze na taková silná vozidla,že by další půjčky ?
      • A hlavně výše zmiňovaní musejí mít peníze nejen na silná vozidla, ale taky na "silné" právníky, aby je ze všech průšvihů bez ztráty květinky vysekali.
      • Samozřejmě, že píšeš o těch policajtech, ale to je přeceňuješ, oni jsou úplní blbové. A v poslední době to s tím zabíjením lidí fest přehánějí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit