Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji Tiscali za pěkný článek, vyšel jak na zavolanou, vždyť dnes slavíme den raketových vojsk a dělostřelectva RF.

    19. listopadu 1942 u Stalingradu byla zahájena strategická ofenzíva sovětské armády pod kódovým názvem operace Uran. Jednu z klíčových rolí v ní mělo kanónové a raketové dělostřelectvo. Den raketových vojsk a dělostřelectva se proto slaví 19. listopadu jako vzpomínka na tuto událost.

    Podle londýnského Mezinárodního ústavu strategických studií (IISS) v roce 1991 Sovětský svaz měl 8000 kusů raketového dělostřelectva (včetně rezerv), zatímco Spojené státy měly 426 kusů.
  • Rusku se říká spící medvěd.... můžete do něj píchat, on si nechá všechno líbit.. ale pak když už toho je moc tak se probudí a NEJDE HO ZASTAVIT v řádění.
    poznali to švédové, poláci, napoleon, hitler....... a přijdou další.
    každý si myslí že může Rusko provokovat bez potrestání
  • Nedivím se Rusům na hrubý pytel má přijít hrubá záplata.
  • odpověď co jsou američani zač dala teď Sýrie, když prasklo že usa financovalo zbraněmi a penězmi různé teroristické skupiny tzv. islámského státu. přes čtyři roky usa "bombardovalo" a "bojovalo" proti islámcům a žádný výsledek. Pak tam přišli ruské letecké síly a do tří měsíců byli tihle násilníci vyhnáni a po půl roce i zlomeni.
    Takže KDO JE HORŠÍ ??? kdo financuje a podporuje NAŠE NEJVĚTŠÍ EVROPSKÉ NEPŘÁTELE ? nebo ten kdo jim konečně natrhl zadek?
    • https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/454969-americane-nechali-z-rakky-odejit-stovky-bojovniku-is-vymenou-za-ropna-pole.html
  • počkejte vy prašivé teroristickodemokratické zrůdy, až Rusko obnoví a postaví své základny nejenom na Kubě, ale taky v Arktidě tam to má největší potenciál tam budou mít zrůdné USA jako na dlani
  • "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá"" ????Američané mohou stavět základny všude a Rusové ,ne?
    • josef.servit.9
      Já bych nevěřil Ukrajincům? Sověty vedli Ukrajinci a okupanti Československa byli také Ukrajinci!Poláci jsou také nebezpeční a diktují EU!
  • Ano jsem to já šmíráci demokracie a na blbej článek nějakého hlupáka musím reagovat mám radost,že již většina zde nejsou hujeři USA,ale vědí co to je za národ,který rozbije státy a pak tam dává krvavé natištěné dolary jako pomoc.S Ruskem naprosto souhlasím,protože tak bych jednal i já a každý,kdo není komediant a má vlastní mozek.Doufám,že Stropnický nebude ministr zahraničí,ale ministr kultury,aby vystřídal neuspěšného herr Herrmanna.
  • at¨' se to KALOožralům a zaprděným kavárenským havloidům líbí nebo ne, stejně jejich ÉRA amrdásko-islámsko-teroristických natovských band, oligarchických nenažranců a nadnárodních všežravců brzy skončí, ani stále žijící ZOMBI KIM HAVEL svým věčným strašení nic neudělá !!! *7* *1*
    • Češi nejsou a nikdy nebyli Slované. Těch ca 15% obyvatelstva slovanského původu se tu objevilo, až po roce 1945, kdy tady ruská okupační armáda znásilnila statisíce českých žen, včetně nezletilých děvčat.Herečka Květa Fialová to velice dobře popsala.
      • No tak jsi asi cikán a koho to zajímá.
  • Ale tak to má být vy na mě míříte tak já na vás.
  • Vojenská základna RF na Kubě. Jedna z absolutně nejlepších zvěstí v tomto roce. Ruský Míša se konečně probudil ze zimního spánku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit