Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zakomplexovaný skřet Putler touží po světovládě. I Hitler byl skřet a taky toužil po světovládě... Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví. To věděl už F. Palacký. Líní nájezdníci chcípají hlady a tak by chtěli drancovat tam kde ostatní prací něco vytvořili.
  • Co to ctu Sputnik, Parlamentni listy ???????
  • Toho si Jiří Just just nevšimne. *1*
  • Ale tak to má být vy na mě míříte tak já na vás.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/455334-japonci-chteji-konflikt-se-severni-koreou.html
  • Nedivím se Rusům na hrubý pytel má přijít hrubá záplata.
  • zaměstnanci ruské ambasády pracují rychle. Během několika málo vteřin pět mínusů. Přijímám s radostí tuto pochvalu.
  • Děkuji Tiscali za pěkný článek, vyšel jak na zavolanou, vždyť dnes slavíme den raketových vojsk a dělostřelectva RF.

    19. listopadu 1942 u Stalingradu byla zahájena strategická ofenzíva sovětské armády pod kódovým názvem operace Uran. Jednu z klíčových rolí v ní mělo kanónové a raketové dělostřelectvo. Den raketových vojsk a dělostřelectva se proto slaví 19. listopadu jako vzpomínka na tuto událost.

    Podle londýnského Mezinárodního ústavu strategických studií (IISS) v roce 1991 Sovětský svaz měl 8000 kusů raketového dělostřelectva (včetně rezerv), zatímco Spojené státy měly 426 kusů.
  • Mstí se Rusko za rakety na východě Evropy? Samozřejmě že mstí. Rusové přece nic jiného neumějí než dobývat a když jim to někdo překazí, tak se mstít. Přesvědčili se o tom už Čečenci, Gruzínci, Moldavané i Ukrajinci. S tou Kubou však už jednou narazili. Jenže tehdy měli Američané za prezidenta Kennedyho, ne Trumpa. Na to se nejspíše Rusové spoléhají.
  • Jejich krok je plně opodstatněný.
  • super.. hlavně že nemají na výplaty důchodů... o co jde? Ukazovat, že jsem velmoc nebo se postarat o své lidi... jako v KLDR...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit