Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně normální delegace.Doufám,že konečně koupím opět u nás kožené boty,pásky ,kšandy ne ten šmejd,který se u nás posledních 25 let prodává z Číny v Lídlu apod.
    • Nechte narážek na LIDL,tam občas dostanete i kožený pásek,když si chvíli počkáte až budou v nabídce a za slušnou cenu.Ne jako borci MaSpencer kde vám klidně prodají pod visačkou pravá kůže gumovou umělinu za 800.-Kč.
      • Bohužel mám poslední dobou s Lídlem špatné zkušenosti.Koupil jsem si váhu 2x a ani jedna nefungovala déle než měsíc.Pásků kožených cca 4ks.Ani jeden kožený a navíc se mi ulomila přeska.Reklamovat nelze,paragon není za chvíli čitelný.Aku svítilna do prvního nabití super také za 500.Vše co jsem koupil na začátku bylo dobré,nyní odpad EU.
      • Jsem dalek abych dělal reklamu Lidlu ale koupil jsem nabíječku aku do auta loni ale mají ji i nyní do 500 kč ale paráda!!!
        Jinak k politice se radši nevyjadřuji nevidím to dobře !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Já už mám dost ale jde o děti a vnuky !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Mongolskej president je frajer. A z vlaku je aspoň vidět, kam jedeš a jak to tam vypadá. Je čas se rozhodovat. Jen aby nás neměl za nějakou chudou provincii. Aby s náma vůbec chtěl nějakej kšeft. Voni tam totiž v tom Mongolsku na tom brzy budou líp. A nemaj tam přičmoudlíky.
  • Doporučuji mu aby se naší zemi z daleka vyhnul a Evropské unii jako celku také.Jestli si tu kapitalistickou verbež pustí do země tak spláče nad výdělkem.Zatím má Mongolsko krásnou přírodu a relativně čisté ovzduší což se rázem změní.Bůh s nimi.
  • Proč by nejel vlakem? To třeba známá vtěrka nyní Sára Saudková přijela též do Prahy vlakem.Měla jen igelitku a zazvonila u Mistra.Neuvěřitelnou drzostí a vlezlostí se vetřela do přízně a nechala se dokonce najmenovat po mistrovi. A nyní čmudla z Prostějova dělá frajerku.Jo šplhat po cizích zádech to by jí šlo.Připomíná mi Bobošíkovou.Též se vyšplhala ona bezvýznamné nic po zádech Klauze.A tito všichni přijeli do Prahy vlakem.
  • Kde jsou ty časy, kdy mongolové ovládali půlku tehdy známého světa.
    Je to zajímavé, jak se to na světě mění. Různé velké říše zanikly a určitě to v tu dobu vypadalo, že musí existovat na věky věků. Kde je dnes Římská říše". *2*
    • Římská říše sice zanikla, ale výsledky její civilizace převzaly a rozvíjejí následnícké státy euroatlantické civilizace. Mongolská říše také zanikla, ale její mentalitu převzali ti co se sice dnes už neprohánějí na koních po východních stepích, ale uctívají cara gosudara, jasnoje solnyško. *2*
  • No vida! Z těchto lidí by si měli naši korytáři vzít příklad. Jet někam vlakem jsem je v životě neviděl. I z Prahy do Ostravy potřebují leeetadlo, chuuudaaaci. *12* *12* *12*
  • Vždyť i president Masaryk jezdil vlakem. Také pamatuji Hitlera, že jel do Francie vlakem!
    • To jarda: A jak potom dopadla Mnichovská dohoda víme také všichni..... *7* *9*
  • Dříve jsem věřil pravičákům ale po totálním pádu ODS a TOP-09 už jim nevěřím ani pozdrav.
    • ODS a TOP09 není pravice komiku, ale přebarvená bolševická sekta chováním východních Kremelských oligarchů.
    • Souhlas.
      • Začínám věřit spíše levicovým stranám.!
        • levice a pravice u nás neexistuje. Soudruzi estébáci v údajné pravici oblbují národ a servírují komoušům na smeč. Tak to je.
        • Kterým levicovým? NSDAP byla taky levicová strana. *2*
  • tečko tečko, před paní Semelovou se musíš hluboce klanět a líbat ji sandály, neboť tvůj zakrslý rozum ji nesahá ani po kotníky!!
  • to dulezite je schovano v pouhých 2 vetach......mrzke tisscali

    Jednat v Česku bude nejspíš o ekonomických tématech. Nezapomene ale ani na studenty, navštíví proto Univerzitu Karlovu a katedru mongolistiky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit