Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je za sr.čky?!!! Spousta rodin nemá peníze ani na obědy pro děti do školy a vy tady s.rete cosi o paní na úklid!!! Styďte se, vy netáhla!!! *12* *11* *12* *11*
    • Přesně. Měla by vláda a vládní strany řešit nejdříve sociální propady některých rodin, nebo lidí. A peníze místo nákladných kampaní a zahraničních cest, které náš problém neřeší, věnovat tam, kam náleží. Jsou z práce nás všech. I těch uklízeček. Takže vláda je dotována a jako taková by se měla k nám chovat. Ne naopak.
      • co to meleš matko, nemáš laktační psychózu ?
    • mluv za sebe tu vychudlá socko, kdyby jsi neseděl 24 hodin u PC tak by jsi se měl lépe, z dávek si moc luxusu neužiješ ty fňukno *11*
      • Táhni do rrdele, ty zasr. haj.le!!! Mě se tohle netýká, ty zm.de!! Kdybys vydělával tolik jako já, tak by sis o sobě myslel, že jsi ředitel zeměkoule, při tvé vrozené p.tomosti, id.ote.
        • vem si diazepam ty ukňouraná lůzo z chudobince ať tě neklepne pepka *15*
          • Nasr si, socko. *15* *15*
  • Co to má zase být?Tato společnost,která tady zavedla marasmus ve všem,nejvíce v životě mladých lidí,kdy rodina není in,ale různé tzv. selebrity.Ale tato společnost již nenapíše,kde na to mají vzít peníze.Hrajete si na něco ,co tady existovalo v malé míře za tzv.blahobytu masaříkovské republiky.A stačí pár blbek a blbců,kteří si hrají na něco co tady nemůže fungovat krom pár zlodějů,kteří nejsou potrestání za rozkradení republiky a také chci vidět hospodyni,která to bude dělat za 2-3 tis.Kč měsíčně jak by si to zloději deformacie představovali.
    • Jsou takové, které to dělají za večeři. *1* *2* *15*
      • gulaspsikonzerva.cz *1* *1* *1*
    • Bravo Ivane! Pokračuj tak dál a je docela možné, že ti propustím parchanta z gulagu!
  • je dost takových kvalifikovaných pracovnic, ale dovolit si je můžou jenom oligarchové a jejich vůldce Putin.
    • Já si ji dovolit můžu, protože pracuju pro našeho vůdce Putina!
  • ahojanky

    Ahoj, my doma také nedáme na naši hospodyni na plný úvazek dopustit. Je to neskutečná úleva, když člověk není na vše sám. 

  • Je pravda, že je velmi příjemné se stabilně vracet domů do krásně uklizeného a čistého prostředí. Já jsem našel u nás v Ostravě ulízecí firmu https://uklidostravacz.cz/ , která nám udržuje domácnost pořád krásně v čistotě. 

  • No já osobně bych nic bez hospodyně nestíhala. Naštěstí mám hospodyni na plný úvazek a tak vše stíhám. Všem bych přála také mít takového anděla doma.

  • Já si třeba nedokážu představit, že by se mi o úklid doma měla starat nějaká uklízečka. Naopak mám vlastně uklízení celkem ráda. Hlavně teda od té doby, co máme doma nové podlahy od https://www.supellex.cz/podlahy/ to jde jedna báseň. Jak člověk pořád nemusí drhnout koberce, tak ho pak to uklízení vlastně i baví. 

  • tomasperny

    Na druhou stranu je taky ale pravda taková, že se ty úklidové firmy poměrně rozmáhají, protože lidem nevadí pozvat si domů paní na úklid, nebo prostě někoho, kdo to uklidí. K nám dvakrát za rok taky jezdí úklidová firma Uherské Hradiště. Většinou to je v době, kdy je toho hodně, takže Vánoce a Velikonoce. A jako já si na to nemůžu stěžovat a manželce to vůbec nemám za zlé.

  •  Na tom si nechat doma uklízet není nic špatného. V práci si s manželkou vyděláváme oba hodně a náš volný čas raději věnujeme sobě a dětem. Při hledání firmy jsem vyzkoušel více možností a nakonec jsem si sednul s firmou  http://www.uklidmleziva.cz/index.php , která má spolehlivé zaměstnance. Ti dělají svoji práci rychle a velmi dobře. 

  • Majá máma chadít vytěrajút pjerdel tovóryščovi Léninovi dlja Kremljá! Za dvácať rubléj.
    • A tvajá prďól i galavá uže vylizánaja at tvajej charóšej mámy*1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit