Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tím chceš říct, že z titulu své funkce může kecat nesmysly, lhát, dělat zmatky, podvádět, uvádět lidi  v nejistotu a z toho všeho těžit ve svůj prospěch...?!

    Jestli by p. Fiala držel pusu - nevím = nejsem jasnovidec...

  • Asi musí z titulu funkce. Pan Fiala by držel pusu? 

  • Toníku já nezapomínám...

    Vím, jaké vzdělání má Prymula i Vojtěch...

    A jaké koblihář, který velice rád a často kecá do věcí o kterých nemá ani ponětí...

  • Je to tak. Žádná politika nás neochrání a nespasí. Musíme víc vědět a chovat se podle té míry poznání. A je skoro jedno, kdo je ministr.

  • Epidemie probíhá, ať je ministrem zdravotnictví ten anebo onen.

    Je to virosa - nota bene, způobená RNA virusem. A ukazuje se,

    že další generace tohoto virusu už modifikují své chování co do

    stupně tíže průběhu u nakažených - stále více je zřejmé, že nemoc 

    u jednotlivců probíhá méně dramaticky, než na počátku....

    A že v historii známe podobných příkladů... 

  • Zapomínáte, že pan profesor Prymula je odborník s medicínským základem v oboru

     hygiena a epidemiologie. Jeho rozhodnutí jsou a budou poplatná jeho odbornosti...

    Pan Mgr. Vojtěch byl především právník a sociolog - a po této stránce během působení  

    na Mzd ČR hlouposti rozhodně nedělal! Chyba byla, že neangažoval odborníky v oboru

     hygiena a epidemiologie (a někdy  je z ministerstva i vyštval) 

    Přesto jeho práci ocenil i tak významný odborník v oboru epidemiologie, pan MUDr R. Maďar

  • Jsem zvědavá, jestli bude koblihář Prymulovi do všeho žvanit, jako to dělal  Vojtěchovi...

  • Zatím zůstávají v platnosti závěry, vyřčené už v březnu tohoto roku předsedou Vysokého zdravotního ústavu v Římě, panem doktorem Silviem BRUSAFERRO, co komentoval epidemiologické údaje, aby mohl konstatovat::                                                                                      "Analýzy, které provádíme, ukazují, že zesnulí pacienti jsou vyššího věku - v průměru 81 let. 

    - 16% zemřelých v naší zemi je ve věku mezi 60-69 lety, 

    - 30% je ve věku mezi 70-79 roky, 

    - 42% je ve věku mezi 80-89 roky 

    - 06% je ve věku nad 90 let.

    Za zaznamenání stojí, že 80% zemřelých má více než 2 (dvě) diagnózy současně, 

    - 60% zemřelých v souvislosti se SARS, způsobenou virusem 2019-CoVi-D - má více než 3 (tři) diagnózy současně, 

    - pouze u 2% zemřelých s potvrzenou diagnosou SARS, způsobenou virusem 2019-CoVi-D jsme žádnou další diagnózu, vedoucí ke smrti nezaznamenali“.... 

  • bejt ten josef živ tak dneska maká pro ano🙂 , já prostě nemužu za to že přes určitou inteligenci a pravděpodobně velké zadlužení nevidíš dál než na dno peněženky🙂

  • hhohoo ochmelko kdyby byla moje vláda čínská či ruská tak si nepíšem neb bych si užíval světa 

  • Tvl. - to je síla!

    Pepa Goebbelsů by to lépe nesesumíroval...

  • josef.chmela

    Ano. Tvoje zakomplexovaná imaginární čínská a ruská vláda to schválila.

  • nevim co to znamená??? ale diskuze s lidmi kteří něčemu rozumí víc než já nemůžu védst sprostě a umlčovat je protože jsem predsa vševědoucí andrej a mam iné stanovisko a teraz se mi to nehodí.

     .A že se Madaři uměj hádat🙂🙂🙂

  • josef.chmela

    ????

  • Ale máš pravdu Jindrichu,on ten virus sice existuje,ale není to žádná Ebola,je to takový chcípák co se dá přetrpět.Problém je spíš ten tyjátr kolem toho,prakticky kolem ničeho a ten je schopný přivodit zhroucení systému.

  • tady ani nejde o to zdravotní riziko vůči jiným rizikům ,ale mě prostě nepřestává udivovat ta neskutečná nakažlivost (až synteticky uměle vytvořená?)

    nepodceňovat.

  • problém není v tom že jede někdo do Chorvatska autem a vyhejbá se diskoškám ale v chování a za tohle období může bud čas ale i stopro chování lidí viz Praha ten hophop klub a trávit dovolenou ve vinném sklípku na Moravě a pak si dát tejden v Marjánkách lázní je daleko horší než letět do Řecka a ležet na pláži.

    stupnice možného ohrožení:

    -výzkumný pracovník ve Wuchanu

    -účastník protičínské-protikomunistické demonstrace(včetně cest jednotlivce na Thaj-Wan)

    -setrvávání ve špatně větraných prostorech kde je víc lidí , kde se křičí a zpívá či tvrdě maká, , prostě tam kde to prostředí připomíná ty "jeskyně syntetickejch netopýrů" 


    už je těch informací tolik že může být manuál jako fík a ne zasílat předražené čínské hadry s falešným certifikátem ,zvláštní u domácích výrobců nepatřící pod agrofertov ta certifikace vadí i když to berou jiné státy EU ale falešná certifikace o d čínskejch komunistů neva a Hamáček se taky blejsknul prej uřad pro kontrolu léčiv mu nebude radit , pročínská palice nad SÚKLpovyšuje se velice .Třeba odvoláme řiditele a moh by to dělat Tvrdík ne.Už chápete nebo ne ?A to je nejpopulárnější politik následovanej prolhaným eštébákem a z Hradu kouká vrchní co svěří svoje povinosti třena tomu mlynářovi . 


  • nechci někomu způsobit nespavost🙂 , ale docela by mě zajímalo jestli výměnu ministrů schválila čínská ambasáda neb panďák z Hradu to přivítal , dneska už jsme po projevu AB jak se nechal unést létem ,

    Slunce seno agrotika jednoho prolhanýho .........

    ale uplně od tématu koukněte na knihu Bez slitování ,autorky :Kirstie McLellanLiba Švrčinová-Cunning. Bohužel někdy člověka napadá že i v zemi kde by to člověk nikdy nečekal může všechno selhat .

  • vanhorne

    "jen jeden zloděj,podvodník a lhář"

    Kdo by to sakra mohl byt, to mi budet vrtat v hlave po celickou noc.🙂

  • No tak dobře no. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit