Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ministr Dobeš je rakovina, který má metastáze už i v EU jeho debilním způsobem čerpání dotací, přečtěte si zahraniční tisk, z našeho ministra už mají strach s kterou píč... příště přijde a bude na ní chtít dotace.
  • O tom parazitování nechci dlouze psát, jen - VŠ Vám vracejí po studiích daně do státního rozpočtu a jsou elitou národa. Pokud mluvíte o parazitování, tak studenty urazít a popíchnete. jen soukromá otázka - Vy jste asi vystudoval za státní peníze nebo ne?
  • Pokud jsou paraziti studenti,kteří po skončení svého studia budou tak či onak většinou platnými členy společnosti,odvádějíc daně,co jsou potom politici,kteří už dlouhou dobu společnosti nepřinášejí nic a jsou za to královsky placeni.Pan Dobeš si nevidí do huby a opět se projevil jako debil.Ale bez obav,panáčkové,kandelábrů je dost a dost a na každou svini se voda vaří!! *16* *16* *16*
  • Chtěl bych vzkázat panu ministrovi ,že jako zámečník budu rád platit vysokoškoláky a ne parazitující politiky a cikány, protože vysokoškolák mi to vrátí ,až já budu v důchodu,zatímco ta banda vyžírků se mi bude jenom smát do ksichtu a dál mě okrádat. To si umí spočítat v této republice každé malé dítě, jenom nekoncepční a zkorumpovaný politik ne.
    P.S. Bomba byla nechat studovat 40-ti leté učitelky(a nechat je to platit) a teď, když mají skoro VŠ vystudované, tak říct ,že to není třeba a srovnat jim platy s ostatními. To není na facku ale na kriminál !!! A svědčí to o naprostém diletantismu našich rádoby vrcholných politiků.
  • Ten krpatý blbec by měl být již nyný prodán do muzea jako zvláštní kreatura českého člověka s neobyčejnou touhou něco sebeblbějšího vymyslet a tím vejít do historie. O rodinách studentů ví absolutní h...o (trus)
  • Pan PREZIDENT i pan Dobeš popírají zákonné právo lidí ČR studovat...spousty studentů si vydělávají aby studovat mohli....a mimochodem...pan Klaus vystudoval zadarmo když už to má za sebou chtělo by to měnit? Nechci použít tvrdších slov ale toto je silně nemorální...mimochodem náklady na studia průměrné rodiny na průměrné vysoké škole se počítají okolo 60 000 korun ročně.....všichni studenti nejsou natolik majetní aby platili navíc ještě školné....jestli tento zákon projde a nebude náš PAN prezident s panem Dobešem brzy odvolán dočkáme se doby, kdy na vysoké školy bude mít pouze vrchních sto tisíc..na demonstrace jsem jít nechtěl ale jak vidím budu muset.....
  • Kdyby na pracujících parazitovali jen studenti, tak tu máme ráj na zemi. I ten ejkonomickej....
    Tyhle kreatury by se měly zamyslet, kdo vlastně parazituje.
  • ...říkávalo se, že za nejhnusnější sliz lze pokládat soulož dvou slimáků v plivátku...to však ještě nenastoupil na veřejnou scénu náš nej...ministr s. Dobeš (dle hodnocení s. Klause)...holr proti gustu žádný dišputát... jenž v rozporu s Ústavou ČR by národ a vlast neměly býti pokládány za plivátko plné politického hnusu...dle mého názoru...
  • Nic nového. Studenti byli vždycky vyživováni pracujícími, ale tak by to mělo být. Oni to pak společnosti vrátí. To ale už pravdou není.Nachají si každou čárku dobře přeplatit
  • Parazit Josef Dobeš ,oceněný parazitem Václavem Klausem, bude ukazovat na parazity? Tento komický človíček, kterému nevadil "skvělý" fašoun Bátora a dokonce jej zaměstnával a nemálo platil, tak ten by měl spolu s "hradní" partou a svými kámoši odjet za Putinem do Ruska a pracovat na jeho rozkvětu. Nebo raději do Severní Korei ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit