Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte o tom, že Jégl byl agentem STB s přezdívkou "Inženýr"!?!

                                           DŮKAZ
    • Takže takhle to je. Co na to pisálku Jégle.

      • Pavel.Jegl

        Odpověď pisálka Jégla:

        Pepíček je hnusný podvodník. 

        Vtip je v tom, že to, co ukazuje na Pepa v linku není seznam agentů.

        Pokud se podíváte nahoru na sloupek nad jmény píše se tam:

        "Jméno, příjmení, datum narození rozpracované osoby. (název skupiny nebo objektového svazku, heslo agenturního pátracího svazku na neznámého pachatele)."

        Tohle je seznam rozpracovaných (sledovaných) lidí - těch které komunistické gestapo evidovalo jako nepřátelské osoby. Nestydím se za to, že na něm figuruju jako "pachatel".

        Pojem rozpracovaná osoba (rozpracovaná skupina) je přesně vysvětlen tady:

        https://www.abscr.cz/jmenne-evidence/vysvetlivky-k-evidencnim-pomuckam/

        • Pavel.Jegl

          Pepiczku, jste nestyda. Jen nestyda se za takovou sviňárnu může nestydět.

          Doporučuji si dokument DŮKAZ vskutku přečíst.


  • vanhorne

    V alkoholu tam je sila.

    • Ne to není alkohol . V jeho věku už ani nestihne být alkoholikem ale je to jak se říkalo přísloví

      "Je to liška podšitá !" Jak už jsem tady mnohokrát psal, že ho nemusím a nemám ho rád ale 

      jiný lepší nebyl a tak jsem ho volil. Dalšího už asi volit nebudu, protože jsem starší jak on.

      Ale vzpomněl jsem si na Matušku a ten nepatřil k lidem ,kteří by měli rádi minulou republiku.

      Ale poslechněte si třeba tuto jeho píseň. A to o téhle republice neplatí !!!!!!!!!

      https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/matuska-waldemar/uz-konicek-padi-101489

      • vanhorne

        "Je to liška podšitá !"

        Lisku obdarila priroda jenou pudy, za jeji chovani nese zodpovednost take priroda. Clovek byl obdaren nejen pudy, ale i rozumem a svedomim a priroda kazdemu jedinci dala moznost si vybrat co si z toho vybere, kterou cestou se da. Ja osobne bych se dal do holportu radeji s liskou nez se Zemanem. Diky za toho Waldu, jeste tady mohl s nama byt, ale co se da delat, 'To vsechno odnes cas', jak sam zpival.  

        • Možná je to v canada jiné, ale v české kulturní oblasti se obratem "liška podšitá" rozumí člověk, tedy tvor obdařený nejen pudy, ale i rozumem a svědomím. 

          Jít do holportu s liškou není moudré, dokážete sám přijít na to, proč? Tedy když vám příroda nadělila ten rozum...

          Pro vaši informaci: příroda nemůže nést a nenese zodpovědnost za nic.

          • On to nepochopí!!!

  • Jasně prezident Zeman je opravdu nejsilnější politik a přeji mu co nejméně problému se zdravím. Jako jeho nástupce vidím Radka Ondráčka, nynějšího předsedu sněmovny. Radku jděte do toho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit