Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejprve byste ovšem měl definici demokrata poskytnout vy, ne? Dále byste měl specifikovat, z jakého hlediska se má tázaný vyjádřit.

    Prvotně je demokrat člověk, který vládne jako zástupce lidu, analogicky k autokratu, monarchovi či oligarchovi.

    Dále může být demokrat člověk, který je zastáncem vlády lidu, na rozdíl od monarchisty nebo anarchisty.

    Pokud nespecifikujete hledisko, dojde k míchání hrušek s jablky, což je oblíbená činnost novinářů a jejím výsledkem je to, co nic se nazývá (pan Mácha promine), jak ve svém příspěvku názorně předvádíte.

  • vanhorne

    "JSTE OPRAVDU DEMOKRATI!!!"

    Kdo,ale jsou ti opravdovi demokrate? Ti kdo rikaji, ze co Zeman cini dobre cini, nebo ti kteri rikaji, ze Zeman nekdy cini co by nemel a nekdy necini co by mel? Podle soudruha Zemana demokrate jsou lide, kteri hopsaji podle jeho muziky, to jsou dobri lide. Ti co neposkakuji jak on piska jsou "Pathologicka sedlina lidske spolecnosti", jak sam prohlasil na shromazdeni v Libereckem Kraji r.2017. Ostra a nebezpecna slova, za ktera by se v jine zemi musel tezce zodpovidat. Tak mi ted vysvetli, kdo je a kdo neni demokrat.

  • Ve svém věku má na to právo...

    Rád by "byl u vesla"...

    Gerontokracie se říká takové sešlosti ministrů, radních a dalších potentátů...

    Už to tady bylo za "vlády jedné strany"! 

    Žádný politik by neměl být starší šedesátipěti let (věku odchodu do důchodu)! 

  • Pravděpodobnost že v diskusi článku o Zemanovi najdeme Občana se všemi jeho nicky, je přímo úměrná pravděpodobnosti, že ve skříni s oděvy nalezneme mola šatního......🙂

  • On to nepochopí!!!

  • To , že něco nechápete , neznamená , že to nechápou jiní.

  • Tvůj otec z tebe musí mít radost!!!

  • Ale to je velice zajímavé!!!  Tak ,když se vyjádří starší člověk né podle vašeho gusta , tak je hned senilní a s komunistickou histrorii, ale když to řekne p. Rychecký, tak je vše v pořádku , proto že hlásá tu vaši pravdu . JSTE OPRAVDU DEMOKRATI!!!

  • Možná je to v canada jiné, ale v české kulturní oblasti se obratem "liška podšitá" rozumí člověk, tedy tvor obdařený nejen pudy, ale i rozumem a svědomím. 

    Jít do holportu s liškou není moudré, dokážete sám přijít na to, proč? Tedy když vám příroda nadělila ten rozum...

    Pro vaši informaci: příroda nemůže nést a nenese zodpovědnost za nic.

  • Dokážete nějaký avisovaný blud specifikovat, nebo jako obvykle jen žvaníte? 

  • Jen bych se zeptal, jestli Zdeněk Jičínský je pan Jičínský nebo "bývalý" soudruh Jičínský. Ovšem vzhledem k jeho věku by měl užívat sedativa a nevyjadřovat své bludy veřejně, vypadá to trapně. 

  • vanhorne

    "Je to liška podšitá !"

    Lisku obdarila priroda jenou pudy, za jeji chovani nese zodpovednost take priroda. Clovek byl obdaren nejen pudy, ale i rozumem a svedomim a priroda kazdemu jedinci dala moznost si vybrat co si z toho vybere, kterou cestou se da. Ja osobne bych se dal do holportu radeji s liskou nez se Zemanem. Diky za toho Waldu, jeste tady mohl s nama byt, ale co se da delat, 'To vsechno odnes cas', jak sam zpival.  


  • Pan Jičínský , více než 90 letý člověk , již má nárok na "špatně vidím,špatně slyším ".  Klobouk dolů , že se lidé dožívají takového věku .Mám jednu známou , co v tomto věku tvrdí , že včely neopylují rostliny...

    Vynikající historik Timothy Snyder ,co napsal Krvavé země říká :: Nejhorší na panu Zemanovi je jeho „lehkost bytí”.  Ostatní věci jako obchodní obratnost , komunikativní schopnosti a ekonomická mysl =0

  • Mám ke stáří úctu, ale kde neni soudné myšlení nemůže být úcta.

    90 let je 90 let 

  • Ne to není alkohol . V jeho věku už ani nestihne být alkoholikem ale je to jak se říkalo přísloví

    "Je to liška podšitá !" Jak už jsem tady mnohokrát psal, že ho nemusím a nemám ho rád ale 

    jiný lepší nebyl a tak jsem ho volil. Dalšího už asi volit nebudu, protože jsem starší jak on.

    Ale vzpomněl jsem si na Matušku a ten nepatřil k lidem ,kteří by měli rádi minulou republiku.

    Ale poslechněte si třeba tuto jeho píseň. A to o téhle republice neplatí !!!!!!!!!

    https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/matuska-waldemar/uz-konicek-padi-101489

  • vanhorne

    V alkoholu tam je sila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit