Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vilu nám nevrátili, ale dali prachy a my postavili novou u nás v Holicích, Jahodový ulici
  • Už je v Pšonkistánu, baba škaredá!!!



    WOW !!!
  • dosla mandelinka STOP - posilame filcku semjona gayinka STOP
  • Tady má někdo nějaké informace o smrti nějakých dětí v roce 1968. Mohu vědět oč šlo? A Kde?
    • V USA, hladomor!!!
      • Ne mě to vážně zajímá o lidech či studentech vím ale děti? Pokud je to pravda tak kde to bylo.V žádné dostupné literatuře ani na žádné stránce jsem nic nenašel?
  • Moje babička chodila za vaší tzv. normalizace každou neděli do kostela.A říkavala mi Honzíku, každý musí něčemu věřit a ta víra uzdravuje. Bylo mi tehdá snad 8 let. Ten váš chrchla začínal vždy větu - zdá se mi, možná se mu večer něco zdálo, ale sám ničemu něvěřil. Proto ten národ tak vypadá. Dobroserové, havloidi a vlastizrádci v současné době nevěří ničemu, nevěří ani sami sobě. Možná v roce 68 vítali spojenecká vojska, možná v roce 89 cinkali klíčema. Co vím ale jistě, že nemají karakter a že nejsou vlastenci a národ prodávají za dolárek. Tak nechte toho kvičení, zahoďte zášť a nenávist a zečněte bojovat za záchranu národa. Ještě není pozdě a doufám, že až to přijde tak se nepo..rete.
    • Jeho věta tato země nevzkvétá se nezapomene.... *13*
  • To je téma k Merkelové ,ne k Putinovi.
  • Takže nevrátili. No to se nedivím. Komanči obvykle zabavovali majetek kolaborantům. Naší rodině nic nevzali, podotýkám nikdo z rodiny nebyl v KSČ.
    • Komunistický zločinecký režim který tu grázle obhajuješ okradl poctivé lidi v československu i v jiných zemích. Okradl lidi o jejich poctivě získané majetky a malé živnostníky o jejich podniky.

      Zkus tyto komunistické zločiny obhajovat na veřejnosti a skončíš s rozbitou hubou.
      • Tak v čem tvoje rodina jela, že jí sebrali majetek? *3*
        • Nejela v niíčem. Jen byla okradena jako spousta zdejších rodin o svůj poctivě zakoupený
          rodinný majetek. Komunistické poválečné zločiny proti vlastnímu národu jsou neobhajitelné.
          Jsi grázl pokud se je obhajovat snažíš. Sbohem proruská špíno
        • ále maličkost, práskli jsme trio gabčík kubiš opálka
  • No cu tu zas děláš prase nepovedené. Mazej na domů ma hnůj. *14*
  • vyhulím ti pyje
  • http://www.lajkit.cz/zpravy/item/625-sokujici-dopis-prezidenta-putina-poslancum-evropskeho-parlamentu-zbyvaji-4-minuty-do-katastrofy
    • Nesmysl, tomu nevěřím.
      • Ale jako hoax dobrý, ne?
        • *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit