Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne
    Tatare lojzo,podivej se na mapu Ceske Republicy protoze za Moravou je i Austria, ty jako tatarsky cestovatel bys to mel znat kde ses musel pres reku Moravu prebrodit abys mohl vandrovat po Cesku.
  • ... a budeme po ní házet vajíčka:

    https://thumbs.dreamstime.com/z/hand-grenade-egg-grenade-eggs-explosive-eggs-funny-picture-homemade-chicken-eggs-traditional-food-protein-60685202.jpg
  • Ještě jednou špitne o nějakých výhružných sankcích, tak ji příště budeme vítat rovnou kopanci směr Dojčlant.
  • Už je v Pšonkistánu, baba škaredá!!!



    WOW !!!
  • Paní Merkelová je statečná žena a odvážná politička, když se obětovala a přijela do ČR. Musela vědět, že místní lůza zaplacená rudými mafiány a bolševiky, za tichého přihlížení PČR ztropí trapné, ubohé divadélko a nepovedený pokus o teroristický útok a zavraždění kancléřky bude v ČR hodnocen , jako dopravní přestupek. Měla štěstí, že ji ten lumen z Hradu, alespoň nepozvracel limuzínu. *11* *11* *11*
  • Bych z nich zvracel
  • Já jsem Pražáčka?
  • Tak už odjela ta baba, nebo có?


    WOW !!!
  • Většina těch, co nesnáší Merkelovou a imigranty jsou sami imigranti z východních enkláv za řekou Moravou. Nikdo Vás sem z toho vašeho Slovenského Království nezval, chtěli jste být samostatní, tak budťe. *12* *12* *12*
  • Zeman je náš nejlepší prezident a to kavárenští povaleči, kchárlovci, lehkoživkové, havloidi, obhájci islamistů a sluníčkáři nemohou překousnout. Dobře jim tak, ať se svou fóbií chcípnou, nikdo je oplakávat nebude.
  • Soudruh Sobotka uživejte křeslo znova ho nezískáte.
  • Co kdo dělá doma mě nezajímá
  • Stateční Rusové provádí na svém území vojenský cvičení, a díky tomu budeme dovážet z amrdólie levný magi v kostkách!!!


    YEAH !!!
  • Evropskou mám za rohem, zlej trole. *14*
  • Velmi ale velmi prostoduché, nicméně typické, zlej trole. *15*
  • Nic. Snad jen ze Kdo zapomíná na své dějiny, je odsouzen je opakovat.
    Nedávno jsem koukal na rozhovor s Neffem a ten zástava názor ze hitler by se k moci nedostal formou voleb a lidi by za ním nesli, kdyby se nebáli ze v opačném případě je pohltí rozpinavost bolševiků... A hitler jim dal vidinu opaku... Ze německo naopak pohltí a zlikviduje sssr.
  • zlej trolle, pokud by jsi to chtěl vidět na vlastní tak by jsi musel po dvou letech vylézt z kanafasu
  • prznění análu, je tady věčné téma, jsi tu dobře *14*
  • absolutní souhlas, je nutné odejít z EU obnovit RVHP a přivinout se do prosperující ruské náruče

    Novočesko čeká pane Putine
  • Je škoda, že i Sobotka neukázal podobný postoj ČR k migraci a problémům EU, jako je ukázal prezident Zeman. Jeho prohlášení, "...Prezident republiky vyjádřil názor, že pokud si Německo pozvalo ilegální migranty, nemůže formou uprchlických kvót přenášet odpovědnost na země, které je nepozvaly." Podobně názor občanů vystihuje i to, že Zeman vidí problémy EU v byrokracii Bruselu. Merkelová si jistě z názorů našich představitelů vybere pouze ty, které ji jdou do jejího plánu. A zde vyhrává Sobotka. Bohužel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit