Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje babička chodila za vaší tzv. normalizace každou neděli do kostela.A říkavala mi Honzíku, každý musí něčemu věřit a ta víra uzdravuje. Bylo mi tehdá snad 8 let. Ten váš chrchla začínal vždy větu - zdá se mi, možná se mu večer něco zdálo, ale sám ničemu něvěřil. Proto ten národ tak vypadá. Dobroserové, havloidi a vlastizrádci v současné době nevěří ničemu, nevěří ani sami sobě. Možná v roce 68 vítali spojenecká vojska, možná v roce 89 cinkali klíčema. Co vím ale jistě, že nemají karakter a že nejsou vlastenci a národ prodávají za dolárek. Tak nechte toho kvičení, zahoďte zášť a nenávist a zečněte bojovat za záchranu národa. Ještě není pozdě a doufám, že až to přijde tak se nepo..rete.
    • Jeho věta tato země nevzkvétá se nezapomene.... *13*
  • Kdo v roce 1945 nekradl československý majetek není správný komunista. Hop hop hop
    • Koukám na tebe a nemáš brusle.
  • Kdo nedává slušným lidem do čaje polonium není ruský komunista. Hop hop hop
  • Kdo nestřelí opozičního politika do zad není Putinův agent. hop hop hop.
  • Kdo neumučí k smrti nevinného kněze toufara není ruský komunista. Hop hop hop.
  • Tady má někdo nějaké informace o smrti nějakých dětí v roce 1968. Mohu vědět oč šlo? A Kde?
    • V USA, hladomor!!!
      • Ne mě to vážně zajímá o lidech či studentech vím ale děti? Pokud je to pravda tak kde to bylo.V žádné dostupné literatuře ani na žádné stránce jsem nic nenašel?
  • Kdo20 let neokupuje československo není Rus. Hop hop hop.
    • 20 let?
  • Kdo nekrade a nevraždí není rus. Hop hop hop.
  • Zkurwené prašivé totalitní rusko musí být zničeno.
    • Kde rus v průvanu se houpá tam vládne klid a mír. *3* *3*
  • Kdo v roce 1968 nevraždil československé ženya děti není rus. Hop hop hop.
    • Kde umřeli jaké děti v roce 1968?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit