Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V mnohém má pravdu chlapec. I když si o něm mnozí můžete myslet své...
  • jejich program neni spatny az na dva dost dulezite body pro migracni politika a legalizace "mekych" drog takze smolik pacholik to radsi SPD
  • Pokud jsou čeští Piráti takovým odvarem ze zelených, topky a multikulti neziskovek, placených z utajených zdrojů, tak ať se Bartoš vezme s mladým Stropnickým za ruce a v čele Gay Pride adamitů nakráčejí do nebližšího squatu.
    Opět infiltrace do další strany a překroucení původních myšlenek.

    Zažili jsme tu několik systémů a přitom nejsme schopní převzít odpovědnost, kdy jsme stále nuceni do zastupitelské demokracie prostřednictvím paskvilních stran a hnutí? Nebo jinak - kdy kritcké množství voličů pochopí, že jen přímá demokracie je řešení?
    • Tady je relevantní odpověď proč (najednou) tolik zájmu o zcela bezvýznamné piráty...

      http://1url.cz/ltVCZ

      *3*
  • Dekuju za smazani meho prispevku... Co je spatnyho na to ze pisu at vysadi drogy??? *7*
  • Správně chlapec definoval co chtějí... takový zelení co chápou že to dělají pro svojí peněženku (rozumněj jejich osobně) a né pro přírodu nebo ideály... prostě zdanit a my vám ty peníze spravedlive rozdělíme... přičemž spravedlivost pirátů je jistě lepší než než CSSD nebo dalších stran, taková smysluplná, křišťálově průhledná a elektronická :D

    Jako jasně... jen ať říkají jak "nanic" je ted přihlášení auta... ono objednat se na přesnou čtvrthodinu, pak tam přijít, vyplnit jeden papír a odejít je fakt něco tak neuvěřitelně komplikovanýho, že to průměrnýho člověk jednou za X let co kupuje auto namíchne... jen ať ukazujou jak jsou mimo realitu :D

    "je třeba se soustředit na platy skoro všech zaměstnanců ve státní sféře. "- jj... všichni ve státní sféře potřebují přidat... je to nemalé procento voličů, že ano ... a přidávat jedněm z kapes jiných to jde každýmu politikovi... jen u Pirátů je to o mnoho lepší plán, smysluplnější :D


    PS k těm ajťákům... tuhle jsem byl v městem provozovaném akvaparku a když jsem reklamoval že mi srazili z předplacenky silně nad to co mají v cenníku jako maximální denní platbu, paní u přepážky to komentovala slovy, že až přijde ajťák tak se na to podívá a dá to do pořádku... ani jsem neměl sílu se zeptat jestli vážně u nich ajták dělá účetnictví.
  • Chá chá chá - v Brně už dokázali jako to myslí . Ten spolek s .... no
  • jsme seriózní parta....co hulí...
  • Piráti jsou extremistický politický subjekt, též fungují jako pátá kolona na území ČR, tedy jako parta kolaborantů ve službách Bruselu. 

  • toho vymaštěnýho a vysmaženýho zmrd.a je potřeba prvně odblešit,odvšivit,pak seřezat rákoskou a poslat do Sýrie pomáhat bratrům,za které tak brojí.
  • Piráti to snad nemohou myslet vážně.
    Dlouhé vlasy krátký rozum.
    Někdo nosí kroužky v nosu, někdo náušnice a podobné železo.
    Já když si koupím novou věc, tak si nechávám vizitku volně plandat na oděvu, čepici, botách a podobně, nechávám ji tak dlouho než sama odpadne.
    Každý kdo mne osloví, tak má vždy nějakou připomínku a vždy odpovím, to je paráda.
    Musím podotknout, že jsem již postarší pán a neřeším co si kdo myslí.
    Piráti mají smůlu, neprojdou.
    • Je mi vcelku jedno kde mají kroužky. Je však zzřejný ZÁSADNÍ posun od pirátů k mouřenínům. Takže - NEPROJDOU!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit