Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koukám že pražská kavárna tu má dnes brífing, no tak budou mínusy *15* jsem to ale čtverák *15*
  • komoušskej votrok to tu zase sám zasmrděl, je to ouchylnej multinick.
  • ano, v Rusku je Putlerova fašistická propaganda dokonalá *15*
  • to by se v Rusku netsalo *1*
  • tak to máš peška
  • hmmm, tak to mě nebere, mám rád holouše *2*
  • jsem celá naturalmente *14*
  • ahoj, minule jsme to nedořešili ?? jak to je s těma vousama ?? většina chlapů se holí na hoře a dóle ne, ty to děláš obráceně ??
  • Muslimové nemohli nic vytrolit to jsou sami trolové nebo spíš trotlové....
  • já jsem z Prahy *14*
  • u nás v Plzni džihádysti nejsou, ale zato máme zlého trolla, démona místních gay barů *13*
  • dearputin.com
  • pražská kavárna nabíjí síly na Nový rok *15*
  • kam dneska zalezli sluníčkáři a prdoláskaři ??? *1*
  • Děti, hrr na ně !!!! ????? co jako že děti půjdou do války a my je budeme podporovat přes net ?

    ty rudej poseroutko to je pro tebe typické *11*
  • souhlas, celá ČR stojí za mocným ruskem a jeho prezidentem *3* a prašivej amrdól může zase jen bezmocně hýkat
  • ještě že Putin žene ty hordy ručníkářů tam kam patří, do pekla
    děkujeme Vladimíre Vladimíroviči *3*
  • nebudu ti lhát i ty se budeš bát,až v burce budou stát a modlitbu svou řvát
    https://www.youtube.com/watch?v=bi448xbDrVo
  • V Koránu se prý píše, že se mají zabíjet nevěřící. Pokud je to pravda, tak to moc mírumilovné není. Naproti v biblickém Desateru se uvádí "miluj své nepřátele". Křesťanství nevnucuje, ale nabízí !!!

    Islám hlásá toleranci, mír a milosrdenství? A proto odpaluje nálože a vraždí nevinné?

    Ať si to dělají v islámských zemích a necpou se do křesťanské Evropy. Pokud tady chtějí žít, musí respektovat naše zvyklosti a zákony. Doma si klidně mohou chodit celý den v noční košili a s hlavou obalenou ručníkem mlátit o zem.
  • islám je největší zlo,evropa je už napadená,česko se může ještě zachránit,potřebujeme nového Jana Žižku,aby nás vedl "Děti, hrr na ně!!!!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit