Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zemanovu stoku bude stavět Čína? 😯

  • Vážený Občane, dozajisté to víte, že to tak bylo. Vámi uvedené důvody už jsou jenom oklikou, že je Vám osobně nepříjemné si tento fakt přiznat.

    Malá skvrnka na sněhobílém fiží pana Havla? No a co? Byl to také jen člověk.

    Toužil po změně a toužil po moci. I tahle cesta k tomu byla dost dobrá. A on jí využil.

    Goethe ve Faustovi říká: "Když moc, tak i právo máš. Pak ptej se  co a ne jak získáváš!"

    Omlouvám se za neumělý a možná kostrbatý překlad z němčiny. 

  • KIMCID

    Kalousek

  • KIMCID

    Ta organisace ho zvolila za prezidenta

  • Nevím jestli příslušníci organizace ze zákona zločinné a opovrženíhodné volili za prezidenta občana Havla. Pokud tak učinili, tak jedině u vědomí toho, že bude prosazovat právě to heslo "Nejsme jako oni". Pokud by byl zvolený někdo jiný, spravedlivý, mohlo by se stát, že by ti "příslušníci" skončili dílem v kriminále a dílem v pracovních táborech, aby pykali za své (zlo)činy a alespoň zčásti nahradili škody, které svým jednáním napáchali.

  • Příteli, TRUMPetu jsem zvolit nemohl a MANa jsem nevolil. Takže nemám to co jsem si volil. 🙂

  • Neměl by občan Havel spíše poděkovat příslušníkům organizace ze zákona zločinné a opovrženíhodné, že ho zvolili za prezidenta? 

  • vanhorne

    "korunovacni klenoty"

    Ty korunovacni klenoty jsou pry tak drahe, ze China za ne postavi  Zemanovi 20km kanalu.

  • vanhorne

    "Ale ho*no čapisrale"

    Obcan, ze by vykukoval z Capiho Hnizda a hral si na capisrala, se mi moc nezda. Z toho hnizda vykukuje nekdo uplne jiny.


  • Co sis zvolil, to máš. Demokracie přece 🙂

  • Ale ho*no čapisrale... velký kulový 😂 

  • Jméno Václava Havla znal celý civilisovaný svět. I obyčejní lidé v USA se o něm vyjadřovali s velkým uznáním. U nás by mu příslušníci organisace ze zákona zločinné a opovrženíhodné měli děkovat za to heslo Nejsme jako oni!

  • KIMCID

    Přesně

  • KIMCID

    Demokracie no smiř se s tím

  • KIMCID

    Pamatuju když to tak měl chrchla Havel a kde je mu konec že

  • To je to.Prostě se tak pan americký president rozhodl.Může si to dovolit.To u nás onemocní nějaký bezvýznamný šmudla od TOPáku, nějaký Pospíšil - a už mu dávají Rendesivir.A to jako proč? Ta legrace stojí cca 56 000,-.Ale že by právě tenhle kousek stál za takovou jnvestici? Tento vyhlášený škůdce národa? Tato politická vtěrka?

  • josef.chmela

    Ať má třeba trojníka. Tito teroristé za "Velkou louží" mě opravdu nezajímají.

  • 😀😀😀

  • Copak Biden !! Kam se hrabe bures dokonce !!!! 

  • To by se musel jmenovat Alexej Navalnyj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit