Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, platí, že informace neznamenají vzdělání a vzdělání neznamená moudrost. 

    Partneři Vondrové  jako poslanci v EU, sourozenci Ferjenčíkové v parlamentu - rodinný kombajn jede. Ale já jim přeji, nic neukradli, jen využili zákonné možnosti. 

  • Milí Piráti jsou tím prověřováním a kádrováním posedlí. Ale je to jejich věc a jejich volba. Na jedné straně jim to nahrává body a na druhé straně ubírá sympatie lidí, kteří prostě prověrky a kádrování nemají rádi.

    Takový je život a není třeba lidi nálepkovat, protože mají jiný názor. To je přeci dobře, ne?


  • Zatím si může svobodně vybírat, a to stejně jenom z nabízeného portfolia a oficiálně povolenou formou. 
  • Voli volí voly.
  • Piráti zaujímají falešné pózy, aby se maximálně zalíbili. Vábení pirátských sirén je silné, ale lidé by měli odolat klamu. Pirátská ideologická báze je eurohujerská a s jasnými konturami proradnosti, konformity a vůči Bruselu lokajské bezduchosti. Prostě Piráti nemají potřebný politický kapitál na to, aby mohli vytvořit funkční vládu, natožpak vládnout. Bartoš by se možná tak akorát hodil jen na funkci bruselského místodržícího. Bartoše ve funkci premiéra si nedovedu představit, on by naše vazalství vůči Bruselu a Berlínu dovedl ad absurdum.
  • KIMCID

    No výhoda demokracie můžeš si svobodně vybrat a nikdo tě nenutí.

  • První předpoklad už splnuje,jsou denuncianti.Bartoš je docela fajn loutka stejně jako zrzek Minář.Spojuje je jedno,demagogie a neuvěřitelná hloupost.Však jejich voliči to v budoucnu pocítí což mně už bude ukradené.

  • No, nevolil jsem je, ale když mi to doporučuješ, budu o tom přemýšlet. 😍

  • Dovede si někdo z vás představit,že by měl Babiš ve sněmovně svého rodinného příslušníka,stejně jako je tomu u Pirátů?To by byl humbuk,v tomto připadě jsou Ferjenčíkovic sourozenci v klidu.Je vidět že Piráti nemají kádry tak nabízejí koryta.Děkuji,pro mně nevolitelní .Vzdělaný v jejich případě neznamená rozumný.

  • KIMCID

    Jsem rád že víme že jsi jejich volič 

  • Je zábavné číst jak ti Piráti tady těm rudořitníkům a koblihářům hnuli žlučí. Bzučí jak vyplašené hejno vos. 😍

  • Neabstrahoval bych Jacka Sparrowa...

  • Jenom doplnění: viděl jsem v televisi kapitána Pirátů a slyšel, jak naznačuje, že je plně připraven zastávat v budoucí vládě post premiéra.

  • Připadá mi, že se piráti lekli svých preferencí a toho, že by mohli být "vtažení" volebním vírem do vlády. Dobře vědí, proč odmítli když jim ANO vládní spolupráci nabídlo - nemají mezi sebou totiž nikoho, kdo by byl schopen nejen kritizovat nebo žalovat v Bruselu, ale taky něco konstruktivně dělat. A podruhé by se nabídka na vládní spolupráci těžko odmítala, zvlášť když Babiš už nebude trestně stíhaný. Takové odmítnutí by vedlo jedině k totálnímu propadu v následujících volbách, to už by jim nikdo nevěřil.

    Tahle jejich poslední "akce" to jen potvrzuje - přímo zoufale hledají způsob jak najít lidi, které by mohli do vlády nabídnout.

  • Článek-,zprávu referující i ve formě podnět(a tudíž  očekávaná reakce). Chápu jako velkou krizi--

    -Mechanických posluchačů a interpretátorů--( Chodící Encyklopedie -bez využití edukovaného-velmi mířně  uvedeno- lidově se této kategorii říká poněkud jinak ) Za dob KSČ a jeho školství těmto 

    lidem- svítila zelená vždy (dodnes nevím a nedočetl proč ?)-

    Je třeba rozlišit -vrozenost a nutnost chování vyvolané systémem nebo vzorem  obrazovo zvukových

    interpretací událostí ..........

  • Nejlepší pirát?...to půjde těžko, pokud vím tak John Silver a kapitán Hook jsou už po smrti...

  • vanhorne

    "romku svatá pravda"

    ANO, svata kobliha.

  • Joooo

  • Táááák

  • Konečně někdo kdo má přehled a rozum že spolek méně než 500 lidí je uplně k ničemu.Akorát tak bonzovat jako to bylo za S T B

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit