Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zábavné číst jak ti Piráti tady těm rudořitníkům a koblihářům hnuli žlučí. Bzučí jak vyplašené hejno vos. 😍

    • KIMCID

      Jsem rád že víme že jsi jejich volič 

      • Voli volí voly.
        • To je pravda a proto máme v parlamentu kobliháře a dokonce členy organizace podle zákona zločinné a opovrženíhodné. 😈

          • KIMCID

            A ouno stín nadeláš

      • No, nevolil jsem je, ale když mi to doporučuješ, budu o tom přemýšlet. 😍

        • KIMCID

          No výhoda demokracie můžeš si svobodně vybrat a nikdo tě nenutí.

          • Ano, nikdo mě nenutí, ale někdo za tu volbu nabízí koblihu a slibuje, že bude líp.

            • KIMCID

              No jo nebo za propisku nebo růži nebo balónek nebo sliby

          • Zatím si může svobodně vybírat, a to stejně jenom z nabízeného portfolia a oficiálně povolenou formou. 
  • Připadá mi, že se piráti lekli svých preferencí a toho, že by mohli být "vtažení" volebním vírem do vlády. Dobře vědí, proč odmítli když jim ANO vládní spolupráci nabídlo - nemají mezi sebou totiž nikoho, kdo by byl schopen nejen kritizovat nebo žalovat v Bruselu, ale taky něco konstruktivně dělat. A podruhé by se nabídka na vládní spolupráci těžko odmítala, zvlášť když Babiš už nebude trestně stíhaný. Takové odmítnutí by vedlo jedině k totálnímu propadu v následujících volbách, to už by jim nikdo nevěřil.

    Tahle jejich poslední "akce" to jen potvrzuje - přímo zoufale hledají způsob jak najít lidi, které by mohli do vlády nabídnout.

    • Jenom doplnění: viděl jsem v televisi kapitána Pirátů a slyšel, jak naznačuje, že je plně připraven zastávat v budoucí vládě post premiéra.

      • První předpoklad už splnuje,jsou denuncianti.Bartoš je docela fajn loutka stejně jako zrzek Minář.Spojuje je jedno,demagogie a neuvěřitelná hloupost.Však jejich voliči to v budoucnu pocítí což mně už bude ukradené.

        • Jako to cítí mnozí voli-či zeMANa a Bureše. Někteří to ovšem necítí.

  • Článek-,zprávu referující i ve formě podnět(a tudíž  očekávaná reakce). Chápu jako velkou krizi--

    -Mechanických posluchačů a interpretátorů--( Chodící Encyklopedie -bez využití edukovaného-velmi mířně  uvedeno- lidově se této kategorii říká poněkud jinak ) Za dob KSČ a jeho školství těmto 

    lidem- svítila zelená vždy (dodnes nevím a nedočetl proč ?)-

    Je třeba rozlišit -vrozenost a nutnost chování vyvolané systémem nebo vzorem  obrazovo zvukových

    interpretací událostí ..........

  • Nejlepší pirát?...to půjde těžko, pokud vím tak John Silver a kapitán Hook jsou už po smrti...

    • Neabstrahoval bych Jacka Sparrowa...

  • Takže to budou dělat stejně jako komouši před ´89, hlavní je být zarytý straník pirátovec. Ostatní je zbytečnost!

  • Piráti jsou mladí a tudíž nezkorumpovaní kolaborací s komunistickým režimem nebo dokonce s StB. Nemají ani zkušenosti ani s postkomunistickým politickým korupčnictvím a nemohou to také být "bývalí" nebo i jsoucí komunisti a konfidenti StB. Ale myslí to dobře a ty zkušenosti jistě časem získají. Myslím, že stojí za uváženou dát jim ve volbách svůj hlas.

    Nedivím se, že "bývalým" (i jsoucím) vyznavačům rudého fašismu alias komunismu a konfidentům StB, kteří nám stále vládnou (díky tuposti ovcí) z toho cvaká řitní otvor.

    • Obcane tobě hrabe na plný pecky

    • Nevím kolik máš , životů , že je chceš promarnit nějakými pokusy. Piráti jsou velice ambiciozní lidé ,kteří si myslí , že jsou nejchytřejší ze všech. Rychle se přizpůsobili sladkému nic nedělání za paušální platby. Myslel jsem si , že se budou spolupodílet na rozvoji výpočetky v ČR čož jim bylo nabídnuto.Ale to se jim nehodilo protože by museli pracovat. Je lepší se v PS válet za 1mil. ročně a nemít žádnou odpovědnost.Podle mne to je skupina neschopných flákačů ,kteří se nikde neuplatní , tak čekají na příležitost až jim v rámci preferencí  spadne do klína nějaké koryto. Takový mladý Benda na entou.

      • romku svatá pravda

        • vanhorne

          "romku svatá pravda"

          ANO, svata kobliha.

    • Temhle smejdum hlas uz nikdy, radeji volit komance ...

      • Konečně někdo kdo má přehled a rozum že spolek méně než 500 lidí je uplně k ničemu.Akorát tak bonzovat jako to bylo za S T B

        • Znas to z vlastni zkusenosti co? Kdyz o tom tak zasvedcene mluvis ...

  • Nová vlna vyčuránků co se třepou na koryto. Zatím nic nedokázali,pokud nebereme v úvahu ostudu kolem sochy marš.Koneva.

    • Táááák

  • multikulti Smažky jsou jen pro smích vyžírkům by z cizího rozdávali klidně kvůli tomu vyženou vlastní prarodiče z obecního domu a ještě jim zdaní důchod ať mají víc na rozdávání pro migráčky... prej mýtné v praze idioti, modrý zóny jim nestačí..🤮.Přitom za ty prachy co se vybrali na modrých zónách mohla mýt celá praha podzemní garáže pro všechna auta zdarma 

    • Joooo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit