Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měli bychom Lukoilu vše odpustit, dal nám přece našeho prezidenta.
  • Seznam konfidentů StB:
    Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
    Zaveden dne 22. 11.1983. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
    Registrační číslo: 27296. Krycí jméno: MAN
    Příjmení (název): Zeman Jméno: Miloš Datum narození: 28. 09. 1944.
    Svazek zničen 5. 12. 1989

    http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
    • Našel jsem to na internetu, stejně jako že havárie v Černobylu se udála 24.4.1986, takže to musí být pravda!
  • Pan soudruh prasedent rozhodl, že se nic platit nebude. A on přece o všem rozhoduje.
    • Ovčáku, pěknej trapas včera s tou hymnou, ne?
      • Na hradě se hymna zpívat nesmí. To jenom pan soudruh prasedent tam může zpívat častušky když má virózu.
  • ... čum na Apollo, magore :)))
  • Konečně, že by začaly Boží mlýny trochu mlít? Už bylo na čase ty KGB řiťoleze- Nejedlého a spol. skřípnout... *9* *13* Pěkně ať soudruh prasedent ty miliony, které Lukoil poskytnul na tu lživou kampaň vrátil do státního rozpočtu, když jeho volba, spíše "instalace do funkce" byla předem domluvená fraška a falešná hra Stbáka Zavadila... *12* *13* *9*
  • Nedivila bych se, že Zeman použil na volební kampaň špinavé peníze z Ruska, proto jim tak leze do konečníku! Už je mi to jasné.Není vyloučeno, že půjde sedět taky.
    • pan prezident Miloš Zeman byl zvolen drtivou většinou občanů české republiky nééé nějakým Lukoilem a pražská kavárna s tím prostě nic neudělá

      celá ČR za prezidentem stojí *3*
      • Opět další lhář : MZ byl zvolen 2,3 Mio hlasů z celkem 8,1 Mio voličů.
        A kdo stál za financováním ,ten se podílel na zvolení .
        Česká republika se píše s velkým Č .
        IQ popelnice - dnes nový výraz.
      • Lukoil Ovara prolhal na Hrad, za jeho peníze ten ožrala vedl špinavou kampaň, plnou lží a urážek
        • pan Prezident nehlásá havloidní žvásty takže to pražskou kavárnu dovádí k šílenství že ?? *15*
          • pan president leze Putinovi do rrrdele. Není se co divit, je to "bývalý" komunista a konfident StB s přezdívkou "Man".
  • A Klausovic koně nic?
  • jsem tu doma *14*
  • Byl hrozný tento stát, jež musel si se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat a bylo jim to málo poručili dětem modlit se jak si přálo veličenstvo Ovar *13*
    • ty prašivá chudinko, pionýři by vám natrhli rypáky *11* *12* *11*
      • bingo *15*

        YEAH !!!
        • Zase slaboučký rudochu!!!
          CHI !!!
          • kašli na ty reakcionáře, brzy je rozdrtí ocelová pěst dělnického lidu pod vedením prezidenta Miloše Zemana
  • Však on to Miloš pořeší, zvládnul i horší věci - Mynáře, ani ne za den vyléčil zatraceně silnou virózu, ku.dy (na rozdíl od pana presidenta mi to celý slovo nebere). Bojuje za svý lidi jako drak, je to férovej chlap!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit