Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokud nevidíš nahatýho chlapa, tak ti nestojí, to je pravda ty teplej fotromrde!!!
    CHICHI !!!
  • jsem tu doma *14*
  • co kecáš že mi nestojí, zeptej se soldera ty chcípáku *10*
  • děkuji Ovčáčku *14*
  • Nic se platit nebude, škoda nikomu nevznikla a Lukoil se odvolá.
  • Že ti ten blbec mínusovej stojí za reakci!!!
  • kašli na ty reakcionáře, brzy je rozdrtí ocelová pěst dělnického lidu pod vedením prezidenta Miloše Zemana
  • Zase slaboučký rudochu!!!
    CHI !!!
  • pan president leze Putinovi do rrrdele. Není se co divit, je to "bývalý" komunista a konfident StB s přezdívkou "Man".
  • pan Prezident nehlásá havloidní žvásty takže to pražskou kavárnu dovádí k šílenství že ?? *15*
  • bingo *15*

    YEAH !!!
  • Lukoil Ovara prolhal na Hrad, za jeho peníze ten ožrala vedl špinavou kampaň, plnou lží a urážek
  • ty prašivá chudinko, pionýři by vám natrhli rypáky *11* *12* *11*
  • Byl hrozný tento stát, jež musel si se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat a bylo jim to málo poručili dětem modlit se jak si přálo veličenstvo Ovar *13*
  • Na hradě se hymna zpívat nesmí. To jenom pan soudruh prasedent tam může zpívat častušky když má virózu.
  • co sem pleteš Grosse ?? máš proti němu nějaké důkazy ?? ČSSD a ANO je jediná volitelná strana, takže vaše trapné narážky nejsou na místě
  • pan prezident Miloš Zeman byl zvolen drtivou většinou občanů české republiky nééé nějakým Lukoilem a pražská kavárna s tím prostě nic neudělá

    celá ČR za prezidentem stojí *3*
  • Čisté jako za Standy Grosse, co?
  • Nedivila bych se, že Zeman použil na volební kampaň špinavé peníze z Ruska, proto jim tak leze do konečníku! Už je mi to jasné.Není vyloučeno, že půjde sedět taky.
  • souhlas, Zeman ty peníze na kampaň nepoužil, sám Medveděv se zaručil, že je vše čistě křištálově čisté..

    takže za mě NEPLATIT !!!!

    YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit