Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdosi mě tady furt nahlašuje. Bojím se, že mně zas zakážou tři schůze naší uliční organizace KSČM.
    • to je normal a nekde je to i horší tady je ještě jakž takž svoboda
      • Pokud bereš svobodu v krádeži nicků, tak nahlásím i tebe ty imbecile. Nikomu nevadí názory ale zlodějina.
    • Nahlášeno,.
  • Já jsem pravá ERA a všechny jiné ERY se za mě jenom vydávají! Já to dělám s kozama z KSČM na věčné časy a nikdy jinak!
    • ty jsi kýbl sraček a né ERA ty zlodějský nic *16*
    • Nahlášeno....
  • tečka a Not CSSD jest jeden blb, bezpečně zjištěno, snaží se to maskovat ale marná snaha!! *4* *3*
    • Not jsem taky já, víš lejno!
      • Nahlášeno.....
    • To že je tečka blb je pravda, ale not je někdo jiný.
      • Chceš říct že Not je jiný blb??
  • My udavači a konfidenti jsme se měli vždycky nejlíp. Za Hitlera, za Stálina i teď za Putina!
    • nahlášeno,
  • Nejvíce je vidět pomatení smyslů v pokročilém věku, Pišta Žiga alias tečka má 77 let a jak vidíte jeho přípisky vypadají jako od kluka ze školky, je pomatený a navíc trpí Alzhaimrovou chorobou, to už je poslední stadium, lituji ho.
    • Pišto, a nechceš nám sem napsat celý svůj životopis? To by bylo počteníčko...
      • nahlášeno..
  • Největší moc v tomto státě mají od roku 1946 do dnes komunisti. Proto to tady tak vypadá, a je paradox, že nejvíc to vadí právě komunistickým voličům (vypatlancům).
    • Nahlášeno.
      • Nahlásit je nepomůže, dávno měli viset!
        • nahlášeno....
  • Včera jsem měl prima kozu, soudružku Semelovou. Jak jí voněla ta pič...... Mňam!
    • kam sesere na Kňourovou vod eštébáka.......
    • Nahlášeno degéne
      • Hele zloději nicků, si myslíš že jsi tady jedinej pitomec? Víš co tady takových bolševiků je?
        • Běž se léčit magore!
  • Kdyby nebylo komunistů, bylo by na světě dobře.
    • Nahlášeno
      • My komunisti máme udávání, loupení a vraždění v krvi!
        • nahlášeno
    • Kdyby se nekradli nicky a jejich zloději vychcípali tak by bylo dobře
    • My jim říkáme rudí vrazi.
    • Taky to tak vidím!
  • Nedeptá tě to že jsi méněcenný člověk, nezávidíš lidem normálním a zdravým??
    • Nedeptá, ho to protože lidé takto postižení nemají schopnost sebeposuzování, to musí provést psychiatr.
      • Ale já myslím tebe!
  • Největší moc v našem státě mají zloději!
    • My jim říkáme komunisti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit