Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten náš ožralý prezident Eman (Man) nikdy už nevystřízliví? Stydím se, že jsme zvolili starého, nemocného Alzheimra opět do funkce! On vůbec už netuší, která blije?! Odvolávám, co jsem odvolal? Nedivím se Trumpovi, že s takovým bláznem se setkat opravdu nechce! Zeman- ostuda Čechů!
  • Černoprdelníci a Top zloději,to je tak jediné na co se zmůžete. Zombíci českého parlamentu. Užijte si poslední 4roky.
  • ještě jednou slyšel jsi to od něj?
  • a co počkat na vyjádření Zemana a nepapouškovat Babišova slova?
  • Až na ty "neslušné" zahradníky, uklizeče, kuchaře, vrátné... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ....a slíbil co odvolal ........ *1*
  • Eman je buď jenom hospodský tlučhuba a nebo dement, který si nepamatuje co řekl včera. Obojí je u státníka politováníhodná vlastnost. U něj to pravděpodobně bude obojí dohromady.
  • Nepochybuji, že nejsi u lidovců. Co bys tam také dělal, že, když všechno víš, viď *1*
  • Výkřiky lidovců a TOPkařů co má a nemá být, je poslední dobou přímo směšné, až hraničící se stavem, který prožívá jedinec těsně před tím, než se zhroutí zlostí nad tím, že je nula, že nic neznamená. Podobně je to s lidovci i TOPkou. Čím více budou "štěkat", tím více se blíží k pádu až na dno propasti. Morálku chtějí hlásat ti, kteří ji vůbec nepotkali.
  • Až to řekne osobně uvěřím zatim to jen řekl Babiš
  • tady zase někdo slyšel jen to co chtěl
  • odříkaného největší krajíc.přej a bude ti přáno
  • A kdyby něco, třeba jako že bychom vystoupili z EU, tak zdrhnou na Západ. Babiš už tam hromadí baráky, Zemanovic děcka tam studují a Okamura taky neuteče do Ruska, ale do USA.
  • Nemusi mi 101.,
    Musi mit 101...
    Nemusi mit 101...

    Musim rict, ze jsem se vsadila, ze Zeman odvola, co slibil a - vyhrala jsem...
  • V Lánech jsou jen samí "Slušní lidé" , kam oko dohlédne...... jako pražští taxikáři..... *1* *1* *1* *1* *1*
  • Zeman bude škodit až do konce svých dnů v úřadě.
    Byl komunista a ten komunistu, stbáka a donašeče vždycky "podrží". *1* *16* *16*
  • VÁŽENÁ PANÍ SMRTKO, měl to být Ten slizák, ne Slezák. *1* *1* *1*, ale i tak je to fakt smutná záležitost, bylo mu sotva třikrát tolik, než obvyklému "americkému špiónovi", které rudí náckové v padesátých letech "náhodou" uboxovali k smrti.
  • Komunista a konfident StB vydíraný kopiemi svého spisu nepodrazí konfidenta StB a jistě i komunistu.
  • Obě jmenované strany mají své voliče, i když někteří - křesťani- přeběhli v panické hrůze k okamůrovi, jako že je zachrani před peklem vogo. Jinak většinova vlada má 101 hlasů v demokratickém parlamentu, jiné zřízení zde není. Vlada bez důvěry je v demisi nic víc nic míň
  • Oba dva kanarci patri do klicky ze ktere by mohli vyzpevovat az do ochrapteni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit