Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U nás to nefunguje... Babiš je evidentně manipulátor a a lhář, ale lidem to nevadí... bude premierem ... je vidět, že politika je asi největší byznys.. to pochopil i náš Andrej B.... a lhát se prostě smí.. nebo . myslíte, že nesmí? Tak proč má Babiš takové preference... Zjevně lidem nevadí jeho minulost, ani hrabivá a neprůhledná současnost, politická a ekonomická moc... máme se na co těšit....
    • Andrej má skvělou minulost, současnost i budoucnost.
    • To jsou ty největší škody komunismu: lidé byli zbaveni samostatného uvažování a hodnot jako je morálka, čest a staly se z nich pouhé manipulovatelné objekty.
      "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu.".
      • Tak to se mi ulevilo, když teď už konečně vím, že se komunisti vrátí.
  • Je úsměvné jak ti Putinovi kolaboranti jsou tady aktivní. Za pár špinavých rublíků nebo jenom za stakan vodky? *1*
    • J ty budeš asi Kalouskův miláček co? *1* *1*
    • Já to dělám zadarmo a vodku piji velice, velice zřídka, momentálně vůbec, protože beru antibiotika. Jé úsměvné, jak ti američtí kolaboranti jsou tady aktivní. Za pár špinavých dolárků, nebo jenom za stakan Whiskey?
      • Ale soudruhu, něco originálního bys neuměl? *2*
        • A co soudruhu ty? Ty už to tady omíláš nejmíň rok!
  • přééésně, jdu náhodou kolem...








    YEAH !!!
    • ... jasně, náhodou máš nejmíň IQ v české kotlině, ale takoví se mají hodně procházet :)))
      • nech mě na pokoji sajmon, už jednou jsi dostal po tlamě, tak neriskuj *10*
        • ... není důvod vybavovat se s troskou jako ty, nejsem sajmon a od ní po tlamě nedostanu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit