Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D ... holt intelekt se vždy projeví.
  • ... jsi v haj*lu, to nemá chybu, blbe :)))
  • Néééééé... podle Jégla je špatný ten kdo vyzradil Jéglově ženě, že jí podvádí.. Z toho parchanta třeba vytřepat duši a pak se vrátit k ženě jako hrdina, který opravil problém s ukecanýmy známými a sjednal spravedlnost a nechat se láskyplně obdivovat jaký že to je správný chlapík :D ---


    PS: jojo, ty emaily jsou očividně docela problém... škoda že se nedaří vytřepat nic lepšího :D
  • Opět vrtíte psem... Všichni víme proč musíte vrtěti :)
  • To jsou články a ty titulky já myslim, že ten jégl patří k té skupině lidí co zastávají jakoby většinový názor, ale dávno ztratili kontakt s realitou a jakmile se někdo odlišuje od jejich omylovských představ, tak se ho snaží kompromitovat svým přiblblíkovským způsobem. Donald Trump je dobrý řeká věci na rovinu a to tyhle poplety a zmatkaře jako je jégl štve. Ať nám jégl radši napíše, jak je to třeba se sobotkovo obviňováním Andreje Babiše, kde jsou závěry velkého vyšetřováním jeho prohřešků. Nic neudělal akorát jégl tu několik měsíců lhal. Je to lhář *16* a *12*
  • Protože Rusko je ovládáno fašistickými vládci a usiluje o ovládnutí světa.
  • ... o jakém kopru, na druhou stranu, nereagují na to ani zdejší špičky, tak je asi článek na 2 věci :)))
  • "A pokud jste třeba Američan a dostanete nabídku na kompro od ruské vlády, nebo vůbec od Rusů, je to na pováženou. V takovém případě by měl řádný občan kontaktovat federální policii (FBI)."

    Nechápu, proč by mělo být na pováženou, když dostane Američan kompro od Rusů. A co kdyby dostal kompro od Kanaďanů, Francouzů, Němců, Rumunů, nebo od Čechů? Bylo by to taky na pováženou? Já myslím, že je rozhodující, zda je údaj pravdivý, korektní a přesný. Pokud ano, Amíci by měli být rádi, že se to včas dozvěděli a mohli tato fakta brát v úvahu při volbách. Přece když je někdo např. vrah, tak to není dobrý člověk jen proto, že o tom zatím nikdo neví.
    Já nevím, ti naši a američtí novináři jsou nějací divní!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit