Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že to odnese Tvoje tupá hlava.
  • Drony nechají doma, ale nože určitě budou mít, zase to odnese nějaká rodina jako minule na Moravě.
  • čtu tvé příspěvky, tak takhle *3*
  • No já Ti nevím - nabob bydlící v Hiltonu přinese peníze jen do rozpočtu ruské mafie, která hotel vlastní; a z dreddatých baťůžkářů s jointem, kteří si koupí komickou čepici od ruského šmelináře na Karlově mostě, vychlastají u Fleků každý 8 piv, pochčijou zeď v Nerudovce a nakonec se poblejou na Staroměstském náměstí, z těch moc nezbohatnem... *1*
  • Rasista samozřejmě jsem, ale jak jsi došla k tomu, že dementní? *1* *5*
  • jsem ráda, když sem své ubohé příspěvky napíše nějaký dem entní rasista, aspoň je vidět kdo má jaké postoje
  • asi proto je jich tolik závislých na potravinových bankách
  • vsadím se,, že ti, co tam nebydlí, nevědí ani, kde je New York, a možná ani ti, co tam bydlí *2*
  • nechají drony doma?
  • ok *3*
  • Proč to neuděláš ty? *14* že bys na to na neměl. *15* *15*
  • No, nechci nikoho přesvědčovat, mám své vlastní zkušenosti. Mohu jedině doporučit go and see.
  • souhlasím jen s: vědí že je to krásná země v Evropě.A také vědí, že další president kradl v Chile .
  • njn máš zákazníka chvilku tu nejsi a hned tě někdo zneužije *1* *1*
  • Ale vědí že je to krásná země v Evropě, kde je capital Prague a tam Charles´ bridge a Charles´ University a když chcipl komunismus tak se presidentem stal Mr Havel, jehož bustu mají v kongresu. A také vědí, že další president kradl v Chile pero a jeho nástupce mluví sprostě (Milosh Bubble Bum).
  • Zloději nicků kdyby Američan neměl peníze na letenku tak k nám může
    těžko přiletět jako turista. Teda na té KGB tu protiamerickou propagandu
    dost flákáte. *15* *15*
  • Je to hezké myslet si že se k nám pohrnou.Pokud vůbec vědi kde nějaké ČR je? *1*
  • No páni, to bude záplava tlustoprdů v mekáčích. Naperou se levnými hambáči a kolou a zbytek dne proleží v hotelu. Stejně minimálně 70% Američanů nemá na letenku do Evropy peníze.
  • ale ano, běžný američan je Afroameričan nebo Latinoameričan (my, stejně jako běžní američané bychom řekli negr nebo portorikánec) a živí se dealováním drog a drobnou kriminalitou... no a když se zrovna nezadaří, tak je mu i ta Armáda s pásy dobrá...
  • Spiše bych napsal ano muže si zapalovat stodolarovkou.A to jen proto že amerika si jich natiskne kolik chce a světová banka s tím nehne. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit