Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Okamura je vice čech než ty, mstivá a neshopná existence.

  • V agonii je Čssd, chtěli odstřelit schopného a ono to nevyšlo.

  • Proč sem taháš svou rodinu 

  • Ministr zůstává, nominant je nevhodný,Co je proboha na tom paralizujícího????  Že, nebyl odstraněn slušný člověk????   PROBER SE!!!

  • Na postu ministra má být. odborník a né politický..... Taky bych se pod tento kšeft nepodepsal. 

  • Babiše nemám rád a hnusí se mi jeho způsoby, ale pokud zní z opozice že je slaboch necht opozice nebo socani ukáží jeho protiváhu🙂

  • vanhorne

    " Zeman je zárukou demokracie a svobody v ČR!"

    Zeman je zarukou svetoveho miru, zarukou demokracie je estebak Bures.

  • Tak vidíš kamaráde. Kačera na hradě se tedy nemusíme bát......🙂

  • Příteli, v tom se shodneme, opravdu nikdy nebudu presidentem a ani jsem o to nikdy neusiloval. 😀

  • Já myslím, že můžeme být v klidu. Ty nikdy prezidentem nebudeš.....😀 to nedovolíme....takže obava s kačerem je bezpředmětná......

  • Nejhorší ovšem je, když někdo je mentálně na úrovni toho, kdo tahá kačera po pískovišti a přesto se mu dovolí, aby tahal za nitky na hradě. 😱

  • Zeman už paralyzuje chod vlády. Politici by se měli domluvit, aby zabránili zjevně šílenému Zemanovi v páchání dalších škod. 
  • Doporučuji pisateli, aby si přečetl něco z teorie státu a práva a z dějin státu a práva dříve než tady bude sdělovat nějaká "moudra". Nevím co s tím má společného nějaká příručka CIA, nic takového neznám, pisatel zjevně s CIA spolupracuje, když je tak informovaný.😯

    To co uvádí pisatel, že tvrdil Goebels, to se skutečně v literatuře uvádí a komunisti se z toho bohatě poučili, zřejmě i pisatel.

    Pokud jde o mne, nemám žádného guru. 😉

    A co se týče východostepních nájezdníků, doručuji pisateli, aby si nejprve něco přečetl z dějin Asie a Evropy, pak snad pochopí rozdíl mezi myšlením evropským a chováním východních nájezdnických hord. 😉

  • pavel.zajda.7
    Ta agónie v čele ČR s opilým ing Zemanem trvá už opravdu dlouho. Je to hnus.
  • Proč ne. Raději než nacisty ze STOPky a Modré Straky....

  • Tak někdo holt tahá nitky na hradě a někdo holt na špagátu kačera po pískovišti.....😉

  • A mohou si vzít k vládnutí i fašisty od Okamury!
  • Tolik citace z ideologické příručky CIA pro agenty v terénu......nějaký další obohacující blábol? Už jsme dlouho, asi den, neslyšeli žvást o jakýchsi východostepních nájezdnících......je třeba to neustále opakovat......víme přece co říkal Váš Guru Josef Goebbels....stokrát opakovaná lež se stává pravdou.....Takže nepolevovat v agitačním úsilí....!!!!!!

  • Ta hradní ožralá  kreatura  si myslí, že nitkami tahá ona...
  • Velice trefně napsáno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit