Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte co mne překvapuje, jak bezostyšně dávají našiubozí rádoby VIP na vědomí národu jak jsou hloupí, ubozí, neschopni cokoliv nového vymyslet a jak se zaštiťují, nebo připodobňují k osobnostemj minulosti co něco dokázali... Třeba tenhkleten pán, copak vymyslel.... páísničky kopíroval, nechci říct kradl od amerických zpěváků, a když už nemá co tak se připodobňuje k legendárními ŽITU. jedině do vymyslel tak je ta 44 i když i to.... . Budiž mu útěchou že není sám..> takových neschopných plagiátorů tu máme habaděj ve všech "uměleckých oboorech...> víte o něčem co by dokázali vymyslet a ne ukrást dávným autorům???? . a jsou jen na ostudu.....
  • V tomto případě lze využít § 358 odst. 1 tr. Zákona, podle něhož se přečinu výtržnictví dopustí mimo jiné ten, kdo se dopustí veřejně nebo na místě veřejnosti přístupném hrubé neslušnosti nebo výtržnosti zejména tím, že napadne jiného … Podle názoru oznamovatele je navíc třeba zkoumat, zda není na místě důvod vazby podle § 67 písmene c) tr řádu, když hrozí, že bude opakovat trestnou činnost.

    To by sedel celej narod, plus kazdej politik:
    http://www.denik.cz/z_domova/video-vychovna-facka-od-kalouska20120206.html

    Ono to nakonec bude preci jen o tom zviditelneni.
  • Zavřít nácka a bude klid.
  • DD

    jj Landa asi nepochopil že hrubá síla se používá u aut když je potřeba něco povolit či vyrazit. Jenže si to chudák spletl :D ikdyž pochybuju že on mněl někdy ruky od šmíru když teda jakože jezdí ty závody .... *1*
  • pan Vyvadil by se měl starat především o pořádek v Sokolově a okolí a nestrkat rypák kam nemá.Ve zmíněné oblasti totiž již nůž neskýtá žádnou záruku bezpečnosti.
  • Takového drzého a sprostého hajzla zavřít až zčerná.
    • Občane, co jsi napsal o Danečkovi jsi sám a nesaháš mu ani po kotník. Daneček není to co ty o něm píšeš. *16* .
    • pane vy jste asi opravdu H O V A D O !! *16*
  • "...nepochybně mohl značnou část veřejnosti hluboce pohoršit a dokonce u části z nich vyvolat pocity strachu..." - že by se ozvala potrefená husa?

    A incident s nožem na Google+ vysvětlil sám Landa:
    "(...)Po tom co jsem byl třikrát poslán do p****e (cenzura diskuzního vlákna) a k odchodu se nijak neměli, jsem raději proti přesile zaútočil. Největšího jsem poslal na zem drobným šťouchnutím do brady a na další tři, zejména muže s batohem jsem vytáhl nůž se slovy ať nechá batoh na zádech. Zkontroloval jsem, zda nemají zbraň a nůž jsem zastrčil. Vyhuboval jsem jim a topmu s batohem jsem se omluvil za nůž a řekl jsem mu, z jakých důvodů to bylo - bezpečnostních."

    Podle mě zkrátka udělal to, co klidně i v horší formě bez povšimnutí dělají stovky, možná tisíce (nejen) tmavočechů v celý zemi. Jen je hold slavnej, tak se kolem toho dělá hned humbuk.
    • Ty jsi taky myslitel. Myslíš že když někdo spáchá trestný čin, tak si hned půjde na net vylévat srdíčko a upřímě řekne co se stalo? Nic mu nevěřim
      • Landovi věř, není nácek, ale zapodělaný komunisty taky nemusí. Náckové a Komunisti jsou stejně stejní zločinci. *16* .
  • Máme u nás krásnou demokracii, že? ( bohužel to je jen další lež )
    Landa je jen další, co otevřel oči a nahlas řekl co si myslí o zločinecké valádě, to je celé.
    Proto, ho pro výstrahu budou popotahovat po soudech, aby si to příště někdo další rozmyslel.
    Bohužel musím konstatovat, že se z nás staly ovečky, co přesně dělají to co chtějí zločinci!!
    Je mi z toho smutno, ale přesto věřím, že se to musí jednou zlomit !! *16* *16* *16*
  • Zase nám lžou, nebyl to nůž, byl to rohlík, sice tvrdší, ani se nedivím, vina pekařů a nenadával, pouze jim (bezdomovcům) nabízel onen rohlík, jako pokrm, nevím, proč jej někdo odsuzuje, když se zastává, jako jeden z mála, z umělců, národa, který již tady pomalu chcípá pod vedením ODS, TOP 09 a Lidem, děkuji p. Landovi.
    • Zas ti někdo lže!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit