Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    No já ho volil.Ale mám dost slušnosti o něm hovořit slušně.Což se u vás havloidu asi říct nedá že?No je to vaše kultura a vaše chování.Ale rozhodně se nedělejte lepší,nemáte na to!

  • Tam bych zavřel spíš toho zeMANa.

  • A to že se někdo stane presidentem, tak nesmí být kritizován? Právě naopak! Pro takového jedince platí mnohem přísnější kritéria než pro nějakého strejdu Zemana z Horní Dolní. President je představitelem, symbolem země. On ten náš president také symbolem je, ale těch méně soudných, méně charakterních a méně morálních, kteří si ho zvolili k obrazu svému. 

  • josef.chmela

    A tebe bych nechal zavřít do blázince za nesvéprávnost.

  • josef.chmela

    Špína a žumpa tiscali oficiálně nechává sprostě nadávat a lhát o prezidentovi a já, když se ho zastanu a posílám nadávající a urážející k Chocholouškovi do blázince, tak jsem vymazán.

    Jak říkám, uplacená žumpa tiscali.

  • Nelze jinak, než souhlasit!

  • Prdy z tlamy vypustil neúspěšný kandidát na prezidenta Pavel Fischer!

  • KIMCID

    další co to nedokáže obhájít.?vy se tu ale moulové množíte.

  • KIMCID

    a na základě čeho?

  • Čest soudruzi ! Zavřel bych ho do Gulagu za rozvracení republiky ! 
  • To nemůže, protože velezrádné není v ničem.

  • Tiscali opět nezklamolo ,články jsou opravdu nestranné.Ať žije Zeman hodně dlouho..

  • Miloš Zeman, kolaborant, vlastizrádce, opilec, lhář a pomstychtivý, zlý člověk, nemohl se ve světe prosadit jako schopný státník tak prodal čest a svobodu své země diktátorům kteří si z něj udělali užitečného idiota a tlm i z naší vlasti, bohužel jeho vypitý mozek není schopen rozlišit realitu, soudit ho pro velezradu je nesmysl, měli by hospitalizovat v blázinci.


  • KIMCID

    nedefinovals ani nedokázal v čem je velezrádné!

  • Je typické jak se zeMANova smečka rozohnila při hájení svého "symbola" a omlouvání jeho velezrádného chování.

  • KIMCID

    dnes si připomínáme 100let od zrušení šlechtickýc titulů a konfiskaci půdy.ach ta zlá první republika

  • KIMCID

    jinak o čem se tu nedočtem.dnes je tu srbská premiérka už se setkala s prezidentem a premierem a ty ji pomáhaji integrací do EU

  • Ze strany senátora Pavla Fischera jde o hysterickou reakci na slova pana prezidenta. Někteří senátoři se snaží na základě módní vlny protizemanovské hysterie vytloukat pro sebe pochybný politický kapitál. Tito senátoři znevěrohodňují Senát a ústavní systém naší republiky.
  • pavel.zajda.7
    Na Sputniku psali, že kořalečník Zeman bude mít vánoční projev v Televizi Barrandov (TV Soukup) a bude mluvit prý rusky! Chlast dělá svoje. Na závěr prý pronese zdravici pro české ovčany v čínštině!
  • Je vidět že nemají co na práci. Mít tak aspoň měsíc jejich "starosti" to bych si odpočinul....to by byl relax....😯

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit